Skocz do zawartości

God of War III Remastered


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

2833092-god_of_war_iii_remastered_201503


Jako, że na rodzimej ziemi najpopularniejszym daniem w niedziele jest schabowy z ziemniakami i mizerią/burakami, zostanie zaserwowany kotlet. Skoro co druga reedycja ma swój temat, to wypada go przygodzie Kratosa założyć, tym bardziej, że to jedna z najlepszych i najpiękniejszych pozycji minionej generacji.

Oby tylko więcej twórców nie kierowało się "Słyszymy Was i to jest OK, remastery zazwyczaj pomagają nam otworzyć drzwi do marki dla graczy, którzy nie grali w naszą grę pięć lat temu, a możemy im dać tę możliwość na PS4."

Odnośnik do komentarza

Pazerność twórców nie zna granic. Bieżąca generacja jest mało zabawna. Ripleje dodawane do wyścigów kilka miesięcy po premierze, pacze na dzień dobry, reedycje gier sprzed roku w fHD i z trawnikiem trzy de w cenie nowej gry. Masakra. Niby obrońcy reedycji słusznie stwierdzą "nie podoba się nie kupuj, ja nie grałem, więc chętnie sprawdzę", ale nie o to chodzi. Przecież przy takim toku rozumowania niech przeniosą większość gier z poprzedniej generacji, zawsze ktoś w coś nie grał.

GoW III akurat to mój ulubiony slaszer (zaraz za Bayo). Zresztą to jedna z najlepszych i najlepiej przy tym wykonanych gier. Nie ukrywam, że sam mam kilka reedycji (vide Metro, TLoU, TR, GTA V), ale były nabywane podczas growej posuchy. teraz wychodzi wiele na tyle ciekawych gier (Bloodborne, Projekt Kars, i te inne Wiesławy oraz Batmany), ze taka opcja jest średnio interesująca, a jak ktoś ma PS Trzy i nie grał, to za Kazimierza spokojnie wyhaczy przygody Kratosa.

Zestaw ala wydany jakiś czas temu Omega Kolekszyn, ale taki w wersji uber - wszystkie wydane do tej pory odsłony w fHD i 60k/s, to byłby łakomy kasek, ale taka forma....

To teraz czekać na Bayonettę Remastered, Fallout, Skyrim, a jak tak, to dlaczego nie kapitalne Dishonored i wiele, wiele innych.


 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Ta gra wychodzi na PS4 14 lipca, czyli u szczytu sezonu ogórkowego. Gdyby w tym czasie nie wyszedł ten remaster, to wyszłoby... NIC. Wydaje mi się zatem, że świat będzie lepszym miejscem z GoW III Remastered 1080p/60fps na PS4 niż bez niego. A z marketingowego punktu widzenia do jedyna słuszna decyzja przed wjazdem z GoW IV, którego teasera można spodziewać się na E3.

 

PS3 vs. PS4

 

SE6kpPK.png

 

PS4 vs. PS3

 

A12SVLh.png

 

Różnice są spore.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

ogolnie jesli faktycznie poprawia troche tekstury i daja 1080p i 60fps to najladniejszy szpil z ps3 moze byc i tez jedna z najladniejszych gier na ps4 i tej generacji jak wyjdzie w wakacje

 

ehhh mi sie marzy by koncowke przebudowali ale to pewnie nigdy nie nastapi - mial byc inny, epicki final fight, miala byc dodatkowa lokacja i boss z setkami oczu itp

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Przecież robią nową część, a remaster III wychodzi w międzyczasie. Te wszystkie remastery robią małe grupki deweloperów, całe teamy pracują nad nowymi grami. Co to za mit, że przez kotlety producenci nie mają czasu robić świeżych gier, to ja nie wiem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ogolnie jesli faktycznie poprawia troche tekstury i daja 1080p i 60fps to najladniejszy szpil z ps3 moze byc i tez jedna z najladniejszych gier na ps4 i tej generacji jak wyjdzie w wakacje

 

ehhh mi sie marzy by koncowke przebudowali ale to pewnie nigdy nie nastapi - mial byc inny, epicki final fight, miala byc dodatkowa lokacja i boss z setkami oczu itp

Może i jest różnica ale na pewno nie do kupienia za 160 złotych.

Jest gdzieś wywiad gdzie twórcy mówią o innym zakończeniu?

