Skocz do zawartości

Dirt Rally


Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Da się w to grać na padzie czy hurr durr bez kiero nie podchodź typie.?

Grałem ok. 2h na padzie i grało mi się dobrze aczkolwiek to nie to samo co na kierownicy. Satysfakcja z zajęcia 2 albo 3 miejsca - przeogromna. 

Odnośnik do komentarza

Mi na padzie takze czesto jezdzi sie lepiej od srodka. w Dircie niestety zdarzaja sie fragmenty tras, ktore nie zostaly do konca zoptymalizowane - cale szczescie jest ich bardzo malo!

Prawie wszystkie trasy chodza plynnie, sa jednak fragmenty gdzie animacja potrafi lekko chrupnac, jest to mega zauwazalne, skoro nagle z 60 zrobi sie 40-35klatek.

Cale szczęście jest ich niewiele. Same trasy robia ogromne wrazenie, a od samej gry po prostu nie mozna sie oderwac! Dirta kupilem niedawno, a licznik juz prawie 20h wskazuje!

Po 16h wygralem 1 zawody w Niemczech xD, ale dzieki Bogu wystarczy byc w pierwszej trojce by awansowac do wyzszej ligi.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No to moga w jakiejs aktualizacj zrobic, bo fragmenty takie trafiaja sie sporadycznie, a widac, ze cos jest z kodem gry, bo nawet jak zmniejsze ustawienia z Ultra na nizsze, to wiekszej poprawy nie odczuwam. Patrzac, jak ta gra chodzi na Ultra, o wersje konsolowe jestem spokojny!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ja wiem? Każdy tytuł jest nastawiony na komercyjny sukces. Wiadomo, że Codemasters nie celuje w pułap Call of Duty, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych egzemplarzy. Ale nie jest tajemnicą, że ta firma doluje i potrzebuje właśnie komercyjnego sukcesu. Trochę szkoda, że gra nie jest wydana pod patronem jakiegoś znanego kierowcy. Chociażby Kena Blocka. Na pewno pomogło by to w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

To prawda, Ken Block kojarzy się z zupełnie inną rozgrywką, i coś w ten deseń było w Dirt 3 jak mnie pamięć nie myli, to ma być symulator tu musi być na okładce ktoś z top 3 WRC, albo nikt, inna sprawa jest taka że gry WRC to nigdy nie był gatunek w którym można sprzedać setki tysięcy kopii, im się to nie opłaca.

 

Nie wiem, tak myślę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...