Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie nooba. Czy ta gra ma sens? Dizajn mnie odpycha i śmieszy. Gameplay arkadowy do bólu. Płynne to to cacy, ale kurde... Zrobiłem może że 2h w tym (przeszedłem prolog :p) i nie rozumiem nad czym się ludzie spuszczają zupełnie. Z japońszczyzny to lubię chyba tylko kuchnię. Proszę niech mnie ktoś oświeci na czym polega fenomen tej gry. Mam otwarty umysł na wszystko, ale nie jestem chyba w stanie zmienić od tak swoich preferencji. Jedyne japońskie produkcje jakie łykam bez problemu to From Software... bo są najmniej japońskie ze wszystkiego co dostarcza KKW.

 

Szczerze mówiąc to nawet MGS mnie nie jara i odpychają mnie te anime'owe postacie. Opaski na oczach w Nier wywołują u mnie mega cringe i nie chcę tu hejtować dla sportu ani najeżdżać na Wasz gust - po prostu chcę dowiedzieć gdzie jest to, co Wam w tym smakuje.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jak poczytasz ten temat, to się dowiesz. Poza tym, jak sam mówisz, każdy gustuje w czym innym, a nie wszyscy się gierką jarają, a część wyśmiewa albo opluwa. Zatem, to nie tak, se wszyscy tu padają na kolana. Ja też nie jestem fanem japońszczyzny, ale demko mi bardzo podeszło i o dziwo je przeszedłem bez większego problemu (a jest to chyba właśnie prolog?), mimo że nie gram w slashery :rayos:

Przed ograniem jej powstrzymuje mnie tylko brak czasu i niechęć do rozgrzebywania kolejnego tytułu.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, apsnt napisał:

Pytanie nooba. Czy ta gra ma sens? Dizajn mnie odpycha i śmieszy. Gameplay arkadowy do bólu. Płynne to to cacy, ale kurde... Zrobiłem może że 2h w tym (przeszedłem prolog :p) i nie rozumiem nad czym się ludzie spuszczają zupełnie. Z japońszczyzny to lubię chyba tylko kuchnię. Proszę niech mnie ktoś oświeci na czym polega fenomen tej gry. Mam otwarty umysł na wszystko, ale nie jestem chyba w stanie zmienić od tak swoich preferencji. Jedyne japońskie produkcje jakie łykam bez problemu to From Software... bo są najmniej japońskie ze wszystkiego co dostarcza KKW.

 

Szczerze mówiąc to nawet MGS mnie nie jara i odpychają mnie te anime'owe postacie. Opaski na oczach w Nier wywołują u mnie mega cringe i nie chcę tu hejtować dla sportu ani najeżdżać na Wasz gust - po prostu chcę dowiedzieć gdzie jest to, co Wam w tym smakuje.

Przejdź gre to docenisz story. 

 

Mi nie pasuje dziki zachód a rdr przeszedłem i mimo ze to nie moj and setting to uczciwie daje tej grze 8/10 za całość bo jest po prostu dobra. 

 

W nierku jest dużo rzeczy niedopowiedzianych nawet po zakończeniu i warto zajrzeć na tube by zrozumieć całość. 

Odnośnik do komentarza

Kolejne 2 godziny za mną.. gra robi dobrą sieczkę z mózgu.. fabularnie jestem coraz bardziej zaintrygowany. Byłem w 

Spoiler

wesołym miasteczku

 

to co tam się działo to... do tego ta muzyka, potem wioska w lesie. Mózg rozjebany. Wkurwia mnie tylko,  że trzeba latać wszędzie a mapa jest spora. Tak to cymes jak na razie 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, orion50 napisał:

Kolejne 2 godziny za mną.. gra robi dobrą sieczkę z mózgu.. fabularnie jestem coraz bardziej zaintrygowany. Byłem w 

  Pokaż ukrytą zawartość

wesołym miasteczku

 

to co tam się działo to... do tego ta muzyka, potem wioska w lesie. Mózg rozjebany. Wkurwia mnie tylko,  że trzeba latać wszędzie a mapa jest spora. Tak to cymes jak na razie 

I to jest ten moment w którym gra ostatecznie przypasowuje dla większości:)

 

Jezu mam takie parcie by zagrać od nowa. Musze koniecznie to zrobić ale może lepiej za rok czy coś...

Wspaniała gra.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Próbuje poznać geniusz tej gierki i zacząłem drugie podejście. Za pierwszym razem zaliczyłem zakończenie po prologu. 

Podjąłem dwa pierwsze qusty. Dla Supply Trader mam dostarczyć kilka gratów. Na mapie oznaczony opszar, 2/3 wpadają od strzała. Brakuje mi Small Gear. Biegam po tej łące (i okolicznych) z kilkadziesiąt minut i nic. Nie ma. Znalazł się dopiero po wgraniu zapisu gry. To taki feature? Chyba znowu sobie zrobię przerwę od Automaty. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wcześniej skończyłem pierwsze przejście. Wróciłem po przerwie do gierki. Kontynuuje drogę 9S. Szybko dotarłem do początku finałowej walki. I trafiłem jakiegoś babola - przeciwnik spadł ze skarpy i zniknął. Pokręciłem się po arenie i nic. Wgrałem zapis gry...

przypomniałem sobie o braku autosave. Ponad 2,5 h progresu w dupę. 

:reggie:

Czy kolejne przejscia (c, d) są ciekawsze, lepsze od b?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Aleks napisał:

Wcześniej skończyłem pierwsze przejście. Wróciłem po przerwie do gierki. Kontynuuje drogę 9S. Szybko dotarłem do początku finałowej walki. I trafiłem jakiegoś babola - przeciwnik spadł ze skarpy i zniknął. Pokręciłem się po arenie i nic. Wgrałem zapis gry...

przypomniałem sobie o braku autosave. Ponad 2,5 h progresu w dupę. 

:reggie:

Czy kolejne przejscia (c, d) są ciekawsze, lepsze od b?

 

D i E to nawet nie są przejścia właściwie, bo oba zajmują jakieś pół godziny w sumie. 

 

Trzecie przejście spoko, najlepsze, ale drugie jest nie okej. 

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, niby to samo ale jednak jest dość sporo różnic + duża zaleta jest taka że można je bardzo szybko zrobić. No ale rozumiem że jak komuś gierka podoba się "na styk" to raczej nie ma ochoty oglądać drugi raz tego samego xD no ale tak jak Figaro mówi, 3 przejście to jest banderas 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...