Skocz do zawartości

Dirt Rally


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się wyleczyłem z wszelakiej maści preorderów. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się tak, bym miał grę w dniu premiery - zawsze był dzień lub dwa poślizgu.

Teraz oblatuje pobliskie sklepy i zawsze najpóźniej w dzień premiery gdzieś uda się dostać :)

Co innego jak ktoś ma daleko do sklepiku, wtedy pozostaje jedynie zamawiać i czekać na kuriera.

Odnośnik do komentarza

Po dwóch rajdach i paru wyścigach Rallycrossu mogę potwierdzić, że na padzie od Xone gra się bardzo dobrze, przynajmniej w tych wolniejszych klasach. Nikt kto wcześniej radził sobie bez kierownicy nie powinien mieć powodów do obaw. Poza tym, gra rzeczywiście jest wymagająca i wobec braku cofania czasu oraz płatnych restartów zmusza do wyjątkowej koncentracji.

 

Multi na Xone działa bardzo sprawnie. Zaliczyłem już pełne mistrzostwa nie odnotowując lagów czy błędów. Poziom nie jest jeszcze szczególnie wysoki, więc polowanie na sieciowe osiągnięcia w tym momencie może być dobrym pomysłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wygląda online, bo jeszcze nie miałem okazji się dobrać? Jakie tryby? Rajd i rallycross? Fajnie jakby dali jakiś tryb tworzenia wyzwań niczym w DriveClub. Ktoś robi OS, a potem wysyła wyzwanie do innych i na przykład jest kilka dni na ustanowienie swojego wyniku.

Odnośnik do komentarza

Na pewno są Ligi, gdzie można zaprosić znajomków i potem rywalizować kto będzie miał jaki czas. Dołączyłem właśnie do jednej z otwartych lig, w której twórca musiał chyba wybrać różne odcinki z rajdu Grecji (jeden był wyjątkowo długi, a ostatni ustawiony w nocy). Ustanowiłem jakiś czas i event ma się skończyć za około 30 godzin.

Odnośnik do komentarza

Uruchomiłem jeden z eventów i okazało się, ze mogę na nim zrobić tylko jedno podejście, także niezły hardcore. Oczywiście przeholowałem i rozbiłem samochód i tak się dla mnie zakończyły zawody, dyskwalifikacja.

No ciekawy jest ten patent w czasowych eventach online. Nie ma restartu, nie ma szlifowania czasów, są za to osiągnięcia za odpowiednio dobry wynik.

 

Dużemu zainteresowaniu grą nie ma się co dziwić, szczególnie na PS4. Na Xone jeszcze dzisiaj premiera Quantum Break, a tymczasem na PS4 ten Dirt jest pierwszą porządną samochodówką od dawna.

Edytowane przez Mustang
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ultima od zawsze daje du.py z preorderami, zamówiłem tam 2 razy i zawsze się spóźniali

Ultima to najgorszy sklep jaki znam. Banda cwaniaków, którzy klienta mają głęboko w d...Nigdy przenigdy juz nic tam nie zamówie, a postanowienie trwa od kilku ładnych lat.

Ad rem...w kwestii zakupu Dirta jeden wielki chuy :/  Obdzwonilem wszystkie znane mi gdynskie sklepy. Nie ma gry w MM i Saturnie (podobnie jak w calym kraju).Nie maja jej sklepy takie jak Euro RTV AGD, Nintuś, GameOne i Sky Gry. Czy komuś udało się ją upolować w Trójmieście?

Odnośnik do komentarza

 

 

Zamówienie na preorder w euro RTV AGD i od wczoraj jest status w drodze do sklepu. Nie wiem czy na dzisiaj bedzie.

Pewnie tak. Jak preorderowalem w tym sklepie to zawsze dochodzilo na czas ,natomiast NIGDY nie zdarzylo sie, aby gra byla u nich w wolnej sprzedazy na polce w dniu premiery...

I dirt rally dzisiaj nie będzie, tak wygląda preorder w Euro RTV AGD, data dostarczenia na jutro po godzinie 16

 

Ale się wku*wiłem. Zrobiłem 60km do Piły (EuroRTV AGD) i gry na stanie nie mieli. Dodam, że dzień wcześniej zamówiłem przez infolinię, a dla pewności , przed wyjazdem dzwoniłem czy jest na miejscu. Do Empiku nie zaglądam, ale coś mnie pokusiło. No i dostałem. Co prawda 250pln, ale skoro tyle przejechałem... Fajne wydanie, nareszcie coś ekstra dla konsolo-maniaków.

Edytowane przez Lucky77
Odnośnik do komentarza

Ja odebrałem swój egzemplarz z preordera w EURO RTV. Był w sklepie koło 13, pytałem czy przyszła im też gra na półki: NIE!

Paranoja jakaś.

Wracając do gry: sterowanie padem daje radę, nawet w autach WRC. Wiadomo ze od razu cudów nie ma, ale jest do ogarnięcia. Trzeba się rozjeździć bo w porządne rajdy to grałem lata temu.

