Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ok 12-13h i niecale 20% chyba zrobione.

Jakieś 12-13h i tylko 11% wg licznika w grze :banderas: Aktualnie jestem na tych zadaniach czasowych.

 

Opłaca się brać w sklepie teraz sprzęt Very Rare czy czekać na następny rzut?

Co robicie z przedmiotami, które nie służą do craftowania, a mają opis "wymiana na shardy i interesujące dla kupca"? Sprzedajecie czy zostawiacie? Bo te co mają opis tylko o shardach to rozumiem można sprzedawać bez obaw, a co z tymi drugimi?

Odnośnik do komentarza

Niektóre przedmioty wytwarza sie kasa+jakaś część więc lepiej uważać ze sprzedażą itemów z podpisem o handlu z kupcami. Ja sprzedaje wszystko powytworzeniu pożądanego przedmiotu.

 

Ostatnia gra która dawała mi taką frajde z rozgrywki to był Rocket League. Nadal niedowierzam, że to gra twórców Killzone. Ich gra ma FAJNĄ fabułe!

Odnośnik do komentarza

Co do sprzetu to sam sie zastanawiam. Ostatnio wypadla mi jakas modyfikacja bardzo rzadka ktora dodaje +40% obrazen/albo ognia. Nie pamietam.

 

Te co do sprzedazy to wszystkie leca do zyda, a te co mozna tez wymienic to tak pol na pol, czesc do zyda, czesc tych rzadszych trzymam na razie na wszelki wypadek, bo i tak juz mam prawie 3k okruchów...

Odnośnik do komentarza

Korzystacie z fast travel? U mnie już jest trochę godzin przegrane i nawet nie myślę żeby gdzieś się wybierać inaczej niż z buta, dawno tak nie miałem przy piaskownicach. Ja wszystko zbieram i itemy mam dalej startowe, tylko z upgrejdami. Co do upgrejdów właśnie to miejscówka gdzie ruda 

uratowała jakiegoś chłopka przed watcherami, początek gry. Wróciłem się tam później i znalazłem coila +44% damage, nie wiem czy loot jest randomowy w tej gierce ale warto sprawdzić.

 

Odnośnik do komentarza

@messer

 

Nie korzystam, gra ma tak doskonały świat, że wolę iść na piechotę, nawet z mounta nie korzystam, bez kitu, nie grałem chyba w lepiej wykonanym świecie.

 

 

Da się jakoś u handlarza porównać sprzęt z obecnie noszonym ? Nie mogę znaleźć takiej opcji :/   

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

 

 

tl;dr

chyba, że gra przehajpowana i 7/10

Co? Nie rozumiem.

 

tu nie ma nic do rozumienia, fanek (pipi)i głupoty i baituje, w moim długim opisie pisałem o róznych elementach gry, żadne 7/10

jak dla mnie na tą chwile po 20kilku godzinach i 30% gry jest 9/10

 

 

Opłaca się brać w sklepie teraz sprzęt Very Rare czy czekać na następny rzut?

 

fioletowy ekwipunek można brać smiało, to najlepsza wersja nie licząc specjalnej odmiany możliwej do zdobycia po pewnych questach pod koniec gry.

 

 

Co robicie z przedmiotami, które nie służą do craftowania, a mają opis "wymiana na shardy i interesujące dla kupca"? Sprzedajecie czy zostawiacie?

 

przy kupnie bardziej zaawansowanych rzeczy często trzeba dorzucić jakiś item oprócz kasy, właśnie po to są te przedmioty interesujące dla kupca, ja je zostawiam, z drugiej strony ze sklepu można z powrotem wykupić to co sie sprzedało wiec nie ma tragedii

warto zostawiać serca robotów- większość z nich jest wymagana do fioletowych broni i zbroi

 

 

Da się jakoś u handlarza porównać sprzęt z obecnie noszonym

 

nie da sie, i nie ma po co zbytnio, sprzęty różnią sie głównie ilością slotów i dodatkową amunicją na wyższym poziomie, dmg jest ten sam (porównywałem to ręcznie)

najłatwiej porównać wchodząc w zakładke sprzedawania - wtedy na szybko w obrębie sklepu możesz zerknąc na swoje itemy

 

 

polecam skilla który pozwala dowolnie wyjmować ulepszenia ze sprzętu - nie musze mówić jak bardzo to przydatne, np gdy znajdziemy lepsze ulepszenie niż mamy wsadzone, albo gdy chcemy szybko przerobić broń na full ogień power żeby walczyć z wrogami słabymi na ogień itp

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

swietna gierka, walki zapadaja w pamięć i powoduja pikawe, swiat jest bardzo dobrze zrobiony by go eksplorowac i poznawac - rowniez nie korzystam z fast travel i mountow

 

fabula widac ze z czasem coraz bardziej sie rozkreca. bardzo pasuje mi powiazanie ze niby tu biegamy dzikusami a w przeszlosci zyla ludzkosc u progu szczytu rozwoju technologicznego.

 

jedyne z czego poki co mam beke to zmiana pogody w pol sekundy no i goniace po ziemi cienie

Odnośnik do komentarza

Co kolejna maszyna to lepsza :obama: pierwszą walkę bez poznania i przygotowania zazwyczaj przegrywam, jak już ogarnę jak atakuje i dobrze rozmieszczę pułapki, to idzie mniej więcej z górki :) później człowiek myśli, że już jest ok, a tu druga wyskakuje i znowu problem :D

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Niektóre walki można podsumować jednym obrazkiem:

 

Meme-well-that-escalated-quickly.jpg

 

Przykład: idę sobie pustynią i widzę jak dwie osoby walczą z watcherami. Pomogłem je zabić i gdy się zbierałem nadleciały 3 jastrzębie, które zaczęły nas atakować i gdyby tego było mało, to odgłosy walki przyciągnęły kilka bysiorów, kraba i kolejnego watchera. Z początkowo małej walki zrobił się mechaniczny gang bang na biednej Aloy :yao:

 

A, jeszcze jedno: polecam strzały rozrywające. Warto używać dla tego pięknego odgłosu, który wydają przed oderwaniem fragmentu maszyny :fsg:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A, jeszcze jedno: polecam strzały rozrywające. Warto używać dla tego pięknego odgłosu, który wydają przed oderwaniem fragmentu maszyny :fsg:

Ku.rwa, ja chyba nawet nie mam strzal rozrywajacych :I albo nie ogarnalem. Gdzie sie je zdobywa? Bo jesli u handlarzy to nawet nie patrze na razie co maja na sprzedaz i moze przez to :<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...