Skocz do zawartości

Dirt Rally


Rekomendowane odpowiedzi

Póki co działa ze wszystkimi grami wydanymi na PS4. Jeśli nie działa, to tak samo jak wszystkie inne kierownice - tak było swego czasu z WRC5 i zadna kiera nie miała FFB, przez co nie dało się grać.

 

T100 nie obsługuje jedynie dasha PS4 i trzeba ją podpinać do konsoli jak już wystartujemy gre.

Odnośnik do komentarza

T150 to już konkretny sprzęt i do tanich nie należy.

Co do kierownicy bez FFB jak T80, to radzę to omijać szerokim łukiem - nie ma na tym za grosz wyczucia i już lepiej grać na padzie. Jedyna tania opcja, to T100, ale chyba nie ma już nigdzie nówki i trzeba szukać używek.

Całkowicie popieram. Po co kupować "pada w kształcie kółka". Co do T100, to są nówki ale te "powystawowe". Różnie z nimi bywa, bo miały wadliwe zasilacze. Na tych aukcjach nie chodzi o "mini ryski", bo te sprzęty pochodzą z reklamacji. Tak więc zależy jak się trafi. Na towar, mimo wszystko, dają gwarancję. Kupują to za grosze, więc idzie się dogadać na 200pln. Jak ktoś szuka na Allegro, to warto sprawdzać w zakładce do PC.

Odnośnik do komentarza

Dirta mają już w sklepie w B-stoku i mogę odebrać dziś bo paczki dziś wysyłali żeby gracze na jutro dostali, ale że zamówiłem też inna grę którą będą mieć dopiero jutro to dwa razy nie będę jeździł. Więc jak człowiek zawita do mnie normalnie na premierę. 

 

Fajne acziki :) Będzie masterowanie skilla. 

Edytowane przez u55r
Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj juz poupalalem. Jest miód, na padzie poki co dla mnie bardzo ciężki temat, ale przewalcze do przyszłego miesiąca i zakupu kiery, a moze znajda sie jakieś sety pod pada. Multi śmiga bardzo fajnie pare wajnych pojedynków rally crossowych za mną :) poki co trzymie 60 fps ale wprawnym okiem idzie wyłapać kosztem czego :) potwierdzam ze jest to najbardziej wymagający tytul tego typu od czasu rbr, tak wiec to dla mnie tytuł na lata :) liczę ze sie dobrze sprzeda bo takie perełki nie zdążają sie często, świadomie wziąłem na premierę mimo ze kierownice bede ogarniał za miesiąc

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj robie drugie podejście, bo może będą mieć w Games4You w czeladzkim M1, ewentualnie w xGameCenter w Dąbrowie Górniczej. Jesli nie, to pozostaje net i nerwowe wyczekiwanie kuriera :/

 

Ogólnie jestem tak na ten tytuł napalony, że mam już delirke jak narkoman na tygodniowym głodzie.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj robie drugie podejście, bo może będą mieć w Games4You w czeladzkim M1, ewentualnie w xGameCenter w Dąbrowie Górniczej. Jesli nie, to pozostaje net i nerwowe wyczekiwanie kuriera :/

 

Ogólnie jestem tak na ten tytuł napalony, że mam już delirke jak narkoman na tygodniowym głodzie.

To daj proszę znac jak się czegoś dowiesz. Ja w robocie do 15.30. Ma ktoś na zbyciu jakiś czasoprzyspieszacz? :blush:

Odnośnik do komentarza

Zamówienie na preorder w euro RTV AGD i od wczoraj jest status w drodze do sklepu. Nie wiem czy na dzisiaj bedzie.

Pewnie tak. Jak preorderowalem w tym sklepie to zawsze dochodzilo na czas ,natomiast NIGDY nie zdarzylo sie, aby gra byla u nich w wolnej sprzedazy na polce w dniu premiery...

Odnośnik do komentarza

 

Zamówienie na preorder w euro RTV AGD i od wczoraj jest status w drodze do sklepu. Nie wiem czy na dzisiaj bedzie.

 

Pewnie tak. Jak preorderowalem w tym sklepie to zawsze dochodzilo na czas ,natomiast NIGDY nie zdarzylo sie, aby gra byla u nich w wolnej sprzedazy na polce w dniu premiery...

I dirt rally dzisiaj nie będzie, tak wygląda preorder w Euro RTV AGD, data dostarczenia na jutro po godzinie 16

Odnośnik do komentarza

Jaki jest sens zamawiania preorderów w takich sklepach jak Euro, Saturn, MM? W większości przypadków nie ma tam gier na premierę do odbioru, mało tego, nie ma ich nawet na sklepie. Pojawiają się później. W dodatku ceny w tych sklepach są najwyższe.

 

A najbardziej śmieszą mnie gry w MediaExpert... Tam tylko i wyłącznie ma sens zamawiania via internet i odbieranie osobiście. Bo jak się pójdzie na miejscu kupić, to zastaniemy tylko małą półeczkę z grami, na której od lat są te same tytuły :D Beznadzieja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...