Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Mikołaj, podstawowe pytanie? Screeny robisz w jpg czy png?

 

przy pobieraniu widze .jpg, udostępniam na grupe na ps4 > włączam aplikacje ps ms na tel i pobieram stamtąd zdjęcie z grupy > wysyłam sobie na fb > imgur > forumek 

 

Moze jestem poyebany ze tak robie ale nie wpadłem na inny sposób xD

 

Jak się kupuje paliwo albo raczej jakiego rodzaju? :D Widze w sklepie jakieś paliwa ale ciul wie co kupić bo jest kilka opcji. Byłem w drodze do innego układu i na szczęście zauważyłem, że zaraz nie będę miał paliwa. Ledwo doleciałem :obama:

 

Edit: Już widzę "Consumed by: All" ;)

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza

Postanowiłem poszukać kabin pasażerskich i zacząłem od wielkiej stacji w Aulin- były. Wyrzuciłem ze swojej Cobry obie instalacje cargo i kupiłem dwie ekonomiczne kabiny za 16k po odliczeniu ceny tych cargo racków. To przeglądam oferty i jest jedna za 2,799k, z przewozem mafioza w cztery miejsca i pewnie jeszcze powrót. Po 10 skokach, w czasie których minąłem gwiazdy neutronowe, fioletowe i jeszcze jakieś, w większości unexplored(nie zwiedzalem mocno, ale widzę na jakiejś stacji na wygwizdowie, że 120k jest w kieszeni, a jak wspomniałem, to dopiero 1/5 misji).

W tym układzie gdzie był pierwszy cel to ze 3 razy próbowali mnie wyrwać z hypera, czyli dość intensywnie w porównaniu do tego co było do tej pory.

 

Zanim jednak zacząłem z tym kontraktem, to podrzuciłem siedmiu ludków do systemu na jeden skok-150k zanic po prostu. Dobrze być złotówą w kosmosie.

Odnośnik do komentarza

Pany, miałem zrobic fajną misje za 100 tys cr, która polegała na zawiezieniu ładunku (zajmował 2 sloty w cargo rack) do układu oddalonego o około 6 lat swietlnych. Miejsce na ładunek miałem (akurat pojemnosc pierwszego statku to 2 sloty), odleglosc rowniez byla w zasiegu mojego statku (wyznaczylo mi droge), a mimo wszystko i tak nie moglem oddac skoku miedzygwiezdnego. Nie pamiętam dokladnie alertu ale bylo to cos zwiazane z paliwem (mialem zatankowane na full). Nie wiecie co moglo by tego przyczyną? Oczywiscie wszystkie podwozia mialem schowane, celowniki itp.

Odnośnik do komentarza

To uczucie, gdy masz mniej niż 1/10 baku i lądujesz gdzieś zatankować i ni chuchu, paliwa nie sprzedają.

I po 3 skokach na oparach znajdujesz inną stację wśród pustych układów umierających gwiazd, gdzie ci sprzedadzą :banderas:

 

Wciąż robię tą misję z transportem mafioza. W jednym z początkowych układów jakiś gościu próbował mnie przechwycić, na co pasażer zasugerował ściągnąć go i zaoferował 5k. Szkoda czasu biorąc pod uwagę ile dostanę za tą misję, więc lecę dalej. Sęk w tym, że gość nie odppuszcza i co 5 systemów widzę wiadomość od tego samego faceta o przystąpieniu do przechwycenia. Dobra gra.

Edytowane przez gkihdghdhj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja siedziałem z chłopakami do 2 w nocy i dupa bo o 6 dzisiaj pobudka. Dawno tak źle się nie czułem :( Robię detox i dzisiaj nie gram (no może na chwilę odpalę). Absolutny pożeracz czasu, człowiek myśli że chwilę grał, tu jakiś skan, tu kilka skoków może 30 minut gry a i minęło 5h :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...