Skocz do zawartości

Dirt Rally


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jest w miare tanio drodzy Państwo? Jestem zdecydowany ja kupic na Łoniaka. W koncu po wielu latach czas zabrac sie za jakies wyscigi. Forzy mi jakos nie podchodza, ukochany Ridge Racer od Chińczyków nie wiem czy kiedykolwiek w ogóle sie ukaze,PGR-y to pieśń przeszłości, a z szutrówek zagrywalem sie do upadlego w starego i genialnego Rallisport Challenge na Xboxa pierwszego. Co to byla za gra! :banderas:

Dirt Rally sądząc po zaprezentowanych materiałach od samego poczatku bardzo mi się widział, wiec decyzja zapadla. Biorę. Pytanie tylko skąd...

Odnośnik do komentarza

Gdzie jest w miare tanio drodzy Państwo? Jestem zdecydowany ja kupic na Łoniaka. W koncu po wielu latach czas zabrac sie za jakies wyscigi. Forzy mi jakos nie podchodza, ukochany Ridge Racer od Chińczyków nie wiem czy kiedykolwiek w ogóle sie ukaze,PGR-y to pieśń przeszłości, a z szutrówek zagrywalem sie do upadlego w starego i genialnego Rallisport Challenge na Xboxa pierwszego. Co to byla za gra! :banderas:

Dirt Rally sądząc po zaprezentowanych materiałach od samego poczatku bardzo mi się widział, wiec decyzja zapadla. Biorę. Pytanie tylko skąd...

 

Wszystkie wymienione przez Ciebie gry (prócz FM) są bardzo mocno skierowane w stronę arcade, także mocno się zastanów czy nowy Dirt, to tytuł dobry dla Ciebie :)

 

Nie jest to jeszcze taki hardcore jak RBR, ale mimo wszystko trzeba się tam trochę napocić by co 30 sekund nie zwiedzać rowów :P

Odnośnik do komentarza

Czyli sugerujesz, że wyścigi arcade nie mogą być hardkorowe? Czy mogę przypomnieć jedne z bardziej hardkorowych wyścigów ever czyli Wipeout HD? Co prawda ostatnio jesteśmy rozpieszczani banalnymi arcade'owymi tytułami w stylu najnowszego NFSa, ale dlaczego zaraz taka symulacja nie może być dobrą grą dla osoby, która ubóstwia arcade? (czyli ja :P )

Żeby odnieś sukces, schemat będzie podobny do tego z Wipeout- trasa na pamięć i godziny wylanego potu na masterowaniu każdego zakrętu.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie... oczywiście nie sugeruję, że wyścigi arcade nie są wymagające. Są, i to czasem bardzo. Pierwszy lepszy przykład DriveClub - jak zobaczyłem jakie czasy kręcą forumowi wymiatacze, to zwątpiłem i sobie poszedłem :P

 

Bardziej mi chodzi o przerzucenie się na konkretny styl gry. Ja np. mam tak, że grając w grę z bardziej zręcznościowym niż symulacyjnym modelem jazdy mam załączoną jakąś blokadę - tam gdzie można cisnąć pełnym ogniem naginając prawa fizyki zawsze mimowolnie odpuszczam i z dobrego wyniku pipa.

 

Podobnie ino na odwrót może mieć osoba lubująca się w arcadeówkach - będzie chciała cisnąć pełnym ogniem, a tu zonk i zwiedzanie pobocza.

W takim przypadku łatwo o szybkie poirytowanie się danym tytułem - takie coś miałem właśnie na myśli :) 

Odnośnik do komentarza

Mysle czy nie kupic T80 do Dirta, nie ma forcefedbacka ale podobno jest dosc precyzyjna co za 150zl wydaje sie rozsadna opcja. Niestety drozszy sprzet odpada, jesli ktos ma to kolko w domu i potestuje to prosilbym o krotkie sprawozdanie. Odnosnie zakupu to mam juz numer do stoiska w Media Markt i bede dzwonil jutro czy juz maja :)

Odnośnik do komentarza

Mysle czy nie kupic T80 do Dirta, nie ma forcefedbacka ale podobno jest dosc precyzyjna co za 150zl wydaje sie rozsadna opcja. Niestety drozszy sprzet odpada, jesli ktos ma to kolko w domu i potestuje to prosilbym o krotkie sprawozdanie. Odnosnie zakupu to mam juz numer do stoiska w Media Markt i bede dzwonil jutro czy juz maja :)

 

T150 wystarczy na początek. Możesz przecież zacząć od najtańszej opcji, pograć po-testować i jak nie będzie spełniała wymagań to odkładać kasę na coś lepszego z FFB. 

 

Już za swój egzemplarze Legendary Edition zapłaciłem i odbieram w środę. Trochę to głupie że nazywają podstawową wersję jako Legendary i sprzedają za takie ceny. Ale rozumiem że jest to wersja rozszerzona względem tego co było dostępne na PC, więc nie narzekam. 220 zł to i tak dobra cena. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...