Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pograłem chwile w Golden Eye i AoE2. To pierwsze ma taki naprawde fajny, specyficzny feeling strzelania. Day 1 na N64 to musiałbyc niszczator, dziś to bardziej ciekawostka. Age of Empires 2 bardzo fajnie wygląda na TV ale wszystko jakies takie małe. Sterowanie na padzie wygodniejsze niz myslalem ale sporo trzeba zapamiętac i chwila minie zanim człowiek przywyknie. Obie gierki spoko, do sprawdzenia w wolnej chwili. Klasyka w dobrym wydaniu.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Figaro napisał:

 

liczę że zdajesz sobie sprawę, że na N64 było zupełnie inne sterowanie.

Tak, na XSX jest "dzisiejsze", chodziło mi o samo strzelanie, jak wrogowie reaguja na postrzelnie itd. Jest w tym cos takiego fajnego. Ciezko mi to opisac ale przyjemnie sie trafia przeciwników. Jak gra wychodziła na N64 to oczywiscie odbiór mógłbyć inny jak chodzi o sterowanie. Ja sam grając na PSX jarałem sie pierwszym i drugim MoH mimo ze tam tez raczej nie było celowania dwoma analogami. Po prostu dzis ta wygoda jest oczywista ale wtedy wygodne było to co było (przynajmniej dla mnie). Dlatego jestem w stanie zrozumiec ze na N64 to był masakrator. Jak bym wtedy dał za to 3 i pół bomby (liczena to ze zdajesz sobie sprawe, że na N64 gry były po 3 i pół bomby zanim stało sie to modne) to do dzis bym pewnie nie załował.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, Banan91PL said:


Jeżeli masz gotówkę nie zastanawiaj się plus ograsz inne gierki z GP ja mam w domu w salonie series x a w sypialni series s naprawdę nie będziesz żałował

Nie mam za bardzo co ogrywać na Xboxie, bo całą zeszłą generację spędziłem na Xbox One, więc nawet zaległości żadnych nie mam, w multiplatformy wolę grać na PS5 (dualsense), a wszelkimi growymi abonamentami gardzę mocno :) Zastanawiam się, bo ten Age of Empires kusi mocno, ale z drugiej strony niedługo Anno 1800, w niedalekiej przyszłości Company of Heroes 3, do tego na Switchu mam Mario Króliki i Civkę, a na 3DS ogrywam Advance Wars DS. Więc jest tych strategii trochę. A gotówka jak gotówka, jest, ale miejsc gdzie można ją wsadzić więcej niż jej samej :)

Odnośnik do komentarza
Nie mam za bardzo co ogrywać na Xboxie, bo całą zeszłą generację spędziłem na Xbox One, więc nawet zaległości żadnych nie mam, w multiplatformy wolę grać na PS5 (dualsense), a wszelkimi growymi abonamentami gardzę mocno  Zastanawiam się, bo ten Age of Empires kusi mocno, ale z drugiej strony niedługo Anno 1800, w niedalekiej przyszłości Company of Heroes 3, do tego na Switchu mam Mario Króliki i Civkę, a na 3DS ogrywam Advance Wars DS. Więc jest tych strategii trochę. A gotówka jak gotówka, jest, ale miejsc gdzie można ją wsadzić więcej niż jej samej

Mam ps5 dwa xboxy i switcha w poprzedniej generacji ps4 Xbox i switch tez i naprawdę polecam ci series s bo nie kosztuje nie wiadomo a konsola jeść nie wola naprawdę bierz w ciemno
Odnośnik do komentarza

Xbox wrzucił grafikę  grami które wyjdą w GP w tym roku

Collection of upcoming titles coming to Xbox Game Pass in 2023. Titles include: Starfield, Redfall, Atomic Heart, Wo Long: Fallen Dynasty, ARK 2, Forza Motorsport, Ravenlok, Hollow Knight: Silksong, Lies of P, Flintlock: The Siege of Dawn, Minecraft Legends, Party Animals, Ereban: Shadow Legacy, S.T.A.L.K.E.R. 2, and The Last Case of Benedict Fox.

 

ale nie wszystkim się to spodobało i jeden koleś narzeka,  że przez to STALKER 2 będzie w Game Passie to spadnie jej ranga i prestiż bo będzie można ją ograć taniej. Oto jak Xbox znowu niszczy gaming.

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Na E3 Spencer inaczej śpiewał.Do początku Czerwca mieliśmy mieć ograne to co poniżej a nie jakieś nowe pierdolenie co w GP 2023.

 

Co następne? Ja osobiście obstawiam obsunięcie Starfielda na 2024.

 

Jeszcze nie zdążyli spełnić obietnic z E3 a już za składanie następnych się zabierają.No brawo.

 

 

Xbox.webp

Edytowane przez Gregorius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...