Skocz do zawartości

Gran Turismo Sport


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Walić te drzewa... 2d, 3d... kogo to w wyścigach obchodzi. Jeśli chodzi o wizualia, to bardziej rzuca się w oczy to nagłe przejście w zacienioną strefę na torze... auto nagle dostaje inne oświetlenie, jak za sprawą magicznej różdżki :P

 

Kaz ma gotowy model płynnego cieniowania samochodów i działa internally, ale na potrzeby pokazów został wyłączony.

 

:kaz:

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie pokażą dwóch Gran Turismo na E3 bo automatycznie spadnie sprzedaż Sport i jakoś nie wydaje mi sie, aby miało powstawać równocześnie drugie GT, nie wiem jak na to wpadliście

Nie no jasne :)

 

Tylko po prostu ciężko mi w to uwierzyć, by GT Sport miało robić za "pełnoprawną" odsłonę serii, dlatego po cichu liczę, że Sport tworzy jakaś druga mniejsza ekipa.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że GTS to tylko taki wytwór we współpracy z FIA pod rozgrywki turniejowe i gra skupiająca się na e-sporcie, a pełnoprawne, duże Gran Turismo z numerkiem 7 powstaje od lat jako osobny twór i zostanie pokazane na E3 ;)

siano w głowie jak ktoś sądzi że na E3/GC/TGS będzie GT7 i GTS i to usprawiedliwianie fanów że to ''niepełnoprawne GT''  a siódemka zaora nas kosmiczną oprawą i robieniem loda...a cena 250zł za GTS xD.

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam nadzieję, że GTS to tylko taki wytwór we współpracy z FIA pod rozgrywki turniejowe i gra skupiająca się na e-sporcie, a pełnoprawne, duże Gran Turismo z numerkiem 7 powstaje od lat jako osobny twór i zostanie pokazane na E3 ;)

siano w głowie jak ktoś sądzi że na E3/GC/TGS będzie GT7 i GTS i to usprawiedliwianie fanów że to ''niepełnoprawne GT''  a siódemka zaora nas kosmiczną oprawą i robieniem loda...a cena 250zł za GTS xD.

 

 

No jestem tak za(pipi)iście zniesmaczony tym Gran Turismo, że ciężko mi uwierzyć, że mają w rękawie tylko taki syf. Wszystkie inne wyścigi tej generacji zdają się lepsze od tej gry, każda Forza, PC, Asseto Corsa, wszystko!

 

Natomiast w obecność GT7, istnienie tej gry w ogóle równie ciężko mi uwierzyć.

Odnośnik do komentarza

Jak doszedłem, że to "Prolog nastawiony na online" to dzięki ale może innym razem. Gdybym wiedział, że oni tak cienko przędą kupiłbym te GT6 nawet po zniżce byleby te GT Sport wyglądało lepiej. Niestety widać, że chłopaki mocno niedpinwestowani jadą na devkitach z PS2 od dźwięku i wczesnych PS3 od grafy. Pomijam, ze pewnie nie jedzą i nie śpią od 3 lat od kiedy ten wybitny twór powstaje. 
Te całe Sony chyba upada na dobre bo walą w czoko ze wszystkim co można. 

Odnośnik do komentarza

GT Sport?

Myślę że zmierza największy zawód na PS4, przecież to nie jest nawet grafika, każdy liczył na grafikę na poziomie photomode z GT Sport po tym jak zobaczył przeskok z GT4 na GT5 Prolog, a tu co się okazuję? że cofają się w rozwoju, a szkoda, Forza będzie już nikogo bo będzie wychodziła także na PC, a devi o których nikt nie słyszał(no ok troszkę naciągnięte) wydają gry zjadające te popłuczyny pod każdym kątem - patrz PCars czy lada chwila wychodząca Asseto Corsa, Dirt Rally miażdży wszystkie rajdówki, a DriveClub dostarcza po dziś dzień grafiką, grafiką do której GT Sport zbliża się w Photomode, liczyłem bardzo na nowe Gran Turismo ale dostałem kopa w pysk.

Odnośnik do komentarza

w tym pierwszym filmiku 1.15, czy ja dobrze widze ze dym ma gdzies szybe i szklo i ochoczo przenika do srodka auta?

 

Śmiejesz się, a może kaz włączył model uszkodzeń, szyba pękła i dlatego dym się dostał do kabiny :o?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...