Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

U mnie przekonwertowało EA Play na... 0 miesięcy GPU :dynia: Support wlatuje.

 

EDIT: Dostałem info, że mam poczekać od 24 do 48 godzin, aż zakończy się proces konwersji EA Play na GPU.

U mnie to samo. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, bebbop napisał:

Sprawdzcie konta. Jeszcze dzis w nocy nic nie mialem naliczone, sprawdzilem teraz i juz ladnie przekonwertowane:lapka:

U mnie dalej nic, ale ja kupiłem w poniedziałek. Nie ciśnie mnie na razie. Grunt, że odpaliłem Fallen Order - ciekawa gierka na razie. Sporo się dzieje i fabuła jakoś się rozwija i ciągle coś się zmienia. Co prawda za mną chyba tylko prolog, jednak będzie grane.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, marbel007 napisał:

U mnie dalej nic, ale ja kupiłem w poniedziałek. Nie ciśnie mnie na razie. Grunt, że odpaliłem Fallen Order - ciekawa gierka na razie. Sporo się dzieje i fabuła jakoś się rozwija i ciągle coś się zmienia. Co prawda za mną chyba tylko prolog, jednak będzie grane.

Fallen zaczepista przygoda. Co chwila cos sie dzieje, wpada nowa umiejetnosc, czy odkrywa jakis sekret. Taki Uncharted w swiecie SW.  Do tego mega koncoweczka. Jedyna gra EA, ktorej sequel jestem w stanie kupic na premiere za pelna cena. Az sie boje co tam bedzie sie dzialo :obama:

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, bebbop napisał:

Fallen zaczepista przygoda. Co chwila cos sie dzieje, wpada nowa umiejetnosc, czy odkrywa jakis sekret. Taki Uncharted w swiecie SW.  Do tego mega koncoweczka. Jedyna gra EA, ktorej sequel jestem w stanie kupic na premiere za pelna cena. Az sie boje co tam bedzie sie dzialo :obama:

Fajna ale te całe spawnowanie przeciwników ala soulslike to mogli sobie darować i jeszcze bardziej pójść w akcję. 

Odnośnik do komentarza

Jak myślicie co mogłoby jeszcze wpaść do gpu z dużych gier? 

Wiadomo gierki ubisoft odpadają, ea już jest. Nie wiem resident może, bo co tam jeszcze takiego zostało? 

Zastanawiam się, bo jakiś dużych hitów raczej ostatnio nie było. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...