Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ASX napisał:

mnie Alan zmęczył powtarzalnym i ubogim gameplayem z przesytem strzelania. Na szczęście gra jest dosyć krótka więc można się było przemęczyć dla świetnej fabuły.

 

Ty masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Już Ci te piraty totalnie siadły na banie. Przecież właśnie ten gameplay był cymesik. Brak coversystemu, gdzie inne tytuły starały się na siłe go implementować, a tak naprawdę do dziś nikt nie zrobił tego lepiej niż Epic w Gearsach. Każda broń dawał zupelnie inne odczucia, jeśli chodzi o walkę. Jak komuś nie siedział gameplay, to widzę tutaj pewnie podobną sytuację do pierwszego TLoU. Granie na easy, gdzie gierka staje się samograjem i nie wymaga nawet chwili kombinowania. Jestem rozczarowany Panie Asax.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, zloto napisał:

 

Ty masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Już Ci te piraty totalnie siadły na banie. Przecież właśnie ten gameplay był cymesik. Brak coversystemu, gdzie inne tytuły starały się na siłe go implementować, a tak naprawdę do dziś nikt nie zrobił tego lepiej niż Epic w Gearsach. Każda broń dawał zupelnie inne odczucia, jeśli chodzi o walkę. Jak komuś nie siedział gameplay, to widzę tutaj pewnie podobną sytuację do pierwszego TLoU. Granie na easy, gdzie gierka staje się samograjem i nie wymaga nawet chwili kombinowania. Jestem rozczarowany Panie Asax.

Nie no strzelanie było tak generyczne że chciało się bota ustawić żeby te bitewki sam ogarniał bo nuda w cholere. Latarka to prześwietlenia, strzelanie i unik. I tak całą gre. Ostatnio też sobie odpaliłem i to samo - klimat mega, walka nuda. Nie że zła ale nudna. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Szymek napisał:

Te gierki mają jakiś termin kiedy są ogłaszane? Nie wiem które dni na czerwono w organizatorze zapisywać 

No rzuty są z grubsza na początku i w połowie miesiąca. Analogicznie do gierek, które zostają usunięte. Polecam obserwować Twittera XGP. Tam zawsze jest najszybsze info. Na dodatek, jeśli do usługi ma wejść jakiś głośniejszy tytuł, to zawsze podkręcają hype i wrzucają maile od "Mellisy" albo inne pierdóły. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Wiedziałem że się sprujesz :kaz:

 

Grałeś w Control? Gameplayowo to gra 100x lepsza niż Alan

Nope. Ogólnie to spieniężyłem Xbox'a i prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku kupię SeXiaka, jak wyjdzie Halo i nextgenowa wersja Cyberscama będzie dostępna. Mam nadzieję, że do tego czasu Control nie wypadnie z GP :cebula:

 

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hubert249 napisał:

No rzuty są z grubsza na początku i w połowie miesiąca. Analogicznie do gierek, które zostają usunięte. Polecam obserwować Twittera XGP. Tam zawsze jest najszybsze info. Na dodatek, jeśli do usługi ma wejść jakiś głośniejszy tytuł, to zawsze podkręcają hype i wrzucają maile od "Mellisy" albo inne pierdóły. 

No i supcio...myslalem ze jeszcze pod koniec miesiąc coś wrzucają a tu chodzi o przeciek na grudzień :) 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Emtebe napisał:

A jak to wygląda technicznie, że coś wypada? Wydawca określa czas jaki gra będzie w GP? Bo jakiejś wielkiej rotacji chyba nie ma? Większość gier od miesięcy jest w GP i nie wypada.

No leci sporo nawet, 8 gier na miesiąc odpada. 

Często jest problem bo mam odpalone kilka gier, a te komunikaty nie są precyzyjne. 

Wiem że coś odpadnie, ale to na moment przed usunięciem. 

Trochę szkoda, bo z takowa wiedzą można inaczej podejść do niektórych gier. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...