Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Hum napisał:

BtS nawet nie leżało obok LiS2. Pierwsza część też zauważalnie słabsza. Przynajmniej dla mnie. 

Początek dwójki może być nieco wolny, ale jak juz sie znacznie dziać, to :obama:

Musze w końcu w to zagrać. Jedynka była super, BtS kiepskie . Zwłaszcza przestawienie. 

Odnośnik do komentarza

- o co chodzi xbox game pass? jak wykupię to mogę grać w gierki dostępne w ramach abonamentu? a mogę je ściągać na dysk? jak nie przedłużę to rozumiem, że utracę do nich dostęp? a mogę też kupować gierki w ramach tego abonamentu? i wtedy mi ich nie skasuje?

- czy to się różni od xbox live gold? w ramach ultimate jest też gold zawarty

- czy w game passie mogę grać po sieci z innymi?

 

co tu do czego jest, weźcie mi wytłumaczcie bo moje ostatnie granie to ps4 i gierki na płytach, nigdy się nie bawiłem w jakieś passy i inne online duperele a ten xbox digital kusi ceną

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, mcp napisał:

- o co chodzi xbox game pass? jak wykupię to mogę grać w gierki dostępne w ramach abonamentu? a mogę je ściągać na dysk? jak nie przedłużę to rozumiem, że utracę do nich dostęp? a mogę też kupować gierki w ramach tego abonamentu? i wtedy mi ich nie skasuje?

- czy to się różni od xbox live gold? w ramach ultimate jest też gold zawarty

- czy w game passie mogę grać po sieci z innymi?

-Tak, możesz grać w gierki w ramach abonamentu,

Możesz a nawet musisz je ściągnąć na dysk.

Tak, gierki działają dopóki masz aktywne abo

Możesz kupować gierki z 20% zniżką i ich nie tracisz

-Gold to głównie możliwość grania po sieci, tak ultimate zawiera w sobie GOLDa

- tak, ale pod warunkiem że jest to ultimate Game pass, przy zwykłym game passie musisz osobno wykupić golda co jest średnio opłacalne

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...