Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Square podgoń sobie trochę fabułę, żebym potem nie wracać już w miejsca które tak ot sobie zwiedzasz :) Imo stormbird jest znacznie bardziej wymagającym przeciwnikiem od thunderjawa.

Dzisiaj mam zamiar właśnie to zrobić. No latający przeciwnik zawsze będzie sprawiał więcej problemów.

Wczoraj po walce ze Stormbirdem wypadł mi brakujący element do Shadow Sling i teraz mam komplet jaki jest dostępny na tym etapie. Ze strojów to brakuje mi trzech sztuk, w tym ognistego, który bardzo mi się podoba. Dochodzą jakieś nowe bronie później?

Odnośnik do komentarza

 

Ja wczoraj 3h gralem wieczorem, ze jak wyszedlem potem z psem ok 23 na dwor to rozgladalem sie czy jakis dinus mnie nie zaatakuje :/

ta a mi sie śniło, że poluje na robota kuchennego

bez kitu dzis w firmie na korytarzu zobaczyłem taki duży odkurzacz piorący i pomyślałem ze dobry bylby z niego skur.wesyn do pojedynku

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja wczoraj 3h gralem wieczorem, ze jak wyszedlem potem z psem ok 23 na dwor to rozgladalem sie czy jakis dinus mnie nie zaatakuje :/

ta a mi sie śniło, że poluje na robota kuchennego
bez kitu dzis w firmie na korytarzu zobaczyłem taki duży odkurzacz piorący i pomyślałem ze dobry bylby z niego skur.wesyn do pojedynku

Tylko dopakuj postac najpierw zeby Cie nie wciagnal...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osob, ktore zrobily wiekszosc terenow lowieckich, albo przynajmniej te na pustyni:

 

 

Zostala mi ostatnia proba, spetac jastrzablyski i ni chuchu nie moge :/ 2 mi sie udalo w maksie. Podlatuja bysiory i na koniec jeszcze wlecial burzoptak i w ogole mnie zaorali... Jakies rady? Widziales w necie jak koles robi, ale mial ta legendarna czy jakas tam zbroje takze nic mu chyba nie robily nawet.

 

 

Edyta: Udalo sie :) na koniec zrobili mi gangbang, zginalem, ale probe zaliczylo ;) 32 level wpadl i 3 tereny wymaksowane. Jeszcze tylko 2 :klapek:

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

To najlepsza zbroja w grze, ale są momenty że jak pójdziesz dalej to pominiesz ogniwo np. jedno było w jaskiniach w szybkie wentylacyjnym dość na początku gry.

 

U mnie na PRO akurat nic nie wyje na żadnym trybie, nieraz turbina znacząco przyśpiesza, ale jest to szum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...