Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Antek_blus napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi? 

nie moge pobierac gier ze wstecznej na x360 przez strone xbox.com, wyskakuje błąd :You have no valid payment options on file. a dodawałem do konta karte kredytową jak kupowałem ori

 

wszedłem teraz w payment options i jest karta dodana

Może odepnij i dodaj jeszcze raz? 

Odnośnik do komentarza

Fajnie wygląda to wsparcie dla produkcji niezależnych na Xboxie. 

Przypominają się złote czasy Xboxa 360 kiedy to konsola Amerykanów była domem dla indyków. Potem za czasów Xbox One wszystko się pochrzanilo, M$ olał wsparcie, skupiając się na dużych wydawcach i wielu twórców niezależnych powędrowało w objęcie Sony, przez co naprawdę spora liczba perełek nigdy nie doczekała sie nawet portów na One. 

Na szczęście od kilku lat widać poprawę i widać że starają się odbudować relacje z developerami niezależnymi, czego dowodem jest te 20+ które trafią do gamepassa w dzień premiery

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Nie sądziłem ze wszystko co dziś pokażą będzie za paczke pringelsow w Game Passie, super, bardzo fajne tytuły na xClouda na tableta czy telefon.

Bo nie będzie. Jestem zawiedziony, że kilka z tych gier nie było naznaczonych boskim znaczkiem "gamepass", a kilka ewidentnych szrotów wpadnie :/

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Nie sądziłem ze wszystko co dziś pokażą będzie za paczke pringelsow w Game Passie, super, bardzo fajne tytuły na xClouda na tableta czy telefon.

No bo nie będzie, na liście nie ma np. Twelve Minutes.

Odnośnik do komentarza

The Ascent - niech zrobią z  tego coś w stylu Alienation, najlepszy cooopik z randomami :dafuq:

Astria Ascending - jenysiu, jak to wygląda. Chętnie ogram mimo nieakceptowalnej dawki japońszczyzny (oczywiście raczej nie będę się tym chwalił :reggie:)

Cały pokaz szalenie satysfkacjonujący. A jak pomyślę, że wieletych cud ląduje w GP :pizza:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...