Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

deal zycia, janusz kupuje gierke za 250zl bo przeciez to gran turismo

No mówię przecie, że to nie gra dla Januszy :P a dla tych, co się zasiedzieli przy GT6, dla fanów. Bo tak jest, wzięli to, co najaktywniejszych graczy najbardziej jarało - online. No minus jednak taki, że ludzie siedzą online, ale często robiąc własne furki, a Sport ma oferować gotowe modele. Z drugiej strony przerabianie drogowych furek dla niektórych służyło często stworzeniu wyścigowego modelu nie istniejącego w grze, czyli jakaś replika 458 z klasy GT3 na przykład, która teraz jednak się w grze znajdzie. No i ciekawe, czy tuning będzie i ustawianie zawieszenia itp., bo jak celują w e-sport, to dobrze by było wyłonić najlepszych graczy z najlepszym skillem na torze, a nie takich, którzy potrafią oszukać silnik fizyczny gry i jakieś dziwaczne ustawienia ogarniają. Chociaż tutaj też nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do oficjalnych zawodów stosować regułę 'no tuning", a w nieoficjalnych gracze mogliby sobie kombinować.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Tylko że w GT6 jest zmienna pora dnia i pogoda. Dzięki temu można było zrobić wyścig 24h Le Mans skompresowany do 3h. A tu? Jedno wielkie dno.

No z tym to lipa. Bo taki Le Mans przez 24h deszcz, to raczej ciekawy nie będzie. Pozostaje liczyć na to, że gra dostanie wsparcie na miarę tego z Driveclub i kiedyś jednak uda im się z konsolki wycisnąć soki na dynamiczne warunki.

Odnośnik do komentarza

Masamune, świadek Polyphony Digital.

 

może byś sprawdził jakąś inną ścigałke? serio. obecnie każda jest lepsza niż real kłoda simulator.

Asseto muszę sprawdzić. A GT fajna seria, mam nadzieję że nie kłoda sim i będzie progres w fizyce. jak będzie za 140 to pewnie kupię.
Odnośnik do komentarza

No mówię przecie, że to nie gra dla Januszy :P a dla tych, co się zasiedzieli przy GT6, dla fanów. Bo tak jest, wzięli to, co najaktywniejszych graczy najbardziej jarało - online. No minus jednak taki, że ludzie siedzą online,(....)

 

Już SF V oraz Bf pokazały dobitnie co się dzieje, jak wypuszcza się kastrata.

 

GT to ikona. Pierwsza odsłona była wybitnym tworem, który zachwycał A/V. Kontynuacja, to przykład rzemieślniczej pracy. Trójka nie bez powodu jest jedną z najwyżej ocenianych gier w historii, dodatkowo przyniosła przełom w grafice.

GT4 to klasyczna kontynuacja. Później oczywiście było bardzo dobrze, ale twórcy zaczęli się wypalać i gubić w tym wszystkim, a konkurencja nie śpi.

 

Przyrównaj to co ma oferować GTS do innych tytułów z wyścigowej stajni.

 

I jeszcze można byłoby machnąć ręką, gdyby gra była sprzedawana na dzień dobry za kilkadziesiąt zł, a nie pełne 240zł (a cyfrowa zapewne niemal 300).

 

 

Odnośnik do komentarza

 

No mówię przecie, że to nie gra dla Januszy :P a dla tych, co się zasiedzieli przy GT6, dla fanów. Bo tak jest, wzięli to, co najaktywniejszych graczy najbardziej jarało - online. No minus jednak taki, że ludzie siedzą online,(....)

 

Już SF V oraz Bf pokazały dobitnie co się dzieje, jak wypuszcza się kastrata.

 

GT to ikona. Pierwsza odsłona była wybitnym tworem, który zachwycał A/V. Kontynuacja, to przykład rzemieślniczej pracy. Trójka nie bez powodu jest jedną z najwyżej ocenianych gier w historii, dodatkowo przyniosła przełom w grafice.

GT4 to klasyczna kontynuacja. Później oczywiście było bardzo dobrze, ale twórcy zaczęli się wypalać i gubić w tym wszystkim, a konkurencja nie śpi.

 

Przyrównaj to co ma oferować GTS do innych tytułów z wyścigowej stajni.

