Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Z ogólną oceną i większością zarzutów mogę się zgodzić, z tą różnicą, że dla mnie np. hackowanie było lepszą zabawą, niż strzelanie "samolocikiem", tragedia, szczególnie w tak częstych i dużych dawkach. A przez brak jakiegokolwiek wyzwania na normalu (za to hard skrajnie karzący gracza) wkrada się tu po prostu nuda. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.04.2020 o 11:40, tukan napisał:

No ograne, co mogę powiedzieć po 30h, potężne 6+/10.

 

Może te gra jest dobra ale ja już nie trawię japońszczyzn?

 

- Cały ten zamysł z route A B C jest o kant ch/uja rozbić, nie wiem co za daun to wymyślił.

- System czipów niby daje dużo możliwości a finalnie sklecicie set pod siebie w parę godzin a dalej tylko się siedzi i sprawdza czy da się jeszcze jakieś (pipi) wcisnąć bo czipów to masz 20 ma krzyż tylko ilość miejsca jaką zabierają jest ważna.

 - Walka? No maszuj ku/rwa guziki i będzie co ma być. Nabijesz trochę lvl to nawet przedmioty wspomagające ani żadna finezja nie potrzebna bo złom pęka po paru hitach. Przeciwnicy to też fest - 10 mobków w wariacjach.

 - Subquesty ech, klasyka, idź przynieś, podaj, pozamiataj, zniszcz, ochraniaj etc, nuda jak jaj/ebie. Na route A jeszcze robiłem trochę tego dla expa i przedmiotów, route B już mi się nie chciało i route C zrobiłem ze dwa powtarzalne schematy, olałem i skupiłem się na fabularnych zadaniach.

 - Hackowanie - najbardziej chu/jowa rzecz w tej grze, nudna minigierka z której korzystałem jak musiałem a w końcowych levelach już nawet odpaliłem easy bo mi się nie chciało z tym pier/dolić

 - Sekwencje szczelania samolocikiem bardzo miła odskocznia.

 - Graficzka takie końcowe ps3/wczesna obecna generacja, momentami fajen momentami sr.aka i nuda, puste przestrzenie po których nie chce się biegać tylko fast travel i elo.

 - muzyczka? No spoko to wycie co jakiś czas i tyle zapamiętałem.

 

Prowadzenie fabuły to się w czasach psx zatrzymało, ckliwa cut scenka, darcie (pipi) jak w typowych anime, wielkie gesty zaraz ciach jakieś boty pierd.olą, zaraz ciach jakieś ściany tekstu do przeklikania XD  Samo story 'potężne' androidy, uczucia, miłość, oszukiwanie, roboty z uczuciami, wojny. Te poje/bane japońce mają jakieś skrzywienie na ten temat, wezmą wikipedię, poczytają trochę biblijnych motywów, trochę o sztucznych inteligencjach, coś tam o filozofii i wysrają to wszystko w gierkę dla dzieci o biciu robocików, kumacie?

 

Zaraz pewnie przyjdzie jakiś z/(pipi) i powie że nie zrozumiałem bo to trzeba od Drakengard przez Gestalt grać i jeszcze Nietzchemu obciągnąć żeby w pełni zrozumieć tą wspaniałą wielką grę a także przeczytać szóste zdanie na czwartej stronie w znalezionym dokumencie w super sub queście o przyniesieniu patyka by docenić kunszt meandrów historii.

 

 

edit. zraz obejrzę filmik wrzucony od Figusia, przy okazji pewnie 5 innych i ZROZUMIEM wielkość tego tytułu i wskoczy 9/10

 

edit 2 obejrzane, fajen 5deep7me

7-/10

 

Aktualnie jestem w mniej więcej połowie drugiego scenariusza i już mam jakiś obraz tej gry. Zgadzam się w każdym zdaniu z kolegą wyżej.

Do tego wszystkiego dodam że drażni mnie wygląd i nieczytelność mapy.

Wiem że fani tej gry oskarżą mnie o "herezję" ale dla mnie to taki wypasiony indyk, nie porządny kawał gry.

Teraz mnie bierzcie ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...