Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Poznaliśmy listę gier, które wkrótce znikną z oferty usługi Xbox Game Pass. Do 1 grudnia macie czas, by dokończyć:

• Absolver (konsola)
• Dead Island Definitive Edition (konsola)
• Demon's Tilt (konsola i PC)
• Faeria (PC)
• Hatoful Boyfriend (PC)
• Mutant Year Zero: Road to Eden (konsola i PC)
• The Escapists 2 (konsola)
• Wandersong (konsola i PC)
 

 

onlinecenter.pl

Odnośnik do komentarza

Kto wpadł w MS aby zrezygnować z informowania kiedy gry przestają być dostępne w abonamencie? 

Najgłupsza decyzja, jutro może nie być gry w którą grasz dziś, bez jakiegokolwiek komunikatu. 

 

 

Edit: wystarczyło zjebać MS na forum, a zakładka wróciła. 

Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem z "widocznością" fizycznie zainstalowanej gry przy posiadaniu GPU.

Chodzi o Resident Evil 7 Gold Edition - nie ma tutaj osobnych kodów do dlc, cała zawartość instaluje się z płyty. Zainstalowałem więc, próbuję odpalić i widzę komunikat o braku dlc (na podstronie z zarządzaniem gierką widzę wszystkie checkboxy z dlckami zaznaczone). Po chwili zauważyłem, że gierka ma oznaczenie 'Game Pass', więc wychodziłoby na to, że system "widzi" fizycznego RE7 jako Game Passowego, a dlcków nie rozpoznaje, bo będąc zainstalowane z płyty nie są na stałe przypisane do konta.

Spotkał się ktoś z podobnym "konfliktem" na linii gierka z płyty - Game Pass?

Odnośnik do komentarza

Mam RE7 Gold na płytce, sprawdzę dzisiaj jak wrócę z pracy i dam Ci znać, jak to u mnie wygląda

 

@eskopado normalnie uruchomiła się gra, w dodatki też mogę grać bez problemu. Gierkę uruchomiłem z kafelka na ekranie głównym pojawiającym się po włożeniu płytki, ale co ciekawe, przy uruchamianiu pokazało mi się logo Game Passa.

 

 

29d03470-5b2b-4001-88c6-30bb10160f40.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...