Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Ten nowy Prey to jest zupełnie inna gra, zero zakotwiczenia w poprzedniej odsłonie. W tego starego grało mi się świetnie tak ten nowy cięzko nazwać strzelanką. Nacisk rozgrywki położony bardziej na kombinowanie a samo strzelanie kiepskie. Po godzinie zostawiłem bez zamiaru powrotu, nie mój typ gry. 

Odnośnik do komentarza

O ile nie jestem w ogóle zaskoczony, że mniejszym grom, o niepewnym potencjale sprzedażowym deal z MS-em się opłaca tak nie wiem jak ma to wypalić w przypadku gier AAA - MS-owe wpadają, bo hajs się tam nie kończy i można sprzedaż pudełkową sobie zrekompensować, ale nie liczę na premiery czy szybkie dodawanie gier 3rd party.

Odnośnik do komentarza

To zależy od umowy, większym wydawcom myśle ze się opłaca dodawać grę do usługi z nadzieja na sprzedaż DLC czy bzdurnych dodatków, sam MS pewnie tez daje jakaś kasę za to żeby takowa gra się znalazła w usłudze, musi gdzieś w tym być jakiś fajny profit skoro mówi się ze nawet Ubisoft chce się połączyć z GamePassem.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak tak, ale w przypadku EA i Ubi nie spodziewam się że będą wpadały tam gry day1 tylko właśnie po pierwszej fali sprzedażowej.

nie wiem jak innym ale mi absolutnie nie przeszkadza biorac pod uwage abo EA wpadanie duzych gierek po roku. Raz ze wtedy gra jest duzo lepsza niz na premiere a dwa przechodzac singla mam dostep od razu do jakis DLC i dalszej przygody. Na palcach jednej reki moge policzyc duzych devow ktorzy naprawde dostarczaja dobry produkt day one. Wczoraj ogladalem filmik na TvGry o kupowaniu gry na premiere. Bardzo w sumie sie z nim zgadzam ;)

Edytowane przez Szymek
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, eX4cT_PL napisał:

To zależy od umowy, większym wydawcom myśle ze się opłaca dodawać grę do usługi z nadzieja na sprzedaż DLC czy bzdurnych dodatków, sam MS pewnie tez daje jakaś kasę za to żeby takowa gra się znalazła w usłudze, musi gdzieś w tym być jakiś fajny profit skoro mówi się ze nawet Ubisoft chce się połączyć z GamePassem.

MS sam przyznał że mają różne rodzaje umów dla gier w XGP od zewnętrznych devów/wydawców.

 

Mogą sypnąć groszem za większą grę, inne gry mogę mieć większy profit za dlc/dodatki a jeszcze inne mogą same walić do drzwi Spencera żeby wpadły do XGP.

Do tego osoby opłacające XGP więcej grają i znacznie więcej wydają hajsu na gierki.

 

dobry materiał, sam w ciągu kilku miesięcy się spaliłem z trzema grami na premierę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

chyba 17

 

https://news.xbox.com/en-us/2021/03/18/idxbox-twitch-indie-showcase-march-26/

 

When: Set your reminders for Friday, March 26 at 9:00am PDT. Note that this occurs in the window where the time has changed in the US but not in other parts of the world, so plan accordingly. For example, the showcase will be at 16:00 in the UK, not 17:00 as it usually would be.

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.