Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

może głupie pytanie, ale zapierdzielaliscie wszedzie w tej zbroi wspomaganej? czasem nie chce się mi w tym zasuwac, tym bardziej że nie gram na wysokim poziomie trudności. mogą mi ją zakosić jakieś zbiry jeśli zostawię ją w sanktuarium np?

Ja tylko przed sporymi zadymami zakładałem. Niewygodne to, a w pomieszczeniach to już wogóle :/
Odnośnik do komentarza

tak sobie gram już 25h w tego Fallouta i coraz mniej mi się chce. Nie znam starych części, przeszedłem jedynie NV i byłem zachwycony pomimo że technicznie była kupa, nawet wysmarowałem gdzieś posta pochwalnego. I w sumie wydaje mi się że tu zwyczajnie częsci rzeczy nie poprawiono, a inne spaprano.

Dialogi wogóle nie mają mocy, w rozmowach nie ma emocji, system rozwoju się rozlazł a questy zbyt mocno opierają się na ciągłej walce.

Jedyną nowością jest budowanie osady, ciekawe to ale chyba bezcelowe na dłuższą metę. Gdyby wokół tego zbudować linię fabularną, o próbach zbudowania miasta na zgliszczach cywilizacji, dać więcej możliwośći. A tu główny wątek jest nudny dość. Porobiłem kilka zadań dla frakcji, ale wszystkie polegają na ubiciu lub przyniesieniu czegoś.

Ogólnie mam zamiar przejść do końca. A i technicznie to dalej kupa.

Odnośnik do komentarza

No niestety takie są fakty - nie bez kozery jest to jedyny Fallout, jakiego nie dałem rady ukończyć (nawet BoS na PS2 mnie swojego czasu nie złamał). Jako że żaden ze mnie Bob budowniczy, fatalne dialogi i nędzna fabuła szybko mnie zniechęciły (pif-paf zawsze gra u mnie drugie skrzypce w RPGach). Jeśli po 30h mnie nie porwało, to najzwyczajniej świecie trzeba odpuścić i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo New Vegas robili weterani RPG, a F4 zespół od ładnej, ale nijakiej piaskownicy. Do NV wracam co rok i przez 50h dobrze się bawię jakąś nową postacią, a nawet nie kończę wątku głównego. I nawet nie nudzi mnie odtwarzanie od nowa tych samych questów, jest to też jedna z niewielu gier w których bawiłem się w odgrywanie postaci, a nie masakratora z najlepszym możliwym buildem... Dżentelmen naparzający pięściami w deathclawy, z wąsem i Terrifying presence, aby Legionowe ścierwo miało pełne gacie... Azjata-ninja walczący bronią białą, tym razem jedna z włóczni na podbój zachodu... Ruda kowbojka z klasycznym repeaterem, waląca headshoty z odległości...

 

Ale wracając do tematu

Power armor założyłem raz dla zabawy i więcej nie użyłem, bez sensu to zużycie paliwa i zmieniony HUD

Akurat mi HUD pasował, choć nie zmienia to faktu, że nosiłem sprzęt rzadko, choć o ile się nie mylę, to zbroja zwiększała udźwig i wtedy jej używałem. Chyba, już nie pamiętam, ciekawsze rzeczy się (niestety dla serii) widziało w ostatnich miesiącach.

Odnośnik do komentarza

Ale przed kupnem czytałem ten temat i bardzo dużo osób było zadowolonych z gry i że dostali to czego oczekiwali. Cóż, jeśli tak to nie dziwmy się że branża tak wygląda..

No niektórym f4 się podobał :D. Ja i tak podziwiam że checz skończyć grę . Ja zakupiłem i po 8 h stwierdziłem szkoda życia. Leczenie kanałowe więcej frajdy sprawiało mi :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zmęczyłem grę pc (150h), wbiłem platynę na ps4, ale ciągle mi mało! Powtarzalność, bugi, fabuła, dropy animacji + tona innych pomniejszych pierdół, ale mimo wszystko jeden z tych tytułów który ma w sobie to coś! Zaczarowały mnie miejscówy, muzyka i niekończąca się eksploracja. Terminale faktycznie mają w sobie jakąś magię i dodają smaczku - polecam!

Dodam jeszcze tylko, że nie ruszyłem ani jednego DLC - mam nadzieję, że temat zmęczę już na xone. No i mody! Pc rządził od premiery - sony niestety dało tutaj ostro du.py...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Zacząłem grać na nowo w trybie Przetrwania, mamuśku ta gra nabiera rumieńców i to poważnych, w(pipi)iam sie niemiłosiernie co chwile bo gine, ale cały czas mnie przyciaga żeby jeszcze troche i jeszcze dalej zajść - zobaczymy na jak długo - jakieś porady dla początkującego? Na co zwracać uwage, gdzie warto iść na start itp?

Odnośnik do komentarza

A jak season pass? Nie powiem mimo opinii grało mi się świetnie i dalej wracam do gry porobić jakieś zadania poboczne albo powłóczyć się po świecie. DLC mają strasznie kiepską opinie ale idzie je wyrwać obecnie za 20euro więc wacham się z zakupem , jedynie pozytywne opinie zbiera Far Harbor

Odnośnik do komentarza

A jak ich poziom w stosunku do DLC z Fallout 3? Tam ukończyłem całą edycje GOTY i bawiłem się świetnie . Dodatki po za Far Harbor wprowadzają coś ciekawego? Nowych wrogów/rodzaje broni czy też lokacje? Czy jest to raczej kilka małych miejscówek na krzyż ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...