Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej wspomniany był prey w związku z fps boostem. Tak serio to ta gra powinna inaczej się nazywać. Ja chętnie zagrałbym w to czym pierwotnie prey 2 miał być tj. strzelaniną z kosmicznym łowcą nagród. Gierka wyglądała bardzo zachęcająco i podobno była prawie gotowa. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Też chciałbym zobaczyć powrót tamtej gierki, ale i kolejną część tego Preya. Uwielbiam immersive simy, a ta gra to złoto. Strzelanie słabe, ale pozostałe elementy 10/10. Koniecznie zagrajcie.

Jasne tylko ten reboot zupełnie zaorał tamtą koncepcję bo co by nie mówić prey to była strzelanina a nowy prey to bliżej ma do system shocka. 

Odnośnik do komentarza

Oby się na P5 Strikes nie skończyło xd Chociaż jakby wpadły razem z P4G (obie są już i tak na steamie, więc chyba easy deal dla Spencera) to elegancko, P4G ogrywałem kiedyś zaraz po P3FES i w połowie zostawiłem bo już męczyła mnie formuła i trzeba było sobie zrobić przerwę - chętnie bym wrócił.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Bzduras napisał:

Persony nie wolno szkalować pod groźbą bycia napiętnowanym jako giereczkowe bezguście, moi mili

 

P4G? Nie chcę mówić wprost, żeby nie dostać bana, ale posłużę się zagadką. :xboss: 

Wiesz jak mówi się, że Midas zmieniał wszystko czego dotknął się w złoto? Pomyśl sobie w takim razie w co zmieniałby te przedmioty anty-Midas, a jak już do tego dojdziesz to powiem tylko, że ten anty-Midas musiał dotknąć kiedyś Personki4. :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mogliby dać P5R od razu, bo 4 i 5 ograne prawilnie dawno temu na ps2 i ps4.
W sumie to nic nie stoi na przeszkodzie by je wrzucic, bo Atlus jest pod Sega a MS zawsze dobrze z nimi stał od xboxa 1.
Pod względem sprzedazy to chyba yakuzy sa bardziej niszowe do Person, a mamy wszystkie zaraz na xboxie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nawet persona 5 by wyszła na PC i XBOX to już tylko w wersji royal. Nikt tam nie będzie bawił się w portowanie zwykłej persony.  Ja nadal nie wierzę raczej szybciej persona 4 golden na pc  w game pass. No ale Octopath na xbox to był szoker więc kto wie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...