Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Faka napisał:

Aha, ok, myślałem, że już kupili te studia, a to dopiero będzie finalizacja w 2021. Oby im się nie odwidziało do tego czasu :kaz:

Odwidziało :) Tam pewnie jakieś umowy już są podpisane, tylko to na jakiś przedział czasowy musi być rozpisane, przecież to jednak spora firma jest nabywana mimo, że z branży gierkowej. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Mustang napisał:

Battlefront - jest sens odpalać jedynkę, czy olać i od razu dwójkę ściągnąć? W sensie czy 2 jest usprawnioną 1, czy też obie części są w porządku, mają różne mapy i w sumie warto zagrać w obie?

Dwójkę, jedynkę olać i tak mało kto w to gra

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lpcl napisał:

Jak myślicie co mogłoby jeszcze wpaść do gpu z dużych gier? 

Wiadomo gierki ubisoft odpadają, ea już jest. Nie wiem resident może, bo co tam jeszcze takiego zostało? 

Zastanawiam się, bo jakiś dużych hitów raczej ostatnio nie było. 


 

Gierki od Acti bywają w GP? Przytuliłbym CTR albo z czasem CB4

 

A coś od 2k? Mafia remake może z czasem? Widzę, ze NBA 2k dali do plusa kilka miesięcy temu.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, lpcl said:

Odwidziało :) Tam pewnie jakieś umowy już są podpisane, tylko to na jakiś przedział czasowy musi być rozpisane, przecież to jednak spora firma jest nabywana mimo, że z branży gierkowej. 

Na bank. Takie deale na gębę się nie robi. Tym bardziej, że w USA są bardzo restrykcyjne prawa antymonopolowe i tam takie transakcje trzeba bardzo dobrze przygotować.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, balon napisał:


 

Gierki od Acti bywają w GP? Przytuliłbym CTR albo z czasem CB4

 

A coś od 2k? Mafia remake może z czasem? Widzę, ze NBA 2k dali do plusa kilka miesięcy temu.

 

 

Mafia może kiedyś ... Activision raczej nigdy

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, lpcl napisał:

Wiadomo gierki ubisoft odpadają


Czemu odpadają ? The Division było w GP, a teraz jest Rainbow Six. Nie spodziewałbym się Assassins Creed, ale inne ich gry mogą się pojawić  

 

Spodziewam się też kolejnych tytułów od Square Enix. Sporo ich tytułów było bądź nadal jest w gamepassie. Na początku grudnia pojawi się Dragon Quest XI, a nadal nie pojawiła się cała seria Final Fantasy, która była zapowiadana dawno temu. Patrząc na wyniki Avengers obstawiam, że ta gra też pojawi się niedługo w GP

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, lpcl napisał:

Czyli co tam było? Gierki Bethesdy, może mafia i crash, czy mk11? No nie ma tego za dużo. Jak dla mnie mogliby dać do usługi ostatniego desperados. 

To dadzą na pewno jak wcześniejsza gra studia. No co mają dać? Indyki koledzy. W większości do usługi trafiają premierowo fajne indyki i mi to pasuje. Czasem też jakieś aaa nie od ms ale to przeważnie po pół roku -roku od premiery ktoś chciał raczej ograł. Chociaż akurat u mnie Doom eternal zaskoczył bo gry nie kupiłem i teraz ogram. Z gierek większych które myślę trafia niedługo do gamepass to :desperados3, sinking city, star wars squadrons, gry bethesdy pozostałe, pewnie resident 2 w okolicy premiery 8, wszystkie ff obiecane przez square (x, xii, xiii), Marvel Avengers i pewnie następna gra codemasters jak wszystkie dirty dotychczas. 

 

Mnie i tak interesują premierowe gry w gamepass a pamiętajcie że ms obiecał co miesiąc jakieś premiery i dotrzymuje słowa. Przy tej ilości gier co miesiąc każdy znajdzie 2-3 gry dla siebie. 

Odnośnik do komentarza

Z listy życzeń to mogliby ubić deala z ubisoftem i połączyć to jak z ea play. Może kiedyś będzie to możliwe, jak usługa osiągnie jeszcze większy wolumen. To byłoby totalne zaoranie na polu abo. 

A i chętnie zobaczyłbym yakuzę 6, ale na razie nic o tym sega nie mówi. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Siemka, może ktoś, coś wie co jest grane? Na Xbox One miałem zainstalowanego RDR2 z passa. Po wymianie na series nie mogę ściągnąć tej gry (mogę jedynie kupić). Zawsze myślałem, że jak raz coś ściągnę, to już mam na zawsze (zakolejkuję), przynajmniej dopóki nadal mam gp, a tu dupa.

Edytowane przez Meanthord
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, SetoPL napisał:

Aaaa głowa boli od tego przybydku. Zobaczę czy po prostu alfabetycznie nie polecę :) A kojarzycie może jakąś strone, apkę do listy gier? Coś lepszego niż lista w XSX albo exel?

W tym temacie na samej górze masz wyróżniony post @grykom polecam wejść w niego. Kolega zrobił stronę która codziennie się aktualizuje i masz tam wszystkie tytuły w gamepassie

 

Wyróżniony post przypięty tak że na początku każdej strony jest pierwszy, a ludzie dalej potrafią pytać o to samo.

 

Ale ułatwię

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SetoPL napisał:

Panowie macie jakiś system jak te wszystkie gry ograć co są dostępne? :) Ja prostu siadam i nie wiem za co mam się złapać.

Metacritic + howlongtobeat.com :lapka:

Polecam również zapomnieć o ilości dostępnych gier. Wiem, że na poczatku, to będzie trudne ale skup się na polecanych tytułach i nie odpalaj wszystkiego co 5 minut. 

Ja polecam Ori, Steam World Dig 2, My Friend Pedro, A Plague Tale i oczywiście Forze, Halo oraz Gerasy. Elo xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...