Nie działa mi dodatek z mini, nie wiem co jest, pobrał się ale nie działa.

Będzie zajęcie na długie godziny.

Odnośnik do komentarza

Pogralem troche i co tu dużo gadać - rewelacja!

 

Wiedzialem czego się spodziewać, bo chwile grałem u kumpla na PC i ogólnie bylem spokojny o jakość gry, ale to co ujrzałem u siebie na TV + do tego kierownica wyplaciło mi takiego gonga w twarz, że do tej pory nie mogę się otrząsnąć:)

Fizyka w połączeniu z kierownicą to arcydzieło i nareszcie po tyłu latach posuchy dostajemy godnego następcę RBR.

Oczywiście na padzie też gra sie świetnie, ale jednak kiera, to kiera :)

 

Ogólnie jeszcze trochę za mało pograłem by się dużo rozpisywać, ale o czym mogę jeszcze tak na szybko wspomnieć, to oprawa AV. W kwestii grafy spodziewałem się strasznego downgoradu względem PC, a tym czasem gra wygląda równie wspaniale i trzyma stałe 60 klatek. Dźwięki, to mistrzostwo i czegoś równie dobrego jeszcze na konsolach nie mieliśmy:)

 

Tym czasem wracam zwiedzać rowy, bo jeszcze sporo czasu minie gdy zacznę to jako tako ogarniać i w całości dojeżdżać na metę:P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche i co tu dużo gadać - rewelacja!

 

Wiedzialem czego się spodziewać, bo chwile grałem u kumpla na PC i ogólnie bylem spokojny o jakość gry, ale to co ujrzałem u siebie na TV + do tego kierownica wyplaciło mi takiego gonga w twarz, że do tej pory nie mogę się otrząsnąć :)

Fizyka w połączeniu z kierownicą to arcydzieło i nareszcie po tyłu latach posuchy dostajemy godnego następcę RBR.

Oczywiście na padzie też gra sie świetnie, ale jednak kiera, to kiera :)

 

Ogólnie jeszcze trochę za mało pograłem by się dużo rozpisywać, ale o czym mogę jeszcze tak na szybko wspomnieć, to oprawa AV. W kwestii grafy spodziewałem się strasznego downgoradu względem PC, a tym czasem gra wygląda równie wspaniale i trzyma stałe 60 klatek. Dźwięki, to mistrzostwo i czegoś równie dobrego jeszcze na konsolach nie mieliśmy:)

 

Tym czasem wracam zwiedzać rowy, bo jeszcze sporo czasu minie gdy zacznę to jako tako ogarniać i w całości dojeżdżać na metę :P

 

 

Stary, gra jest Genialna! Reminescencja pierwszych Colin'ow Mc Rae!.. Jest wymagajaca ale w to mi graj! Moze to dla Was dziwne, ale wolalbym prowadzic krzyzakami z(jak Colin 1/2), niz galka- szybciej mozna kontrowac czy korygowac. :) A komu odradzam szpila? Fanom Need for Speed'a oraz innym pie@$olonym arkadowym (pipi)m, Pzdr :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem teraz ciekaw porównań do SLRE. Nasze pisemko wychwalało w niebiosa "Sebastiana". Czytałem: "nareszcie prawdziwe WRC!" Mam wszystkie tytuły traktujące o tym sporcie. W Dirta jeszcze nie grałem, ale myślę, że to tu powinien się podpisać Loeb. Gdyby grę od Milestone sygnowali nazwiskiem Kubica, umarł bym ze wstydu. Może warto krótko porównać fizykę w obu tych grach? Jak by nie było, trochę konkurencji na tym polu jest. Ale jak czytam, to chyba król jest jeden :)

Odnośnik do komentarza

Na padzie zaczynam się bawić równie dobrze co na kierownicy.

Ustawiłem sobie kamerke zza auta i podziwiam świetną grafe i ten genialny dźwięk wydechu - to jest niesamowite jak ta gra brzmi. Boxer Subaryny tak pięknie warczy, że aż ciary na plecach przechodzą. Do tego te wystrzały i rozbłyski, no mistrzostwo świata:)

 

Warto też wspomnieć o bardzo dobrze oddanej charakterystyce poszczególnych rajdow. Nie ma tu czegoś takiego jak w crapie WRC5, że rajd Finlandii to same ciasne zakręty i nie ma się gdzie rozpędzić. W Dircie oesy Finlandii są takie jak na prawdę - mega szybkie z dużą ilością hopek :)

Odnośnik do komentarza

W ogóle to jest czad. Warto było tyle czekać. Fajnie że dodali możliwość ustawienia kamery w srodku, tylko troche przyciskow na padzie brakuje żeby to wszystko upchnac. Mogli to umiescic gdzies w menu pauzy. Przesuwanie kamery przod/tył juz duzo daje. Forza w tym aspekcie lezy i kwiczy.

Pierwsze mistrzostwa w trakcie.

