Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Jesienią próbowałem po raz kolejny podejść do F4 i gra nie odpaliła mi pierwszej misji oo wyjściu z krypty, zero reakcji ze strony NPC na moje akcje. To już 7 lat po premierze.

Starfield jak wyjdzie w listopadzie to będzie kolejnym klasycznym hitem bugtesdy. Niesamowita eksploracja która potrafi przykuć na godziny połączona z mdłą fabuła i to wszystko okraszone tysiącami błędów do załatania przez społeczność.

Trzeba wiedzieć na co się pisze i w przeciwieństwie do F4 mam nadzieję że będzie mimo wszystko udaną grą.

PS Z tej listy to Stalker wyleci na 2024.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

No mi raczej chodziło o to że wymyślili fajny format "Hej pokażemy wam tylko gry które ukażą się w przeciągu 12 następnych miesięcy". Po czym dwie największe zapowiedzi z pokazu jednak nie wyjdą do czerwca. Więc ktoś tu sprawę zjebał.

Będzie beka całkowita jak największym pokazem MS na tegorocznej konferencji będzie Starfield xd

Odnośnik do komentarza

Tym "sprytnym" zabiegiem MS zapewnił sobie lineup na Q4 2023 bo my już teraz nie możemy oczekiwać spełnienia tych obietnic z E3.Wymazali sobie odpowiedzialność.

 

Wszystko co nie wyjdzie do Czerwca będzie przez MS właśnie tak traktowane,jako jesienno-zimowe bomby. A prawda jest taka,że robią nas w chuja na dwa kwartały bo pod koniec roku powinniśmy już grać w kolejne pozycje, a nie takie obiecane dwie konferencje do tyłu.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gregorius napisał:

Tym "sprytnym" zabiegiem MS zapewnił sobie lineup na Q4 2023 bo my już teraz nie możemy oczekiwać spełnienia tych obietnic z E3.Wymazali sobie odpowiedzialność.

 

Wszystko co nie wyjdzie do Czerwca będzie przez MS właśnie tak traktowane,jako jesienno-zimowe bomby. A prawda jest taka,że robią nas w chuja na dwa kwartały bo pod koniec roku powinniśmy już grać w kolejne pozycje, a nie takie obiecane dwie konferencje do tyłu.

Myślę, że mają to w doopie bo hejtu i krytyki maja za to zero. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Homelander napisał:

Poprzeczki wysoko zawieszonej nie mają

Pisałem o wszystkich platformach.

 

A jeśli uważasz że premiery takich gier jak HiFi Rush, Wo Long, Minecraft Legends, Redfall i Starfield na przestrzeni kilku miesięcy i dodatku wszystkie będą dodane do abonamentu to nie jest wysoko zawieszona poprzeczka, to napisz proszę jaka konsola i w jakim okresie zaoferowała podobną ofertę.

Odnośnik do komentarza

A dlaczego miałbym ją ignorować i udawać że nie istnieje? Gra to gra, a jeśli ktoś chcę bojkotować Atomic Heart i nie grać, to ma do tego pełne prawo i to jego prywatna

decyzja.

 

EDIT. W sumie jak doczytałem jak wygląda sytuacja to jednak jebać to Atomic Heart i wykreślam grę tej z listy premier.

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Spokojnie czy ja piszę coś, że masz bojkotować? 
Chociaż z drugiej strony wiele dóbr/osób/firm powiązanych z kacapami jest bojkotowanych, więc w sumie trochę się dziwię, że  tak ją przywołujesz i dajesz jako argument dodatni. 
 

edit: właśnie o to mi chodziło. Bravo za postawę. Winszuje 

 

No ale zobacz jak ms ich wspiera i promuje!? Trzeba będzie ją z infografik na potrzeby CW wycinać!

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bzduras napisał:

Weź już go zapytaj wprost czy chce razem z Tobą zjeść truskawkę albo skasować pomelo na kasie w biedrze, bo te podchody zaczynają się robić wkurwiające.

