Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Może dlatego, że to port? I zanim powiesz, że TLoUP1 to też port to odpowiem, że na PS5 można odpalić remaster z PS4, na Switchu nie dało się do tej pory grać w Niera w ogóle.

 

nowa strona, nic więcej do dodania Wysoki Sądzie

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Port moze i dobry, ale gdzie jest #&$#a pierwszy save point?! Zanim pokonałem koparkę zginąłem chyba z 7 razy i za każdym razem od nowa, kto to wymyślił. Naiwnie miałem nadzieję że po tym kole będzie już możliwość zapisu, ale nie... No mógłbym zmienić na normal, ale co to za przyjemność. Ide teraz tak ostrożnie żeby nigdzie glupio nie spaść, ale coś czuję że jeszcze ktoś mnie zaskoczy zanim pozwolą mi w koncu zapisać. No nie powiem chuyowy manewr. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dzieje się coś ciekawego jesli wytnę w pień całą wioskę robotów (lokacja zaraz po walce z bossem w wesołym miasteczku)? Zabiłem kilka z nich ale serce mi się krajało jak krzyczały gomen ne (a poza tym było ich dużo i wolno to szło) więc wyczytałem sejwa. Warto się w to bawić, nie wiem, dla jakiegoś ukrytego zakończenia, albo jakiejś zmiany w fabule? Tylko bez grubszych spoilerów pls. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No lurwa, co za posrańce tą grę robiły. Dawno mnie tak nic nie frustrowało jak ta gra. Najpierw zjebany prolog bez mozliwosci zapisu przez ok 40 minut, potem jakoś się dało być współczesnym i przy walkach z bossami jak nas zabili wracało się albo na początek walki albo do którejś z faz, ale przy trzecim przejsciu stwierdzili że chuy, game over i zaczynaj od ostatniego sejwa. Jestem właśnie 

Spoiler

w momencie robienia tych trzech wież przez 9S, już sie wycwanilem i przed bossami wracam zeby zapisac, ale teraz mam po pierwszym bossie zmine na A2 i drugiego bossa, przegrałem i zamiast restaru w tym samym miejscu znowu wchodzi game over i cała pierwszą walke z operatorką muszę zrobić od nowa... 

No dawno mi nikt tak czasu nie marnował jak ta gra... 

Generalnie gra jest spoko, podoba mi sie, (żaden tam mesjasz, jak mówili, trochę bardziej pokrecona fabuła i już się co niektórzy rozpływają), wciąga mimo takiego se gameplayu, ładne B2 i A2 robią robotę, muzyka sztosik, ale te chore rozwiązania z zapisem plus kilka innych - nazwijmy to - archaizmów psują ogólny fun. Mam nadzieję ze już niewiele do końca bo czuję zmeczenie Nierem. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w Auto ale jedynka skutecznie zniechęciła mnie pod koniec do grania na hardzie ze względu na "taniość" (przeciwnicy to po prostu absurdalne gąbki na DMG, przez co zrobienie pewnych wyzwań graniczyło z cudem lub idiotycznym grindem) więc dałem sobie spokój.

Odnośnik do komentarza

Mnie jedynka zniechęciła mega chujowym systemem walki. Co prawda ukończyłem, ale nie wbiłem platynki, bo grind surowców potrzebnych do upgrade'ow jest jednym z najgorszych, z jakimi próbowałem się zmierzyć - nie dałem rady właśnie przez te trzy ciosy na krzyż i obrzydliwie zapętloną muzyczkę w open-world :bad:
Dwójka pod względem gameplayu to mistrzostwo świata w porównaniu z tym drewnem.

Odnośnik do komentarza

Odsuwając już na bok frustracje i po ochłonięciu po finale (finałach), muszę przyznać że była to wspaniała przygoda. To co mi się nie podobało już zdążyłem wymienić, więc nie ma sensu żebym się powtarzał, a rzczy które mi sie podobały jest za dużo żeby chciało mi sie je wszystkie wymieniać. Wiec krótko, Automata ma to COŚ, i im dłużej o tym wszystkim myślę tym bardziej chce wrócić do tego świata i przeżyć te wszystkie historie jeszcze raz. Mimo moich wszystkich narzekań, Nier Automata na pewno wskakuje do listy najważniejszych gier w jakie grałem! No i ta muzyka! Obok 2B i A2 (A2 best waifu 4ever!) to OST jest najjaśniejszym punktem gry. Myślę że gdyby nie ta ścieżka dźwiękowa, gra straciłaby cały urok i klimat. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Przecież wychodzą ciągle od mistrza nowe rzeczy do Voice of Cards hehe, ponadto właśnie dzisiaj wyszła w Japonii gra pt. 404 Game Reset, free-to-play na komórki gdzie walczysz z różnymi lolitami z których każda jest loli-adaptacją jakiejś serii Segi, czego chcieć więcej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...