Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@JaskinieTerrigenoweMarvela coś algorytm AI chyba nie ogarnął, to nie jest żaden film tylko dosłownie ostatni odcinek minionego sezonu i przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka nadchodzącego sezonu. Podobnie było rok temu przy poprzednich sezonach.

 

Jak można czepiać się fabuły i sposobu jej przedstawienia oglądając ją od dupy strony :balon:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bartolinsky napisał:

@jar3czek Szacunek, że przeczytałeś jego posta :kekw:

Sam idę jutro na to do kina i liczyłem na jakieś info czy może tym razem dorzucają na miejscu pocztówki jak przy innych animcach :sadkek:

 

image.gif.2c57c5f08655e579c3df7d42b554c32d.gif

 

EDIT:

Helios dorzuca pocztówki:

IMG_0384.thumb.jpeg.dc214949db27542efbebf33b78bfb143.jpeg

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, jar3czek napisał:

@JaskinieTerrigenoweMarvela coś algorytm AI chyba nie ogarnął, to nie jest żaden film tylko dosłownie ostatni odcinek minionego sezonu i przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka nadchodzącego sezonu. Podobnie było rok temu przy poprzednich sezonach.

 

Jak można czepiać się fabuły i sposobu jej przedstawienia oglądając ją od dupy strony :balon:

 

Obecnie widziałem, jak pisałem powyżej, kilkanaście odcinków ,,Kimetsu"... jedynie! I jest to taka ,,szarpanina": raz się obejrzy, potem dwa odcinki za tydzień etc.; na jednej kinówce (o ile to była kinówka, albo jakieś scalenie ze sobą odcinków któregoś sezonu, albo kij wie co innego - jestem ,,zielony w te klocki" w tym Uniwersum... jeszcze) już byłem, teraz zaliczyłem kolejną, w IMAXie, która... jak widać nie jest filmem, albo i jest. No mniejsza, znajdę sposób na właściwe, zgodne z chronologią tego Uniwersum oglądanie całości jego anime. Jak już wszystko sobie poukładam, to na pewno obejrzę to co teraz pojawiło się w kinie z ,,Kimetsu". I wtedy chaosu nie będzie. Na razie oglądam inne serie anime, które są dla mnie ważniejsze, jak "Hunter x Hunter" czy "SPYxFAMILY", "Generał Daimos", "Beyblade - latające dyski". ,,Slayer" jest równie dobry, co inne tytuły, jednak potrzebuję czasu i organizacji oglądania całości jego ,,animajców": tam są świetnie rozpisane postaci, pojedynki bronią białą, i jak cudownie dopieszczone tła, mega żywe i barwne. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Rozkmina ,,animajcowa" cz.2... Czyli czytajcie na własną odpowiedzialność. :nosacz3:

 

Zagłębiając się w arkana dostępności platformy streamingowej Disneya zauważyłem, że coś tam na tym Disney+ ,,Animców" się ostatnio nawet pojawiło. A z tego jestem dość zadowolony, geekowsko ,,połechtany" i turbo pozytywnie zaskoczony. No bo weźmy na to "Sand Land": widzisz ten tytuł od razu myślisz i mówisz na głos ,,Dragon Ball"; może nie całkowicie, ale kolejne dziecko Śp. mistrza Toriyamy bardzo przypomina jego najlepsze i najsłynniejsze Multiversum. Czy jest to ogólnie anime, czy raczej serial animowany - graficznie stylistycznie (kolory, tła, kontury postaci, ekspresja etc.) przypomina to bardziej hybrydowy serial animowany niż stricte klasyczne anime.

 

A jeśli chodzi o sam Disney+:

Spoiler

do pieca dorzucili włodarzy tej stacji/ludzie zajmujący się dystrybucją oferty na bloki/kraje na całym świecie... wampirzy Zmierzch. Łej, pamiętam jak dziś, jak byłem na pierwszym filmie z tej Sagi w kinie. Tylko ten obejrzałem i na tym się skończyło... XD. No dobra, trochę bluzgów z mojej strony było na ,,Tales of The Empire" głównie ze względu na długość każdego z odcinków serialu, no ale... czy to jest faktycznie aż tak dobre, aż tak warte naszego czasu? Jedno podejście, jeden seans, i po całości. Mimo wszystko ta miniseryjka kusi, głównie z racji tego, że sezon skupi się na nasze szczęście nie na Jedi, ale na czymś bardziej nieprzewidywalnym, na Sithach i Ciemnej Stronie Mocy. W połowie sztosik, w połowie nie. xD

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem w Multikinie na "Spirited Away: W krainie bogów" :thumbsup:

Od 10 maja 2024 roku film wraca do polskich kin (multipleksów i studyjnych),  w wersji z napisami, jak i dubbingiem.

 

W lutym tego roku Gutek Film poinformował o nabyciu praw do dystrybucji kinowej 6 filmów Studia Ghibli - "Spirited Away: W krainie bogów", "Księżniczka Mononoke", "Ruchomy zamek Hauru", "Narzeczna dla kota", "Tajemniczy świat Arrietty", i "Ponyo".

https://ghibli.gutekfilm.pl/

 

Warto zajrzeć do lokalnych kin i dowiedzieć się gdzie i kiedy będą wyświetlane poszczególne tytuły. Rok 2024 rysuje się rokiem Studia Ghibli w polskich kinach (w styczniu można było obejrzeć najnowszego "Chłopiec i czapla").

https://multikino.pl/wydarzenia/anime-w-multikinie

https://helios.pl/helios-anime

 

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemka kiedyś ogladalam pewne anime 

wpisalam poprostu horror na ogladaj anime pl lecz gdy to teraz robie ono sie juz mi nie wyświetla lub nie dokładnie szukam okej przejdźmy do fabuły

wszystko zaczyna się w klubie odnajwywania zjaw w którym są 3 osoby babka z zielonymi wlosami babka blodyna i blondyn  pewnego razu babka blodynka wpisuje cos tam do swojego pamietnika i zauwaza tajemniczy wpis nie bylo to jej pismo nastepnie ida do szkoly i zjedzaja jakoms widom i wtedy poznaje ten blondyn swoja fioletowo wlosom wybranke zycia ktora ciagle traci pamiec ale przypomina sobie wszystko gdy on dotchnie ją po piersiach ale wszystko w ubraniach(to nie jest zaden hentajec) ogolnie to szukam go juz dlugi czas wiec jak ktos znajdzie tytul i bedzie on prawidlowy bende mu mega wdziecznaaaa 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...