 

I jeszcze można byłoby machnąć ręką, gdyby gra była sprzedawana na dzień dobry za kilkadziesiąt zł, a nie pełne 240zł (a cyfrowa zapewne niemal 300).

No nic nie poradzisz, zachciało im się takiego GTS-prologa, to robią :P Mogą go nawet za 500zł wystawić na premierę, ludzie i tak kupią wtedy, kiedy będzie to się im opłacać. Od początku GTS jest dla mnie prologiem, dlatego wielce mnie nie rusza jego forma. Żadna to nowość, PD już na PS2 wydawało płatne dema w okresie czekania na pełny tytuł. Taka tradycja. Na GT5 naczekałem się x-lat, widać na GT7 też muszę trochę zaczekać.

 

No ale grafiką to ładnie jadą chyba każdą konkurencję :D

 

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

niech mi ktos racjonalnie wyjasni czemu z gt6 gdzie bylo chyba cos kolo 400 jak nie wiecej premiumow, ktore to Kaz dumnie chwalil, ze sa przygotowywane jak i sam engine pod next geny w gts przeniesiona jest ich tylko garstka?

 

W czasie Q&A w trakcie tego Eventu w Londynie, Kaz coś gadał, że trudno byłoby im przenosić content z ps3, ze względu na skomplikowaną architekturę poprzedniej konsoli. Wydaje się to naciągane wyjaśnienie, bo poza modelami wykonanymi na potrzeby gt6, na pewno mają gdzieś w czeluściach studia przygotowane modele z wyższym poly count, z których optymalizowali pod ps3.

 

A może chodzi o te zniszczenia, rzekomo działające internally?:D Może to dlatego stworzyli bazę samochodów od nowa, by odpowiednio dopasować bazę aut pod model zniszczeń. Marzenia ściętej głowy.

Odnośnik do komentarza

zauważyliście, że te dziwadlo wygląda na kazdym materiale inaczej? xd

 

Tak ja też to zauważyłem wcześniej, ale nie chciałem sie wypowiadać aby nie wzieli mnie za szaleńca :D

Wczoraj oglądałem jakieś nowe porównanie GT6 vs GTS z tymi samymi autami, które wygladają prawie tak samo, jakby ilość polygonów na nich nic sie nie zmieniła.

 

Sam już nie wiem, ta gra to wielka niewiadoma będzie na premiere :)

Odnośnik do komentarza

GT5 na buildach przed premiera potrafil wygladac lepiej niz full, a samo gt5 prologue to gniotl pelne GT5 wiec nie napalajcie sie, ze nagle bedzie sielanka :P raczej modlcie sie by full wygladal tak jak to co pokazuja majac na uwadze jak Kaz placze, ze gierka nie trzyma 60fps i uwalil zmienna pogode i pore dnia by dac full hd i wysoki framerate

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nadal w każdej sytuacji poza słońce walące na deskę rozdzielczą jedyne co widać będzie na zegarach to wskazówki.  :kaz:

 

 

Widać cyferki na obrotomierzu i liczby na prędkościomierzu, a po lewej jakieś kontrolki jak wnętrze jest zacienione, tutaj bardzo realistycznie zrobiono to, bo gdy bezpośrednio światło pada na pewnie ekran LCD, to wydaje się, że nic na nim nie widać, dopiero w cieniu zauważamy kontrolki. Przez jutuba piksele się zlewają, a w realu to na pewno więcej widać. W forzie olali oświetlenie i kawa na ławę, nie (pipi)ą się.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Widać cyferki na obrotomierzu i liczby na prędkościomierzu, a po lewej jakieś kontrolki jak wnętrze jest zacienione, tutaj bardzo realistycznie zrobiono to, bo gdy bezpośrednio światło pada na pewnie ekran LCD, to wydaje się, że nic na nim nie widać, dopiero w cieniu zauważamy kontrolki. Przez jutuba piksele się zlewają, a w realu to na pewno więcej widać. W forzie olali oświetlenie i kawa na ławę, nie (pipi)ą się.

 

Tia jasne, bedzie tak samo jak w GT5/6, że w 90% przypadków nie widać nic na zegarach obojętnie jak pada światło. Zegarów w aucie normalnym to nie widać raptem przez chwilę, jak wjeżdżamy pod ostre słońce i wzrok się nie przyzwyczai.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...