Odnośnik do komentarza

Na innym zagranicznym forum (gdzie udzielaja sie tez polacy) skrytykowalem decyzje Sony o tym remasterze. Zostlem zjechany, jak chce to moge sobie grac w slabsza nie dorozwinieta wersje PS3 i ze wszyscy chetnie to ograja drugi raz i wbija platynke i oby wiecej takich remaków i w ogole cacy i super jest Sony mistrz :dafuq:

 

Dzieki takim ludziom branza zejdzie do szamba, przynajmniej ta konsolowa i przynajmniej ta po stronie Sony (z tego co widze MS az tak narazie nie szaleje z remakami a jak juz robia to wrzucaja po kilka gier z multi za dobra cene).

 

Nie mam nic do remaków zacnych gier ktorych nie mozna nigdzie ograc indziej (np jak to bylo z shadow of colossus albo zone of the enders) ale to co sie dzieje teraz to juz sieganie po kase do kieszeni graczy za teoretycznie zero effortu i staran.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

ja już sam nie wiem jak podchodzić do takich rewelacji. Z jednej strony siara, z drugiej jednak jak widzę jak dużo osób, które nigdy nie grały w gry, kupuje PS4 to się nie dziwię - dla nich to fantastyczna okazja nadrobienia epic dzieł, ważne, aby to szło w parze z mocnymi nowymi szpilami dla zawsze tu obecnych

Odnośnik do komentarza

Przecież robią nową część, a remaster III wychodzi w międzyczasie. Te wszystkie remastery robią małe grupki deweloperów, całe teamy pracują nad nowymi grami. Co to za mit, że przez kotlety producenci nie mają czasu robić świeżych gier, to ja nie wiem.

 

Z tą nową częścią to lekka nadinterpretacja. Mówili, że robią coś nowego ale może mieli ten remaster na myśli? Równie dobrze za 3 lata coś upichcą.

Oni walą laskę na nowe gry bo łatwiej odgrzać kotleta i zarobić. To nie jest mit. Konsola półtora roku na rynku a oni bawią się w remastery. Dziadostwo straszne. Zrobili konsolę po taniości i po taniości się sprzedają. 

Odnośnik do komentarza

Przecież robią nową część, a remaster III wychodzi w międzyczasie. Te wszystkie remastery robią małe grupki deweloperów, całe teamy pracują nad nowymi grami. Co to za mit, że przez kotlety producenci nie mają czasu robić świeżych gier, to ja nie wiem.

Wejdź do tematu PS4 i pokaż mi te "świeże" gry. Póki co jedynym powodem czemu sie wgl decyduje na nią to Bloodborne, a potem to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie remastery to fajna sprawa. Jak ktoś nie miał styczności z grą/niedawno zaczął to takie TLOU go zmiecie. Stare dziady też wrócą z sentymentów, ot choćby ZOE. Ograłem za czasów PS2 i z nie mniejszą radochą wbiłem platyny na PS3. Tak samo seria Jak & Daxter, czy MGS, a sam fakt, że do tego mogę je ograć na Vicie stanowi dodatkowy argument za. 

Edytowane przez Yeah Bunny
Odnośnik do komentarza

No właśnie, pokażcie mi te "nowe" gry na PS4. Gdzie "one" są? W jaki sposób REMASTERY przekonają mnie do kupna PS4 gdzie obok stoi poprzednia/poprzednie konsole Sony...

Niech sobie wydają remastery, nie mam nic przeciw, ale mamy marzec 2015 i jakoś te całe teamy robiące nowe gry na PS4 nie wydają nic nowego tylko kolejny kotlet.

Odnośnik do komentarza

Remastery najpopularniejszych gier będą, bo duży procent posiadaczy PS4 w poprzedniej generacji grało na X360 lub Wii i Sony bardzo dobrze o tym wie. Duży napływ nowych graczy plus mało roboty w przeniesieniu takiej gry oraz oczywiście niezły zarobek, nie powinno dziwić, że sięgają po tak łatwą kasę, zwłaszcza że całe Sony słabo przędzie.


No właśnie, pokażcie mi te "nowe" gry na PS4.

Chodzi ci o zapowiedzi czy juz wydane?

Odnośnik do komentarza

Dlatego nie mam nic przeciwko remasterom. Ale czy Metro było popularne to nie wiem. Z drugiej strony TLOU remaster po niecałym roku wydany...

Nowe gry ex na PS4 - nie multi, remaster - co przekona do kupna PS4.

tlou jako tytuł startowy ps4 - miazga

tlou jako tytuł wieńczący generację - idealny koniec

 

 

potrafiłbyś wybrać jedną opcję, rezygnując z drugiej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...