Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Wypad robią

Leaving December 11

  • eFootball PES 2020 (Console)

Leaving December 15

  • Age of Wonders: Planetfall (Console & PC)
  • Infinifactory (PC)
  • Metro: Last Light Redux (PC)
  • MudRunner (Console & PC)
  • Naruto to Boruto: Shinobi Striker (Console)
  • Pathologic 2 (Console & PC)
  • The Turing Test (Console & PC)
  • Ticket to Ride (Console & PC)
  • Untitled Goose Game (Console)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problemem są zaległości z poprzedniego miesiący? Co mają powiedzieć osoby, które wkroczyły w świat Xboxa i GP? Z usuwanych gier chciałbym zagrać w The Turing Test. Dobrze, że mam za sobą Untitled Goose Games. Gram w Horizon 4 i zacząłem Doom'a. W najbliższych planach Halo (seria), Sunset Overdrive...

Nigdy nie grałem tyle i w różne tytuły :notbad:

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Aleks napisał:

Z usuwanych gier chciałbym zagrać w The Turing Test.

ale ten turing to jest krótki. Nie pamiętam ile w to grałem, ale chyba z 8h? Przeplataj sobie dooma i kilka zagadek w TT i dasz radę przejść.

Edit: na szczęście są statystyki, 5h 9m :lapka:

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Nie no, też nie mam tak, że jak czegoś nie ogram w GP, to się coś stanie. Jeśli gra okaże się dobra, to dwa tygodnie są wystarczające, aby ją skonńczyć.

Aby nadrabiać zaległości z ekskluzywnej biblioteki gier Xboxa i nie odkładać ich w nieskonczonosc mam taki plan jednocześnie grać w dwa 'duże' tytuły. Gra MS + multiplatforma oraz w miedzyczasie coś 'małego'. Obecnie Horizon, Doom i właśnie Turing Test ze względu na deadline. 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem bardzo fajne gierki zapowiedzieli:

 

Ciesze się z takich gier jak Gang Beast (wygląda na super kanapową gierke do pogrania ze znajomymi),nowe Yooka-Laylee (które zebrało naprawdę dobre recenzje), czy Yes Your Grace, które przypomina Paper Please, tylko że tym razem przyjdzie nam podejmować decyzje w roli króla. Control i Greedfall miałem już kupione, ale kto nie ograł temu polecam.

 

Fajnie zapowiadają się takie gry jak Call of the Sea czy Unto the end, zwłaszcza tę drugą pozycje myśle że warto mieć na oku, bo na gameplayach wygląda naprawdę spoko

 

Może sprawdzi się przy okazji Dragon Questa albo the to Haven

 

generalnie bardzo fajna wrzutka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...