Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, XM. napisał:

Rozumiem, Mi oczywiście chodziło oto ze Persona to nie jedyna dobra seria jRPG jak napisales.

Ja się tylko droczę :) Jakoś inne jRPG mi nie wchodzą, tylko Personę kocham bezgranicznie. Ale im więcej japońszczyzny na X, tym lepiej. Więcej osób będzie miało motywację do skosztowania zielonego obozu :rayos:

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.03.2021 o 15:07, devilbot napisał:

Gra z przed 3 generacji powinna chodzić płynnie.


Nie licząc dość osobliwego przedstawienia przyimka "sprzed", zgadzam się z całą resztą. :sir:
M$ już przy One X poszedł w 4k kosztem klatek. To zrozumiałe. Ludzie kupowali drogie 4k tv. więc chcieli grać w 4k, a skoro wielu, że tak to ujmę, klasycznych graczy twierdzi, że im wystarczy trzydzieści, bądź (o zgrozo) nie widzi różnicy względem sześćdziesięciu, to na cóż kombinować. :unknown:

Często nawet nie dawano wyboru grającemu, a ciężko uwierzyć, że taki Far Cry New Dawn na One X nie poszedłby w kombinacji fHD + 60 k/s.

Mnie cieszy, że w wielu nowych pozycjach walczą o odpowiednią płynność rozgrywki. Takie AC: Valhalla aż miłe dla oczu jest - bo ładne i hula jak należy.
Bardzo dobrze, że dbają o usprawnienia starszych pozycji. Ja akurat sporo gram, więc jako takich zaległości nie mam, ale nawet ja coś znajdę dla siebie.
Natomiast osoby, które sporo ominęły, to nadrobią kupkę wstydu w sposób należyty. :i_am_so_happy:

Warto też wspomnieć o dobroci SSD. Taki Dishonored, nie tylko otrzymał więcej klatek, ale też czas ładowania danych stopniał z okolic aż 34 sekund do zaledwie .... jednej z hakiem.

Nic to, wracam do Wreckfest. :lapka:Natomiast grającym życzę jak najwięcej pozycji posiadających logo X/S.



 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Sylvan Wielki napisał:


Nie licząc dość osobliwego przedstawienia przyimka "sprzed", zgadzam się z całą resztą. :sir:
M$ już przy One X poszedł w 4k kosztem klatek. To zrozumiałe. Ludzie kupowali drogie 4k tv. więc chcieli grać w 4k, a skoro wielu, że tak to ujmę, klasycznych graczy twierdzi, że im wystarczy trzydzieści, bądź (o zgrozo) nie widzi różnicy względem sześćdziesięciu, to na cóż kombinować. :unknown:

Często nawet nie dawano wyboru grającemu, a ciężko uwierzyć, że taki Far Cry New Dawn na One X nie poszedłby w kombinacji fHD + 60 k/s.

Mnie cieszy, że w wielu nowych pozycjach walczą o odpowiednią płynność rozgrywki. Takie AC: Valhalla aż miłe dla oczu jest - bo ładne i hula jak należy.
Bardzo dobrze, że dbają o usprawnienia starszych pozycji. Ja akurat sporo gram, więc jako takich zaległości nie mam, ale nawet ja coś znajdę dla siebie.
Natomiast osoby, które sporo ominęły, to nadrobią kupkę wstydu w sposób należyty. :i_am_so_happy:

Warto też wspomnieć o dobroci SSD. Taki Dishonored, nie tylko otrzymał więcej klatek, ale też czas ładowania danych stopniał z okolic aż 34 sekund do zaledwie .... jednej z hakiem.

Nic to, wracam do Wreckfest. :lapka:Natomiast grającym życzę jak najwięcej pozycji posiadających logo X/S.



 

No ale jak ms poszedł w 4k jak to dewi wydawali takie gry? Ms im odgórnie narzucił te rozdziałki kosztem fps czy jak? 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Wredny napisał:

Jak we wszystkim, ale tutaj sprawdzę sam. Fajnie, że to wpadło do GP, bo jakoś nigdy nie mogłem się zmobilizować, by to kupić po tych wszystkich recenzjach.

Przeciwnicy to takie gąbki na kule w youngblood. Przypomina to destiny, jakieś poziomy wrogów, ciągłe respawny itd. Da się pograć, bez szału imo. 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Mogliby TR z powrotem wrzucić do XGP, wciąż mam nieograne Shadow.

 

można już zakupić trylogię dla koneserów najlepszej gry przygodowej https://www.microsoft.com/pl-PL/p/tomb-raider-definitive-survivor-trilogy/9pg7mtr0mvp9?activetab=pivot:overviewtab

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie poczekam co to w ogóle będzie - bo jak 1:1 z poprzedniej generacji to bez ciśnienia. Jeśli zaś jakiś fajny remaster to za taką cenę grzech nie kupić nawet na zaś, chociażby dla 4K/60 jak już current-gen pojawi się pod telewizorem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...