Skocz do zawartości

God of War III Remastered


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Podziękuję za 160zł. Poczekam aż będzie za 40zł w promocji, albo wezmę pudełko po piątym właścicielu.

Trzeba tym systemowym skur.wielom mówić NIE! Ogólnie cała branża schodzi bardzo na psy i w głęboką du.pę. Wiem, bo siedzę i obserwują od ponad 20 lat. Potrzeba im pier.dolnięcia i kopa w 4 litery. Może wtedy otworzą oczy, jak nie to wtedy będę musiał po raz pierwszy zmienić hobby, może jakąś działkę sobie kupię i zasadzę czereśnie?

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak można nie zrozumieć dlaczego remastery są popularne. Jest na nie odpowiedni popyt. Kosztują niewiele (nie wiem ile razy można powtarzać, ale robienie remastera nie ma kompletnie nic wspólnego z niepowstaniem innej gry).  Osoby chcące w tej generacji kompatybilności wstecznej po prostu nie rozumieją, że było to awykonalne. No chyba, że chcielibyście konsole za 600+ Euro, z dużo mniejszym polem do obniżania cen.  Nikt po wpadce Sony z Ps3 nie będzie ryzykował z tak drogim sprzętem. Przejście na architekturę x86 też jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli będzie następna generacja to jest duża szansa na utrzymanie architektury, wtedy można oczekiwać ów funkcjonalności.

Ja na miejscu Sony i MS jeszcze parę remasterów bym wydał, to samo tyczy się innych wydawców. Osoby niezainteresowane po prostu nie kupią. Sam specjalnie nie jestem nimi zainteresowany, ale jakoś potrafię zrozumieć, że duża część graczy w dane tutuły mogła nie zagrać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeszcze większa beka, że nie zawarli chociaż Wstąpienia jako druga z kolekcji. A tak w ogóle to minęło 10 lat od jedynki i to ta powinna się doczekać prawdziwego remastera. Kocepcja remastera finałowej odsłony nawet dla nowych graczy jest kompletnie chybiona. 

 

Szczerze to nie wiem co za debil w Sony na to wpadł.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Nie widzę nic specjalnego. Remaster na zasadzie Dark Souls 2.

lol w Dark Souls zrobili z nie całych gry chodzącej w ledwo 30fpsach gierkę w 1080p/60fps więc weź nie gadaj

Remastery Capcomu z masą nowego contentu za 25$ > gówniane remasteryki od Sony. I to jeszcze gier którego tego w ogóle nie potrzebują. :yao:

Janusze przyciągnieci do ps4 chętnie skorzystają

Odnośnik do komentarza

Janusze przyciągnieci do ps4 chętnie skorzystają

Przez 8 lat miałem xboxa 360. Półtora roku temu przeszedłem na PS4. Wielokrotnie myślałem o kupnie PS3 dla tych kilku exclusivów, jednak z braku czasu, nigdy do tego nie doszło. Cieszę się, że gram i zagram w gry, które ominęły mnie w poprzedniej generacji i wypraszam sobie by nazywać mnie "Januszem"... To jest pejoratywne określenie więc litości...  :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...