Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Ale ta gra sama się broni, tym jak wygląda. To że ludzie nie potrafią zauważyć lepszego, fotorealistycznego oświetlenia i świetnych shaderów opartych na PBR, to już nie mój problem, tylko tych którzy komentują nie mając pojęcia co komentują. Nie każdy ma wiedzę, żeby właściwie ocenić to co pokazano, ale wystarczyło wrzucić dwa gify z wyłapanym przejściem LOD i raptem znajduje się masa specjalistów od grafika i stwierdza, że jaka ta gra biedna i Forza lepsza.

Shadery oparte o PBR! 

 

Tak, tak, ciekawe skróty i kogo to obchodzi jak gra wygląda słabo/średnio tkwiąc w poprzedniej generacji, z niezłymi dropami animacji, refleksami na karoseriach w 15fpsach, mocnym doczytywaniem obiektów na trasie/cieni na samochodach, ubogimi wnętrzami z widoku zza kiery, detalami, teksturami i dźwiękami copy paste z ps2/3. Jedyne co faktycznie wygląda dobrze to oświetlenie. No i oczywiście zawartość/ficzery to kilka kroków wstecz w porównaniu do poprzedników.

 

Trzy lata pracy a Kaz od 10 lat w Matrix'ie. To jest najlepiej sprzedający się ex na każde PS, Sony mogłoby zaryzykować i dać licencje + odpowiednie wsparcie finansowe dla innej ekipy   :)

 

 

"Ubogimi wnętrzami z widoku zza kiery" - Wnętrza jak wnętrza. A jaki ma być ten widok? Bogaty z tylnej kanapy?  :lol:

 

Doczytywanie obiektów to jest w sieciiowym trybie obserwatora, jak przełączasz szybko z jednego auta na drugie. Filmik z nurba pokzuje, że GTS pięknie orze konkurencję swoim poziomem wykonania tego toru, mimo że gdzieś tam dalej masz kartonową ścianę, ale pokaż mi grę gdzie ich nie ma. Brands Hatch cierpi na doczytywanie, ale głownie dotyczy to cieni na drzewach. Detali jest więcej niż w GT6, czyli mamy progres. Dźwięki nie są idealne, ale ta Ferrarka na przykład prezentuje poprawę względem GT6.

 

Odbicia jak już to są minimalnie w 30fps, a framerate gry, to nich liczy DF, wtedy pogadamy, czy jest problem, czy go nie ma.

 

No a że 3 lata pracy i mamy jedynie GT Sport... też nie wiem czym oni się zajmowali. PS4 już dawno powinna mieć Gran Turismo w swojej bibliotece, jeśli pierwsze GT na PS4 pojawia się w Listopadzie 2016 roku, to też powinno być nieco większe niż to co nam tutaj oferują. Sony wręcz powinno zainwestować w poszerzenie ekipy pracującej nad tą grą i dać nam porządną grę z zawartością jaką powinno mieć GT. Sam Kaz mówił, że dzięki GT6 mają już gotową platformę na kolejne części i będą one wychodzić znacznie szybciej... chyba się pomylił, albo kłamał.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Ustawienia: standard PS4 console with dualshock 4 gamepad.
Już bez przesady w drugą stronę. Jeśli mogło się zdarzyć coś dobrego do tej pory to właśnie ten fragment. Pomijając ten fakt gra dziwnie szarpie, rwie ekran jak żaglami w  burzę no i te dźwięki. Mnie już irytują te piski opon z PSX-a. Jednak najlepsza jest kamera ze zderzaka. Piszę to bez szydery. Obecnie w wielu racerach jest kompletnie niepraktyczna bo za nisko. Tu jest idealnie ustawiona. 
 

Odnośnik do komentarza

tralalala mozemy sobie tak mowic bez konca, ale dajcie im troche. Przeciez wypuscili te materialy min. po to, zeby ogarnac opinie ludzi. A ta jak do tej pory nie zostawia na nich suchej nitki wiec moze sie spreza i cos tam jeszcze zmajstruja. Ale przyzekam jak znowu do(pipi)ia meczace mikroplatnosci i oleja sigla na rzecz online to niech ich szlag na zawsze.

Odnośnik do komentarza

Co do dźwięków, to fajnie zrobili w GT6 z wewnątrz. Można sobie ten dźwięk ustawić pod wszystkie kamery. Mi, dzięki temu, grało się dużo przyjemniej. Ale my tu ponoć o "nowym" GT.

Co do dawania. Ostatnie co dałem to 230zł za GT6, jak jeszcze PS4 nie miałem. Ja tę konsolę kojarzyłem z Gran Turismo i na odwrót. GT5 było wielkie, wystarczyło dodać dźwięki w aktualizacji zamiast "nowej" gry na starą konsolę.

Myślę, że tu Sony trochę straci, przynajmniej jeśli chodzi o fanów wyścigów. Jak spartaczą GT to co im niby zostanie... bida :/

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co o tym myśleć, niech Masamune napisze co mam o tym myśleć. Pewnie to jakiś ultrainnowacyjny ficzer, na który jestem po prostu zbyt głupi

Nie dla psa kiełbasa :troll: Gra tylko dla pro kierowców, którzy ścigają się w sieci. Amatorzy niech sobie gwiazdki offline w DC zdobywają...)))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...