Skocz do zawartości

Dirt Rally


Rekomendowane odpowiedzi

Jest w ogóle jakaś opcja regulacji danego widoku z kamery czy mamy tylko fabryczne ustawienia "fotela"? Pamięta ktoś Colina 2 gdzie można było płynnie ustawić odległość kamery od samochodu i zakres jej ruchu przy wchodzeniu w zakręt. To powinien być kur.a standard w dzisiejszych czasach. Każdy widok z kamery powinien mieć opcję korekty jego ustawienia. Nie wiem dlaczego ten jakże ważny element w grach wyścigowych jest traktowany przez developerów po macoszemu. Niedawno sprzedałem Loeb Rally pomimo tego że bardzo mi się podobał, właśnie przez niegrywalne ustawienia kamery.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem jeszcze ciekaw, czy w wersji konsolowej będzie możliwość ustawiania dokładnych parametrów sterowania na kierownicy jak np czułość sterowania.

Z tego co widać na zamieszczonym na PPE filmiku, to albo ustawienia są totalnie zrąbane (mega nerwowe i chaotyczne ruchy kierownicą), albo ogrywał to totalny nieogar. 

Odnośnik do komentarza

Standardowe ustawienia są totalnie z pupy i na 100% nie bawili się w menusach długo aby je poprawić.

 

Właśnie dzisiaj włączyłem po kilku miesiącach (ostatni raz grałem w bete) i z jakiegoś powodu ustawienia mojego TX'a się zresetowały, wszystko miałem idealnie ustawione a teraz muszę zaczynać od nowa:(

 

Odnośnie widoku z kokpitu to ja nie czaję dlaczego tytuły na konsole są tak ograniczone pod tym względem, przecież wszystko jest wyrenderowane i zmiana FoV'a itp. nic nie zmienia. Forza niestety cierpi na ten sam problem przy widokach z kokpitu, niektóre są po prostu źle ustawione i mało w nich widać.

 

W Dircie na piecu idzie zmienić położenie kamery numpadem i wyłączyć kierownicę oraz ręce kierowcy by zapewnić sobie idealną imersję podczas grania na 3ech monitorach.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś niema jobla na tym punkcie - kierownica, pedały, sztuczny nawiew, skraplacz wody na ryj przy złej pogodzie, to na padzie też idzie się świetnie zabawić, a po dłuższej rozgrywce można nabyć fajnego skila. Także mówienie, że na padzie nie będzie zabawy, jest totalną bzdurą i  mogą tak tylko sądzić wirtualnie rajdowe zboczki, tak zwane.  Także po premierze Dirta Rally, z padem w łapie na kanapie i też będę miał niezły ubaw.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Biorę na premierę, to będą najlepsze wyścigi 2016 bez wątpienia. Wreszcie czuję klimat prawdziwych rajdów jak za czasów pierwszego Colina na PSX.

wyścigi :D

 

 

Specjalnie użyłem słowa "wyścigi", bo być może tytuł będzie zbierał laury za najlepszą grę "wyścigową" właśnie.

No chyba że wolisz tekst "najlepsze samochody 2016" :D

 

Poza tym jak widać na gameplay'u- są tam rónież, poza typowymi rajdami, wyścigi- w sensie "kto pierwszy do mety".

Odnośnik do komentarza

Mam na liczniku paredziesiat godzin jeszcze od czasu early access, cały czas na padzie od xboxa i nie czuje jakiegos dyskomfortu. Zastanawianie się czy inwestować 100 zł w WRC bo dirt bedzie niegrywalny na padzie jest bez sensu. Na taką rajdówkę czekałem baaardzo długie lata, serio nie ma się co zastanawiać. Nawet na padzie zabawa jest przednia chociaż sam się zastanawiam docelowo nad jakimś kółkiem do tej gry.

Odnośnik do komentarza

Raczej nie przypominam sobie wyścigów od Codemasters, w których źle by się grało na padzie. Uwielbiam dźwięki w serii Dirt. Sterowanie było już fajne w Dirt2 i Dirt3, więc jeśli nastawią się na większą symulację to ja się nad kupnem nie zastanawiam.

jaszczoor, WRC dostało dużą łatkę na PS4. Teraz, zarówno na padzie jak i kierownicy, gra się za(pipi)iście. Jest też 7 nowych odcinków specjalnych do pobrania.

Natomiast "Sebastian" jest niestety nie grywalne z widoku zza auta, totalna porażka. A szkoda, bo wydech pieści uszy w przeciwieństwie do dźwięku miksera z maski i wnętrza. Loeb jest fajny na dobrej kierownicy, tylko wtedy daje namiastkę symulacji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...