Jakie podchody? Przecież nigdy się z tym nie kryłem. Postawa dobra, refleksja, więc zmieniam zdanie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Jakie podchody? Przecież nigdy się z tym nie kryłem. Postawa dobra, refleksja, więc zmieniam zdanie. 

Po tematach regularne podgryzanko jest uskuteczniane, jak nie duda gejmingu to coś o bezbeku roku, piracie albo inne takie... nie powiem, wygląda to trochę tak że mocno i intensywnie myślisz o koledze w losowych momentach swojego forumingu. Ktoś z większą ode mnie wiedzą w zakresie psychologii mógłby stworzyć kilka ciekawych teorii na tej podstawie, ja ograniczę się do wspomnianego pomelo i truskaweczek :)

2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Gniot raczej nie bo gra zapowiada się dobrze, ale nie mam zamiaru w to grać co już powiedziałem przy pierwszej zapowiedzi. Jebać ruskich.

Czy ja wiem? Jedyne co tam widzę w miarę ciekawego to setting, ale to za mało żebym odpalił te ruskie gówno. Nie będę im pracować na bonusy za wyniki, mam lepsze gierki na podorędziu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Bzduras napisał:

Po tematach regularne podgryzanko jest uskuteczniane, jak nie duda gejmingu to coś o bezbeku roku, piracie albo inne takie... nie powiem, wygląda to trochę tak że mocno i intensywnie myślisz o koledze w losowych momentach swojego forumingu. Ktoś z większą ode mnie wiedzą w zakresie psychologii mógłby stworzyć kilka ciekawych teorii na tej podstawie, ja ograniczę się do wspomnianego pomelo i truskaweczek :)

Jak często? Z raz na miesiąc? To często? Geez 
Tak czy siak opłacało się o tym wspomnieć.. ASX doczytał temat. Teraz tylko czekam na usunięcie z infografik w CW! 
 

Ps Zresztą nie wiem o co to hallo. Ja chciałbym być nazywany prezydentem gamingu. OT

 

 

Wracając do tematu tfu Atomic Heart

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, ASX said:

Pisałem o wszystkich platformach.

 

A jeśli uważasz że premiery takich gier jak HiFi Rush, Wo Long, Minecraft Legends, Redfall i Starfield na przestrzeni kilku miesięcy i dodatku wszystkie będą dodane do abonamentu to nie jest wysoko zawieszona poprzeczka, to napisz proszę jaka konsola i w jakim okresie zaoferowała podobną ofertę.

 

Odniosłem się do line-up w poprzednich latach, to była ta nisko zawieszona poprzeczka. Do tego te gry jeszcze nie wyszły, wiec to nie oferta, a obietnica. Obiecać można wszystko wszystkim i wszędzie

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, devilbot napisał:

Hej nie czytajmy lovcrafta bo był rasistą :yao:

Jako światły polski budowlaniec jestem w stanie rozdzielić dzieło od poglądów twórcy. 

Chętnie zagram w atomic heart w gamepassie jeżeli okaże sie dobrą grą. Obawiam się jednak że jakość tego tytułu będzie wątpliwa i żaden bojkot nie będzie potrzebny.

Ludziom nie chodzi nawet tyle o poglądy (gdzie zresztą sami się odnieśli, że nie będą zabierać w tym głosu) ale o wsparcie finansowe państwa Rosyjskiego kupując tą grę albo ściągając z GP, gdzie potencjalnie mogą dostać bonus od MS za ilość ściągnięć w zależności jaki kontrakt dostali.

 

Ile w tym faktycznie prawdy nie mam bladego pojęcia. Z tego co wyczytałem siedziba Mundfish znajduje się na Cyprze, więc chyba nie odprowadzają nic? Rzekomo też jednym z inwestorów tej gry GEM Capital, którego ufundował Anatoly Pali - ex menadżera gazpromu.

https://planetagracza.pl/atomic-heart-mundfish-rosja-rzad-gazprom/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...