Skocz do zawartości

God of War III Remastered


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

No trzeba przyznać, że ten GoW III Remastered to jest kretyński pomysł.

 

Nie jest kretyński, a bardzo dobry, JEŚLI fabuła czwórki będzie rozgrywać się po zakończeniu trójki. A wygląda na to, że tak właśnie będzie. Kratos blisko Asgardu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

widzialiscie screeny powrónawcze god of war 3?

http://www.ppe.pl/news-37285-to_ma_byc__remaster_____porownanie_screenow_z_god_of_war_iii_na_ps4_i_ps3.html#lightbox/1/

 

niezły remaste - patrząc na te screeny nie mam pojęcia które są z ps3 a które z ps4, jak dla mnie wyglądają identycznie. co pokazuje 2 rzeczy

- już na ps3 gow3 wyglądał świetnie

- niespecjalnie sie postarali robiąc remaster

Odnośnik do komentarza

Yano masz odpowiedni temat.

 

Od momentu ogłoszenia tego remastera było wiadomo, że jest to skok na kasę. Jeszcze te teksty, że chcą, żeby nowi gracze poznali przygody Kratosa. Taa i dlatego wydają zwieńczenie trylogii.

Całość miała by sens, gdyby zrobili remake'i wszystkich części na nowym silniku przystosowanym do możliwości PS4. Wtedy spora ilość graczy łyknęła by taki komplet za pełną cenę.

 

Niby jakiś tam hype mam na ponowne ogranie GoDa, ale nie przy premierze, skoro serwują takiego kotleta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

sory że napisałem w złym temacie porpzedniego posta, ten był tak daleko że go nie znalazłem

 

ja nadal mam GOW3 na ps3 i kurde... serio kompletnie nie widać różnicy na forkach. pewnie jednak textury są ciut lepsze skoro gra jest w fullhd ale to naprawde wyjątkowo mało ulepszony "remaster"

Odnośnik do komentarza

Tyle kosztowało i pomimo dodania dodatku, podniesienia rozdzielczości, była to cena zbyt wysoką, jak za to co zaproponowali. Oczywiście gra to fantastyczna, a na PS4 także robi niemałe wrażenie w segmencie szaty graficznej, ale mimo wszytko. Dokładnie tak samo było przecież z GTA V (choć tutaj cena była wyższa).

GoW III to bardzo uboga reedycja, a szkoda, ponieważ to jedna z najlepszych i najpiękniejszych przygód minionej generacji. Powinna być miło wspominana dzięki temu odświeżeniu. I teraz przyrównajcie tak odgrzanego Kratosa w tej cenie (o samej jakości gry nie piszę), do takiego Metro Redux, gdzie znacznie poprawiono grafikę, liczne elementy usprawniono i otrzymaliśmy za niespełna 140zł pakiet dwóch gier. Mogli dorzucić to Wstąpienie od biedy. Wiele by ich to nie kosztowało, swoje by i tak zarobili, a gracze nie marudzili by tak.

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy sobie szczerze: Sony daje du.py z remasterami praktycznie za każdym razem. Wyjątkiem jest GoW Collection i Ratchety. W Sly'a nie grałem. Ale na Ps4 to już lipa totalna. TLoU niby fajnie wygląda ale wiadomo, że dało się to zrobić jeszcze lepiej. \

 

A ten GoW to już w ogóle nie wiem po co wydawali. Chyba tylko jako zapchajdziura na sezon ogórkowy dla PS4.

 

Czekam na prawdziwego remastera na XOne  - pierwsze Gearsy.

 

I mam tylko nadzieję, że kolekcja Drejka graficznie pozamiata w temacie remasterowania gierek.

Odnośnik do komentarza

Ty serio piszesz czy jesteś ułomny? :) nie masz ps4 a najwięcej oceniasz reedycje :D sony daje najwięcej remasterów, niektóre lepsze, niektóre gorsze, teraz gow3 z taką ceną ujdzie, drake zapewne też, a kto nie grał ma idealną okazję. Prawdziwy remaster gearsy? Widać, że znasz się pobieżnie. Jak mnie irytują tacy "znawcy", że twierdzą jak to sony daje d.upy a ile remasterów pojawiło się wgl na xone? Masz opcje, nie chcesz nie kupujesz ale pisać, że jak dają to źle.

 

Ps. fanek na premierę w większych sieciach handlowych cena powyżej 219 albo zbliżona.

Edytowane przez Wesker
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy w żadnego GOW nie grałem, tak jak w żadnego Crash Bandicoot. Po prostu nigdy mnie nie ciągnęło do tej gry a potem do kolejnych. Dlatego też nie powinien się nawet wypowiadać. Ale skoro już tyle osób zachwala GOW'a i mówią że mam czego żałować, to zdecydowanie poczekam aż Remaster osiągnie cenę 80 zł i dopiero wtedy kupie. 

Odnośnik do komentarza

Nigdy w żadnego GOW nie grałem, tak jak w żadnego Crash Bandicoot. Po prostu nigdy mnie nie ciągnęło do tej gry a potem do kolejnych. Dlatego też nie powinien się nawet wypowiadać. Ale skoro już tyle osób zachwala GOW'a i mówią że mam czego żałować, to zdecydowanie poczekam aż Remaster osiągnie cenę 80 zł i dopiero wtedy kupie.

Może zacznij od jedynki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nigdy w żadnego GOW nie grałem, tak jak w żadnego Crash Bandicoot. Po prostu nigdy mnie nie ciągnęło do tej gry a potem do kolejnych. Dlatego też nie powinien się nawet wypowiadać. Ale skoro już tyle osób zachwala GOW'a i mówią że mam czego żałować, to zdecydowanie poczekam aż Remaster osiągnie cenę 80 zł i dopiero wtedy kupie.

Może zacznij od jedynki.

Dokładnie, zaczynanie GoWa od 3 części to jakbyś zlizywał roztopione lody z asfaltu :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...