Skocz do zawartości

God of War III Remastered


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedlem God of War 3 remastered. Co to byl za szpil. Co za gra, oprawa muzyczna, muzyka, lokacje (szkoda tylko ze pare sie powtarza) nie mam slow. Przeszedlem wszystkie czesci na psp i ps2, plejka 3 nie mialem wiec dlugo musialem poczekac na zwienczenie przygod Kratosa. Jestem usatysfakcjonowany historia i zakonczeniem. System walki na pewno wymaga wymiany ale i tak gralo sie przyjemnie. Chetnie bym kupil jakas kolekcje wszystkich czesci ktora bylaby grywalna na Ps4...ahhh

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Square napisał:

Przecież nikt nie zmusza do kupna. A produkcją zajmuje się studio, które i tak nie robi nic swojego.

Dośćihuy, bo zamiast robić nowe gry skupiają się na starych. Jakby producenci nie pokpili wstecznej kompatybilności, to nie byłoby kłopotów, a tak co większa konferencja, to mam obawy czy nie wyskoczy więcej reprodukcji niż nowości.

Ale co kto woli :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wolę "reprodukcje" - Resident Evil 2 to najlepsze, co się mogło gierkom przydarzyć w tym roku, więc nie mam nic przeciwko masowemu odświeżaniu klasyków w taki sposób.

No i tak jak Square napisał - "studio, które i tak nie robi nic swojego", więc Twoje "zamiast robić nowe gry skupiają sie na starych" jest zupełnie nietrafione (poza tym, że to zwykłe pyerdolenie, bo niby mało tych nowych wychodzi? i tak w życiu nie jestes w stanie tego ograć).

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
46 minut temu, standby napisał:

Wiadomo ze jakby byla wstexzna to byloby cudownie, niestety jej nie ma, psp mi sie zepsulo jak i ps2 wiec nie mam jak ograc tych gier obecnie, stad marzenia o Gow collection:-)

 

 

962705c44472a7f7c8406f9ef6a9

Odnośnik do komentarza

Dla mnie GoW III nadal na pierwszym miejscu. Remastera po prostu musiałem splatynowac. W tej grze zapamiętałem każda walkę z bossem i każdego finanshera. Wersja na PS4 jest z tym zayebista że poprawiono tam responsywnosc postaci co widać po samych skokach bez żadnych opóźnien jak na PS3. 

Edytowane przez Nemesis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem do trójki zaraz po GoW 2018 no i było średnio (pomijając to, że ogólnie trójka była taka sobie). Gra się wydaja jakaś taka prostacka. Inna sprawa, że wszystkie główne części zaliczyłem po kilka razy i w ogóle starej formuły mam już dość.

 

Ale znać "wypada", a parę epickich momentów w stylu starych części zawsze spoko. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2019 o 21:39, milan napisał:

Po gowie ps4 chyba już nigdy nie dotknę starej mechaniki. 2 razy prawie kupiłem gow 3 hd, ale jak pomyślałem ze nie będzie siekierki ;/


No właśnie tego się obawiam, bo dla mnie stara formuła była strasznie wyświechtana, a nowy GoW to jeden z najlepszych tytułów, w jakie grałem.
A mam jeszcze przynajmniej Ascension do zaliczenia i zastanawiałem się, czy może po takim zayebistym odwyku, teraz uda mi się wciągnąć, czy już do reszty znienawidzę stary styl.

Odnośnik do komentarza

Ja trójkę ostatnio ogrywałem jak dali w Plusie czyli po dwukrotnym przejściu nowego GoW i bawiłem się bardzo dobrze jak przy każdej części i kolejnym przejściu :) Do ponownego ogrania Ascension mnie ciągnie już od dłuższego czasu i pewnie odpalę za niedługo.

@Wredny Jeżeli po GoW 3 miałeś już dość to Ascension może jeszcze bardziej Cię odrzucić. Formuła jest mocno identyczna, a w systemie zmienili tak, że trzeba trzymać wskaźnik gniewu aby wykonywać mocniejsze ataki czy lepiej operować combo. Ale dla mnie to akurat na plus, plus świetne miejscówki nawiązujące do pierwszego GoW.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, z czym to się je, bo kiedyś nawet pograłem z godzinkę, ale nie dość, że odrzuciła mnie wyświechtana formuła (choć wtedy jeszcze nie to, było moim największym zmartwieniem), to jeszcze ta tragiczna reżyseria gry, gdzie średnio co 10 minut Kratos zjeżdżał na doopie jakąś rynną czy innym chooystwem - Todd Papy pracował chyba wcześniej w aquaparku, bo za dużo tego było :)

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, kotlet_schabowy napisał:

Ja wróciłem do trójki zaraz po GoW 2018 no i było średnio (pomijając to, że ogólnie trójka była taka sobie). Gra się wydaja jakaś taka prostacka. Inna sprawa, że wszystkie główne części zaliczyłem po kilka razy i w ogóle starej formuły mam już dość.

 

Ale znać "wypada", a parę epickich momentów w stylu starych części zawsze spoko. 

 

Centralnie w punkt. Mam tak samo. Dodam że bardzo lubię stare części GoWa. 1 i 2 przeszedłem po kilka razy. Do tego zaliczyłem wszelkie częścią łącznie z tymi na PSP. Baaa nawet Ascension mi się bardzo podobał. 

Ze względu że Gow3 przeszedłem raz na premierę to od dawna ostrzyłem sobie żąbki na wersję na PS4. Przyszedł mi z pomocą PS+. No i co? No i jajco. Masakra, no nie mogłem w to grać po GOW2018. Ta mechanika jest mega archaiczna, nawet wku rwienie Kratosa już jakieś takie nie teges. Po 2h odpuściłem, może jeszcze kiedyś wrócę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.