Gra daje mega radoche ale tez czasem jest mocno pod gore i o to chodzilo! Poki co do wygrania rajdu mi daleko ale przejechanie os bez wiekszego bledu tez cieszy. Od poczatku wszystkie asysty na off i w grecji 6 miejsce potem kolejno 2, 3, 2. Poczucie predkosci jest kosmiczne, czasem wydaje mi sie ze wchodze w nadswietlna a wersalka/fulvia radosnie snuje sie 120 km/h.

Wiecie cos na temat ewentualnych DLC w przyszlosci? Chetnie dalbym cos jeszcze zarobic kolesiom z Codemasters.

Odnośnik do komentarza

Ja odebrałem swój egzemplarz z preordera w EURO RTV. Był w sklepie koło 13, pytałem czy przyszła im też gra na półki: NIE!

Paranoja jakaś.

Ja wczoraj odbierałem w euro preorder quantum break i mieli dirta ps4 na półce, którego tez wziąłem co by dwa razy nie jezdzic :)

 

Pierwsze wrażenia (kogoś kto grał zawsze wyścigi arcade, a jedyna "symulacja" to forza) to jak by mi ktoś w ryj dał no ale nie ma sie co poddawać, przejść quantum i ćwiczyć jazdę w dirt.

Odnośnik do komentarza

Dzowniłem dzisiaj do ultima.pl i koles mi powiedział, że jest tak duże zainteresowanie grą, że druga dostawa będzie dopiero w czwartek.

 

Dejavu jak to było z MGS'em  :nvmnd:

 

"Nie spodziewali się tylko preorderów" - tfuuu

 

 

ultima od zawsze daje du.py z preorderami, zamówiłem tam 2 razy i zawsze się spóźniali

 

 

 

ultima od zawsze daje du.py z preorderami, zamówiłem tam 2 razy i zawsze się spóźniali

Ultima to najgorszy sklep jaki znam. Banda cwaniaków, którzy klienta mają głęboko w d...Nigdy przenigdy juz nic tam nie zamówie, a postanowienie trwa od kilku ładnych lat.

Ad rem...w kwestii zakupu Dirta jeden wielki chuy :/  Obdzwonilem wszystkie znane mi gdynskie sklepy. Nie ma gry w MM i Saturnie (podobnie jak w calym kraju).Nie maja jej sklepy takie jak Euro RTV AGD, Nintuś, GameOne i Sky Gry. Czy komuś udało się ją upolować w Trójmieście?

 

 

To chyba macie niezłego pecha z Ultimą. Ja 3/4 gier kupuję u nich i zawsze mam je najpóźniej w dzień premiery. A często mam je też kilka dni przed premierą. Rekordem chyba jest Far cry 4, którego wysłali już 6 dni przed premierą. A co do Dirt Rally, kiedy zamawialiście? Ja zamówienie złożyłem 02.04 i miałem grę na premierę. No chyba, że szukaliście u nich gry w sklepie stacjonarnym i nie mają na stanie.

 

 

 

 

 

 

Pograłem i jest dobrze, easy to jak hard w innych grach, oczywiście wszystkie asysty na off i pad daje rade. Próbowałem wszystkich trybów po łebkach bo nie miałem za dużo czasu ale przy rallycross tak się zasiedziałem ze spóżniłem się dzisiaj do roboty :)

 

A gdzie tam można poziom wybrać? Wszedłem w karierę ale nie widzę ustawień poziomu albo ślepy jestem :P

 

Tak czy inaczej... Czy gra jest wymagająca? Owszem. Czy jest trudna? Chyba nie bardzo, ale poprawcie mnie jak się mylę. Podczas instalacji gry możemy rozegrać na szybko dwa rajdy. Jeden w Mini drugi chyba w Fordzie. Nie wiem jaki jest tam domyślny poziom trudności, ale te rajdy wydały mi się łatwe. Rozegrałem ten w Mini. Co drugi zakręt wypadałem z trasy, więc "recovery" i powrót na trasę z karą -15 sekund... I tak kilka razy. Dojechałem na metę, patrzę wyniki i jestem 6 (wtf?). Kolejny OS i to samo, opóźnione hamowanie, recovery, karne sekundy i pyk, jestem 4. Cztery OS i cały event skończyłem na 4 miejscu.

 

Nie wiem jak będzie w karierze, bo dzisiaj dopiero się za nią wezmę. Ale te wstępne rajdy pokazały, że gra wcale nie jest taka trudna bo nawet robiąc masę błędów możemy być wysoko w tabeli. Chyba, że te wstępne rajdy były na jakimś poziomie easy i na podpuchę :)

 

Jeśli tak, to gdzie można ustawić poziom trudności? Bo asysty wyłączyłem, został tylko ABS na 3 ustawiony. Ale pewnie też wyłączę.

Odnośnik do komentarza

Ja miniakiem wygrałem, poziom był dość łatwy, bo samochód jest wolny i prosty do opanowania. Poczekaj na pierwszy rajd. Wybrałem Renault Alpine i jest ciekawie. 2. miejsce można ogarnąć ale tempo 1. jest dość wysokie. :) Staram się jak mogę w granicy rozsądku, bo restarty są płatne i nie mogę utrzymać jego tempa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...