Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywania grafy cd.
Drugi filmik Fanka od 1:08 jak gościu wyjeżdża z zakrętu i zaczyna jechać po prostej. Hint - spójrzcie w niebo. :niedobrze:
Edyta: chociaż, nie. Wystarczy włączyć ten filmik i od samego początku spojrzeć na chmury tu i tam. GTS przy GT6 wygląda jak jakaś biedna wersja Alpha
5:25-5:27 - to drzewa po lewej :) Zwłaszcza to jedno, na które nagle zostaje wrzucona tekstura liści

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

No niezle. Napaliłem się jak poje*any, już kupowałem kierownice, przed konferencją byłem spocony jakie to pewnie zrobi na mnie wrażenie to "arcydzieło" a tu *PLASK* w japę i przez moment wydawało mi się że oglądam gt6 na trailerze. Będzie wgl możliwość wyścigów w nocy ? Nie będe pisał że Forza czy inne racery/simy zjadają sporta, bo jeszcze nie wyszedł, ale wydaję mi się że będzie to ogromna klapa i niespełnione nadzieję. :frog:

Odnośnik do komentarza

Porównywania grafy cd.

Drugi filmik Fanka od 1:08 jak gościu wyjeżdża z zakrętu i zaczyna jechać po prostej. Hint - spójrzcie w niebo. :niedobrze:

Edyta: chociaż, nie. Wystarczy włączyć ten filmik i od samego początku spojrzeć na chmury tu i tam. GTS przy GT6 wygląda jak jakaś biedna wersja Alpha

5:25-5:27 - to drzewa po lewej :) Zwłaszcza to jedno, na które nagle zostaje wrzucona tekstura liści

Niebo? Dzisiaj grałem w GT6, tam niebo to rozpikselowana bitmapa waląca po oczach kompresją. W GTS wygląda zupełnie inaczej, chyba celują w coś jak w DC, czyżby wolumetryczne chmury?

Odnośnik do komentarza

Zabawne, tak niedopracowana gra, a i tak wygląda najlepiej ze wszystkich gier o tematyce sim na konsolach, a może nawet i PC... :angel:

Gameonly dostarcza, ktoś musiał zastąpić bobana.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZcIxxhThHjk

wczoraj to odpaliłem kumplowi i mówi że w uja go robię i kiedy pokażą nowe GT na PS4. 

 

Fotorealizm, ładniej niż życie xD.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Nie dość, że gra graficznie stanęła w miejscu (albo się nawet cofnęła), to Kaz coś mówi, że mają na razie problemy z osiągnięciem 60 klatek na sekundę i w dodatku rezygnują z dynamicznej zmiany dnia. Czy oni na pewno tworzą tę grę na PS4? Przecież to 10 razy mocniejszy sprzęt. To jakaś masakra. Ci goście nie powinni pracować w swoim zawodzie.

Odnośnik do komentarza

 

Zabawne, tak niedopracowana gra, a i tak wygląda najlepiej ze wszystkich gier o tematyce sim na konsolach, a może nawet i PC... :angel:

Gameonly dostarcza, ktoś musiał zastąpić bobana.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZcIxxhThHjk

wczoraj to odpaliłem kumplowi i mówi że w uja go robię i kiedy pokażą nowe GT na PS4. 

 

Fotorealizm, ładniej niż życie xD.

 

 

No niestety ta trasa wygląda zdecydowanie najgorzej z tego co pokazali. Progresu względem PS3 tutaj nie widać.

 

Z całym szacunkiem, też jestem fanem GT, ale kolega Masamune chyba coś bierze albo nie założył okularów. No chyba, że chce wygrać tytuł trolla roku na forum. Te kosmiczne argumenty, poparte...niczym :/

 

Ale ta gra sama się broni, tym jak wygląda. To że ludzie nie potrafią zauważyć lepszego, fotorealistycznego oświetlenia i świetnych shaderów opartych na PBR, to już nie mój problem, tylko tych którzy komentują nie mając pojęcia co komentują. Nie każdy ma wiedzę, żeby właściwie ocenić to co pokazano, ale wystarczyło wrzucić dwa gify z wyłapanym przejściem LOD i raptem znajduje się masa specjalistów od grafika i stwierdza, że jaka ta gra biedna i Forza lepsza.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

 

 

Ale ta gra sama się broni, tym jak wygląda. To że ludzie nie potrafią zauważyć lepszego, fotorealistycznego oświetlenia i świetnych shaderów opartych na PBR, to już nie mój problem, tylko tych którzy komentują nie mając pojęcia co komentują. Nie każdy ma wiedzę, żeby właściwie ocenić to co pokazano, ale wystarczyło wrzucić dwa gify z wyłapanym przejściem LOD i raptem znajduje się masa specjalistów od grafika i stwierdza, że jaka ta gra biedna i Forza lepsza.

Shadery oparte o PBR! 

 

Tak, tak, ciekawe skróty i kogo to obchodzi jak gra wygląda słabo/średnio tkwiąc w poprzedniej generacji, z niezłymi dropami animacji, refleksami na karoseriach w 15fpsach, mocnym doczytywaniem obiektów na trasie/cieni na samochodach, ubogimi wnętrzami z widoku zza kiery, detalami, teksturami i dźwiękami copy paste z ps2/3. Jedyne co faktycznie wygląda dobrze to oświetlenie. No i oczywiście zawartość/ficzery to kilka kroków wstecz w porównaniu do poprzedników.

 

Trzy lata pracy a Kaz od 10 lat w Matrix'ie. To jest najlepiej sprzedający się ex na każde PS, Sony mogłoby zaryzykować i dać licencje + odpowiednie wsparcie finansowe dla innej ekipy  :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...