Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jakie gry obecnie dostępne w GP byście polecili komuś, kto całą minioną generację spędził na PS4? 

Oczywiscie prócz Gearsów, Halo, Forzy i Ori, bo te już na dysku. 

Pierwsze co ukończyłem, to czwarte pudziany, bo 1, 2 i 3 ukończyłem dawno temu na 360ce.

Czwóreczka to mega sztos i już nie mogę doczekać się piątki :obama:

 

Mile widziane są też jakieś indyki, bo na PS4 raczej mnie takie gry omijały i tam skupiałem się głównie na tytułach większych. Teraz chciałbym to nadrobić :)

Odnośnik do komentarza

Amatorom wyścigów polecam sprawdzić gierkę Hotshot Racing, o ile ktoś akceptuje też nierealistyczne propozycje. Grafika w stylu lat '90, ale oczywiście ostra i płynna, gameplay całkiem skillowy bym powiedział i do tego możliwość grania online lub na dzielonym ekranie. Włączyłem kiedyś tylko sprawdzić, bo nie ma aż tylu wyścigów w passie, grałem ostatecznie już w sumie kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, MBeniek said:

Czy te gry, które są w ramach live gold, to trzeba jakoś dodawać do "biblioteki" zanim się zmienią (tak jak to jest przy ps+) czy to dzieje się automatycznie i jak np. za kilka miesięcy będę chciał pograć w aragami to dalej będę mógł to zrobić "za darmo"? 

Podbijam pytanko. Dodatkowo, czy da się jakoś je dodać bez pobierania?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, michu86- napisał:

Czy gry z gamepass roznia sie czymkolwiek od wersji gier bez tego abonamentu? Np czy sa to jakies okrojone wersje? Czy sa to takie prawilne... pelnowartosciowe pozycje? Dopiero zaczynam przygode z GP :)

Pełne wersje gier, w większości przypadków bez DLC ale i to się powoli zmienia i pojawiają się gry z dodatkami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...