Skocz do zawartości

Bloodstained: Ritual of the Night


Alastor84

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wpadła platynka w Bloodstained. Łącznie niecałe 40h świetnej zabawy, ze smutkiem kończyłem.

 

Szkoda, że nie pokusili się o dodanie jakichś dzbanów za te dodatkowe tryby. Pobawię się jeszcze chwilę nimi i rozglądam się za czymś podobnym.

Mam nadzieję, że będzie kolejna część.

Obecnie grę można kupić za frytki, obowiązkowa pozycja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Przeszedłem Bloodstained. Jest to stosunkowo krótka gra, zegar pokazywał chyba coś w okolicach 14 godzin. Grałem na Xboxie One i jeżeli chodzi o kwestie techniczne, to działało wszystko bez zarzutów. Główną cechą tej gry jest to, że jest bardzo podobna do Symphony of the Night (nie grałem w późniejsze Castlevanie). Największą zaletą jest przede wszystkim gameplay. Nabijanie leveli, zdobywanie przedmiotów, eksploracja w takich 1-2 godzinnych dawkach jest całkiem przyjemna. Jak każda gra, posiada swoje wady ale nie są jakieś poważne. Brakowało jej trochę tego klimatu z Castlevanii, w stosunku do niej jest o wiele bardziej kolorowo i mniej ponuro, a przynajmniej takie odniosłem wrażenie grając w Bloodstained. Nie podobał mi się też do końca styl graficzny, który wykorzystali twórcy. Mam na myśli taki trochę jakby mangowy design postaci, szczególnie żeńskich, ale to jest kwestia gustu.  Fabuła jakaś była, ale szczerze mówiąc w połowie gry przestała mnie interesować. Tak kończąc, fajnie było zagrać, gra jest dobra, takie 7/10. Jak miałbym porównać do innych metroidvanii w jakie grałem to zarówno Symphony jak i Metroidy bardziej mi się podobały. 

Edytowane przez KJL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...