Skocz do zawartości

Dirt Rally


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 32h na liczniku i dopiero od niedawna zaczalem jezdzic bez wspomagaczy ! Nowy DIRT jest fenomenalny, to jedna z tych gier, na ktora fani rajdowek czekali latami i chyba najlepsza jaka sie ukazala od Codemasters !

Zdecydowanie tez nie dla kazdego - gra wiaze sie z wielokrotnym powtarzaniem odcinków, czasami nawet godzine mozna spedzic przey 4 minutowej trasie, by w koncu wyuczyć się wchodzenia w każdy zakret, ale satysfakcja na koniec jest przeogromna.

Spokojnie mozna brac w ciemno !

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mam 32h na liczniku i dopiero od niedawna zaczalem jezdzic bez wspomagaczy ! Nowy DIRT jest fenomenalny, to jedna z tych gier, na ktora fani rajdowek czekali latami i chyba najlepsza jaka sie ukazala od Codemasters !

Zdecydowanie tez nie dla kazdego - gra wiaze sie z wielokrotnym powtarzaniem odcinków, czasami nawet godzine mozna spedzic przey 4 minutowej trasie, by w koncu wyuczyć się wchodzenia w każdy zakret, ale satysfakcja na koniec jest przeogromna.

Spokojnie mozna brac w ciemno !

 

Bierę pre order, w koncu gra gdzie auta się niszczą na tej generacji jak trzeba  :notbad:

 

Nie jest to co prawda poziom BeamNG.drive, ale mam nadzieję, że kiedyś ogarną tą technologię w grze AAA.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak jak piszesz - 1 blad i jedziemy bez opony, z peknieta szyba, rozwalonym ukladem kierowniczym, czasami w ogole auta nie da sie prowadzic i od razu konczysz wyscig.

Miedzy odcinkami specjalnymi masz czas na naprawe - po to miedzy innymi zatrudniasz mechanikow i menadzerow (z nimi naprawy ida szybciej, wiec przez te 30 minut mozesz zrobic wiecej rzeczy)

 

Edit: chyba jednak nadal nie potrafie jezdzic bez lekkiej kontroli trakcji. Kolejne godziny za mna i moge tylko dodac, ze tutaj nie walczymy o 1 miejsce, a o dojchanie w ogole do mety ^^

Jak jeszcze uda sie zaliczyc czas, ktory pozwoli nam powalczyc chociaz o 3 miejsce w dalszych odcinkach, to jest sukces!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

easye a na początku zaczyna się od tych class b (przednionapędówek) czy sterujesz karierą jak chcesz?

Masz malo kredytow - chyba maks na co mozesz sobie pozwolic to wlasnie 2 fury z 1960 na krzyz. Po 1 sezonie juz masz troche kasy i mozesz kupic cos z klasy B (naped na 4 kola)- np. Peugeot 205)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

świetne są różnice w prowadzeniu każdego pojazdu, czuć dosłownie wszystko, jest rewelacyjna oprawa dźwiękowa, moja ulubiona kamera ze środka ale nie z oczu kierowcy

 

dodać do tego naprawdę różnorodne, wymagające trasy i banan na mordzie za każdy czysty przejazd nieważne czy na 3 czy na 5 miejscu

 

póki co gram bez asyst ale czyste przejazdy wychodzą mi tylko staruszkami z lat 60 i 70 - gram na padzie od xbona

Odnośnik do komentarza

Miałem okazję grać na padzie u kumpla na PC i powiem krótko - jest rewelacja :)

 

Bardzo mnie też cieszy oficjalne wsparcie twórców dla kiery Thrustmaster T100 :)

 

Co do kamer, to ja lubię różne - jak cisnę tylko i wyłącznie dla bicia rekordów, to obowiązkowo kamera z kokpitu (w Dirt Rally idealna jest ta z deski rozdzielczej bez widoku kierownicy) + do tego kierownica, a jak mam ochotę pograć dla czystego funu, to łapie za pada, wyciągam kopyta na kanapie i zapodaje sobie kamerkę zza auta - przypominają się wtedy stare dobre czasy jak się godzinami rypało w CMR 2 na szaraku :)

 

Już się nie mogę doczekać premiery. jak tylko pojawi się gdzieś w pobliskim sklepie, to biegnę czym prędzej po swoją sztukę :)

Wreszcie dostaniemy prawdziwą grę rajdową, a nie jakieś nędzne popłuczyny :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...