Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, bluber napisał:

 

No ale trzeba, to jakbyś przeszedł parę chapterów w grze i resztę olał i wystawił ocene, niby masz pełne do tego prawo ale także reszta ma pełne prawo mieć cię za to co wstawiłeś w obrazku. 

 

Widzę bez zmian, beka z niera to i bluber wraca z tą samą śpiewka xD

 

Ukończyłem całą (włącznie z drugim czapterem powielającym większość pierwszego jak i tym trzecim) i nadal uwazam grę za sredniaka. Moja opinia mogla skończyć się na pierwszym endingu, ale zmuszalem się dalej czekając na olśnienie. Czy teraz moja opinia się liczy? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Rzadko grywam w japonszczyzne bo chude nagusy z mega siwymi wlosami to nie moja bajka, ale w ta giereczke gra mi sie calkiem przyjemnie. 
System save’ow po prologu sprawdza sie calkiem trzezwo, a po ograniu kilku lokacji zaczynam powoli lapac co i gdzie sprzedac, upgrade’owac czy kupic. 
Nigdy nie bylem wielkim fanem anime. W zasadzie nim/nia/tym gardze, ale zdarzy sie szarpnac w jakas lepsza japonska sieczke (lubie Bayonette, DMC czy MGSy), ale FFy czy jakies turowe goovna spuszczam w kiblu. Tutaj nie jest tak zle bo zamiast pertolenia w hubie glownie biegam po swiecie i bije smiesznie wygladajace robociki i...losie.

Ok, kiedy skoncze naskrobie wiecej nic nie znaczacych komentarzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

sciagam teraz gry z god passa i tak sie szwedam po tematach i wypytuje.

 

czy faktycznie ta gra to taki masterpiece, na punkcie ktorego skillup pieje z zachwytu na swoim filmie ?

bo skoro stawiane to jest obok pierwszego mgsa na przyklad, to musi byc conajmniej grubo.

 

a w sumie dawno nie gralem w nic grubszego, co by mna troche poszarpalo.

 

zabierac sie za to na powazniej? wlaczylem na 30 minut jakos w zeszly weekend i takie o, mgr no ale wszystkie znaki na gejmingowym niebie mowia ze warto i to jeszcze jak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...