Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Aleks napisał:

Problemem są zaległości z poprzedniego miesiący? Co mają powiedzieć osoby, które wkroczyły w świat Xboxa i GP? Z usuwanych gier chciałbym zagrać w The Turing Test. Dobrze, że mam za sobą Untitled Goose Games. Gram w Horizon 4 i zacząłem Doom'a. W najbliższych planach Halo (seria), Sunset Overdrive...

Nigdy nie grałem tyle i w różne tytuły :notbad:

Odpuść sobie The Touring Test, Deliver us the moon czy Tacoma znacznie ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
29 minutes ago, Soban said:

Było jakieś stanowicko Spencera już kiedy katalog Bethesdy wleci do GP?

Pograłby sobie człowiek z Skyrima bez koenieczności resetowaniak onsoli co 2h bo cache sie zapchało i fpsy spadły do 15 jak na ps3 xD

ja na swojej nie mogłem po dłuższych sesjach wchodzić do wody, bo mi wieszało konsolę haha :)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Ej, wstyd się przyznać, ale w życiu nie grałem w nowe Batmany z trylogii Arkham. 

Widział ktoś na next-genie? 

Wygląda lepiej niż na PS4? 

Jak tak, biorę wersję xboksową kolekcji (może ktoś chce sprzedać?) :D

Tam chyba żadnych upgrejdów nie było, trochę rozmazane te batmany mogą już być, ale jedynka nadal warta ogrania dla najlepszego klimatu i fajnych walk z bossami. 

Odnośnik do komentarza

Kupijąc xsx i zakladajac nowe konto A specjalnie dla gpu 3 miechy za 4 zł (aktywując ofertę) i grając na innym koncie B,które ma być właściwym to:

 

po upływie okresu promocyjnego na koncie A, aktywuję gpu na koncie B,to:

 

mogę grać we wcześniej pobrane gry z konta A z gpu,czy muszę je pobierać od nowa?(konto A nie ma juz aktywnego gpu).

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie gadaj, sam gram w to Control na Sexie i dobrze chodzi, nic nie tnie i się nie zacina więc nie wiem, o czym tu gadasz XD. Żadne tam gówno źle nie chodzi, konsola mocna, to tam nic źle nie działa, płynnie w tych głupich 30-stu klatkach chodzi, ale mowy o gównianym chodzeniu nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...