Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Chcemy po prostu dobrego starego Gran Turismo z licencjami i tym całym wiadrem miodu kiedy to poznawało się wszystkie trasy na pamięć i szarpało do rana. Bez online. 
Niech sobie będzie to czy tamto, czasy się zmieniają standardy w grach też. Ale w takim online only ile ludzi będzie czerpało satysfakcję? Przecież nolife'y będą mnie dublować trzy dni po premierze. Nie mówiąc o casualach...
Skoro tak Sony zależy na graczach niech daje na pokazy demo z ostatniego builda i po problemie. 

Edytowane przez da$io
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem czy dobrze na gafie widziałem, ale ktoś chyba cytował Kaza, który miał powiedzieć, że mogliby GTS nazwać GT7, ale gra ma tyle ficzerów (czyt. chyba nowych), że chcieli żeby się pod tym względem wyróżniała.

 

Jeśli to prawda, to jaja sobie robi z ludzi w żywe oczy :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Kiedyś bym poleciał i kupił, to oczywiste, ale teraz jest tak dobra konkurencja, że mogą mnie cmoknąć.

 

Jedynie ludzie nie obeznani w temacie dadzą się naciąć na tego kastrata. Weźmy pod uwagę, że nie każdy śledzi fora i wie co za crap się tu kroi. Zobaczą w TV reklamę, przypomną sobie jak naście lat temu ogrywali zayebiste Gran Turismo na szaraku i polecą do sklepu z wywieszonym ozorem.

Odnośnik do komentarza

do mnie seria skonczyla sie na czworce

 

jezu jaki ja napalony bylem na piatke - dziennie trailery ogladalem, specjalnie df gt kupilem, chlonalem te info o nextgenowych bajerach, jaralem sie cudownymi kampaniami bo przeciez licencja na nascar, wrc i super gt, a dostalem najwieksze rozczarowanie minionej generacji

 

95% czasu gry spedzialem na Zielonym Piekle, pobawilem sie kierownica, a potem wszystko sprzedalem w pizdu i nie chce juz tej serii ogladac na oczy do czasu jak stanie sie cud (czytaj zwolnia tego cudaka Kaza)

Odnośnik do komentarza

nie umiem znalezc jednogo screena z jakis targow gdzie Kaz obiecywal na prezentacji jakie tryby i bajery bedzie miec GT na ps3, gt5 nie doczekalo sie chyba nawet polowy ich, gt6 tez ich nie mialo, gts jak widzmy nawet nie bedzie mial niektorych tych co mialy gt5 i gt6 co dopiero mowic o tamtej liscie

Odnośnik do komentarza

Będzie wielka szkoda jeśli w tym Sport nie będzie kampanii dla singla.

 

Bo z tego co czytam nie będzie tutaj kariery (pokonywania po kolei wyścigów, rożnymi klasami aut) jak i zdawania licencji, jak w starym dobrym GT.

 

To co tutaj będzie? Wyścigi "arcade", czyli taki quick race dla singla? Szkółka "nauki jazdy" (być może dawna namiastka licencji) i zawody online?

Odnośnik do komentarza

Akurat kariera ma szansę na wybicie się na nowy poziom. Poprzednie części były krytykowane za powtarzanie tych samych schematów co GT z PSX. W GTS kasę będziemy pewnie wygrywać w zawodach, gdzie jeździmy z prawdziwymi graczami. Jak dla mnie to na pewno lepsze rozwiązanie niż "overtaking challenge" z poprzednich GT. Taka wirtualna kariera wyścigowa i pięcie się na szczyt, od mx5 do R18.

 

Większość z was chyba nie grała w GT6, albo pograła i zostawiła. Fakty jednak są takie, że GTS to gra robiona pod tych graczy, którzy zostali do dzisiaj w GT6. Myślicie że oni do tej pory klepią karierę? Oczywiście że nie, tworzą kluby i cisną wspólnie ONLINE. Drifty, wyścigi, czy po prostu trackday. Sezonówki i eventy online tworzone przez PD. Takie są realia serii, tak grają fani serii, którzy są z nią do dzisiaj, dlatego wydaje mi się, że większość ludzi, którzy faktycznie w grę gra, może być zadowolona. Reszta i tak kupi prędzej czy później, bo to GT.

Odnośnik do komentarza

deal zycia, janusz kupuje gierke za 250zl bo przeciez to gran turismo, a tam zawartosci jak w bardziej rozbudowanym demku, w trybie offline ponad 100eventow na zasadzie kilkudziesiecio sekundowych wyzwan, a jak chce sie poscigac po bozemu po torach to zostaje mu single event albo plac wac pan kolejne 200zl za ps plus by scigac sie online

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...