Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@JaskinieTerrigenoweMarvela coś algorytm AI chyba nie ogarnął, to nie jest żaden film tylko dosłownie ostatni odcinek minionego sezonu i przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka nadchodzącego sezonu. Podobnie było rok temu przy poprzednich sezonach.

 

Jak można czepiać się fabuły i sposobu jej przedstawienia oglądając ją od dupy strony :balon:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bartolinsky napisał:

@jar3czek Szacunek, że przeczytałeś jego posta :kekw:

Sam idę jutro na to do kina i liczyłem na jakieś info czy może tym razem dorzucają na miejscu pocztówki jak przy innych animcach :sadkek:

 

image.gif.2c57c5f08655e579c3df7d42b554c32d.gif

 

EDIT:

Helios dorzuca pocztówki:

IMG_0384.thumb.jpeg.dc214949db27542efbebf33b78bfb143.jpeg

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, jar3czek napisał:

@JaskinieTerrigenoweMarvela coś algorytm AI chyba nie ogarnął, to nie jest żaden film tylko dosłownie ostatni odcinek minionego sezonu i przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka nadchodzącego sezonu. Podobnie było rok temu przy poprzednich sezonach.

 

Jak można czepiać się fabuły i sposobu jej przedstawienia oglądając ją od dupy strony :balon:

 

Obecnie widziałem, jak pisałem powyżej, kilkanaście odcinków ,,Kimetsu"... jedynie! I jest to taka ,,szarpanina": raz się obejrzy, potem dwa odcinki za tydzień etc.; na jednej kinówce (o ile to była kinówka, albo jakieś scalenie ze sobą odcinków któregoś sezonu, albo kij wie co innego - jestem ,,zielony w te klocki" w tym Uniwersum... jeszcze) już byłem, teraz zaliczyłem kolejną, w IMAXie, która... jak widać nie jest filmem, albo i jest. No mniejsza, znajdę sposób na właściwe, zgodne z chronologią tego Uniwersum oglądanie całości jego anime. Jak już wszystko sobie poukładam, to na pewno obejrzę to co teraz pojawiło się w kinie z ,,Kimetsu". I wtedy chaosu nie będzie. Na razie oglądam inne serie anime, które są dla mnie ważniejsze, jak "Hunter x Hunter" czy "SPYxFAMILY", "Generał Daimos", "Beyblade - latające dyski". ,,Slayer" jest równie dobry, co inne tytuły, jednak potrzebuję czasu i organizacji oglądania całości jego ,,animajców": tam są świetnie rozpisane postaci, pojedynki bronią białą, i jak cudownie dopieszczone tła, mega żywe i barwne. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...