Skocz do zawartości

God of War III Remastered


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Zgadza się, sam długo czekałem aby dorwać grę za koło 50-60 zł i mam!

Ograłem wszystkie części na PS2 i PS3 w tym GOD 3. Na PS4 poprawiona wersja PS4 wygląda  OBŁĘDNIE. Moim zdaniem jest spora różnica miedzy wersja z PS3 a PS4. Ślicznie to wszystko wygląda, a walka z Posejdonem gdzie na PS3 często klatki widocznie spadały poniżej 30 i ciężko było się delektować to epicką walkę tutaj wszystko śmiga elegancko. To jest prawdziwa POEZJA i uczta dla oczu !

 

Polecam, jestem ponownie zauroczony tą genialną grą ! :)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Też liczyłem na remaster Ascension, ale nie nie przez to, że to łatwa kasa, a po prostu bardziej podoba mi się ta część :)

 

Wymiękłem po godzinie grania - graficznie killer, ale reżyseria leży, zjeżdżający różnymi tubami Kratos śnił mi się po nocach - Todd Papy pracował chyba w aquaparku, zanim wziął się za developing gier. Kiedyś muszę się przemóc i to chociażby przejść, ale dla mnie to była kropla, która przelała czarę goryczy - God of Duty, sześć gier i praktycznie zero zmian. Jak usłyszałem, że robią następnego, chciałem wymiotować - całe szczęście okazało się, że to konkretny reboot, a nie kolejny klon jedynki.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

No ja byłem wręcz przekonany, że po GoW3 Sony zwietrzy kasę i machnie szybki "remaster" Ascension na PS4 - najwyraźniej przeliczyłem się, stawiając na ich pazerność :)

 

Przyznam, że ja liczyłem na pakiet Ascension + III, szczególnie po tym co zaserwował niezwykle smaczny kotlet, czyli Metro, a tu klops. :dunno:

To oczywiste, że jednemu bardziej III się podobała, innemu Wstąpienie, ale chyba nikt za takie kombo (dwie w jednym) by się nie obraził.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

PS4 Pro z odpalonym supersamplingiem i boost mode. Losowo w cut-scenkach kompletnie znika dźwięk, a następnie, przez jakiś czas, raz jest całe audio bez muzyki, albo nie ma tylko głosów postaci. Spotkał się ktoś z takimi dolegliwościami? Może beast mode coś miesza?

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Frantik napisał:

PS4 Pro z odpalonym supersamplingiem i boost mode. Losowo w cut-scenkach kompletnie znika dźwięk, a następnie, przez jakiś czas, raz jest całe audio bez muzyki, albo nie ma tylko głosów postaci. Spotkał się ktoś z takimi dolegliwościami? Może beast mode coś miesza?

 

Gram w identycznym set-upie i wszystko jest w porządku. Problem masz tylko w GoWie?

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Problem masz tylko w GoWie?


Yup. Jak na razie opisane cuda działy się tylko w prologu, a konkretniej przy walce z Posejdonem. Jestem już kawałek dalej i jak na razie spokój, odpukać.

@_Be_ Może i nie miała, ale jak testować nową opcję, to na wszystkim. No dobra - tak serio to nie chce mi się co chwilę wchodzić do  ustawień i włączać\wyłączać. :dog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...