Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Jest apka eaplay, nowa od jakiegoś czasu w wersji beta. Logowanie tak samo jak do origin. Nie ma tam jeszcze wszystkich gier z origin np. C&C collection. Można korzystać z obu. 
 

Klopot natomiast jest inny, bo nawet jak mam już eaplay na swoim koncie to nie można jej powiązać z GP. Z kolei przy instalacji czegokolwiek z eaplay w gp to GP otwiera apke eaplay ale nie ta która już mam jakiś czas tylko kolejna i ta kolejna nie może współdziałać z poprzednimi.


Efekt jest taki ze mam 1xOrigin, 1xEaPlay z loginem jak origin oraz 1xEaPlay z loginem od GP.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie cieszy wrzucenie Octopath Traveler do GamePassa, gdyz juz od dluzszego czasu mialem ochote przetestowac te gre. 

 

W sumie, w ostatnich miesiacach jestem naprawde mile zaskoczony ta usluga bo wczesniej - przynajmniej z mojego punktu widzenia - nie bylo ona tak atrakcyjna jak jest teraz. Jeszcze tylko czekam na FFVII Remake :))).  

Odnośnik do komentarza

 

 

Odnośnie EA Play w GP na PC. Powalczyłem dzisiaj troche.  Poniższy kłotpot dot. tylko tych którzy mają już wczesniej konto EA na którym mieli jakieś gry - jak ktoś tego nie posiadał to nie ma co czytać poniżej. 

 

I jeśli ktoś ma konto origin/ea desktop i chce żeby współpracowało z XGP to trzeba powiązać konta. Natomiast problem był taki że GP automatycznie wiąże się z domyślną apka EAdesktop i tworzy kolejny login. Wtedy jest tak jak pisałem wcześniej, czyli że mamy XGP i dwa konta EA (nowe które XGP założył i stare które mielismy kiedyś). Robi to niestety syf bo w XGP pojawiają w bibliotece gry które mamy od lat w kupione np. na Originie ale nie można w nie zagrać bo wyskauje błąd o powiązaniach. Z kolei z bibliotek XGP nie można ich usunąc (jeśli mamy je zainstalowane wcześniej w ea)

 

Rozwiązanie jest takie że trzeba na stronie EA zalogowac się ale za pomoca xbox live (bez używanie loginu i hasła do ea). Następnie usunąc powiązanie z xboxlive. Wtedy najlepiej apke Xbox oraz EA wyłaczyć, uruchomić ponownie apke Xbox, odpalić gre z EA play. Nastepnie apka xbox poprosi o logowanie do ea , wtedy wpisujemy stare dane do logowania jakie mieliśmy wcześniej, następuje powiązanie. Mamy na końcu XGP powiązane z EAdesktop/origin które już posiadamy.

 

Oczywiście te fokoły tylko na PC. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...