Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ASX napisał:

Paradox zapowiada  Cities Skylines 2 i  Lamplighters League, a tu smuty Wezyra że grafiki nie ma :reggie:

Ja się mu nie dziwie, ta generacja graficznie prawie nie odstaje od tego co widzieliśmy w poprzedniej a czasami wręcz się cofa bo to Lamplighters wygląda jak niektóre nowe gry z komórek.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:


Moim marzeniem jest aby na Xboxa w końcu ukazało coś co spoci chociaż XSS, bo na razie to dostajemy głównie coś godnego konsol przenośnych. :reggie:

No kurwa ale ja się zgadzam z tym. Powinno być miejsce dla takich i takich gier. Ale akurat od Paradox spodziewać się graficznego killera to chyba nie.

 

Też dałem 2500zl za XSX i też czekam na coś spektakularnego od MS. Nie wiem, Hellblade 2? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Od dawna to powtarzam, że nie powinni tego ogłaszać jako osobną grę bo tylko wyrabiają cyferki do wrzutek a wartość dodana dla gracza jest ZEROWA. Wstyd.

Piszesz z perspektywy gracza konsolowego. Dla pecetowca z kolei ogłoszenie Valheim na konsole ma wartosć zerową, bo ta gra od miesięcy jest w Game Passie na PC.

Czas zrozumieć że Game Pass to abonament multiplatformowy dostępny na wielu urządzeniach, a nie tylko konsolowy.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Czoperrr napisał:

Chmura to tylko dodatek

Dla ciebie to dodatek, a  dla innych to główna platforma do grania jak PC czy konsola. Niepotrzebnie się obruszacie na zwyklą grafikę, bo pokazali gry na inną platformę. Zrozumiałbym to jeszcze gdyby grafika faktycznie wprowadzała w błąd, ale przy każdym tytule jest elegancko napisane na co wychodzi, więc serio nie wiem co jest nie tak, że pokazuja gry które trafią do chmury

 

Co do samej oferty to dla mnie  jest  kiepska, CiVke od dawna mam na PC, gry survivalowe i bijatyki mnie nie interesują, Dead Space dawno skonczone na X360, a poprzednia część Ni No Kuni mnie wynudziła, więc nie wiem gdzie widzisz że bronie tych gier. 

Odnośnik do komentarza
13 hours ago, ProstyHeker said:

To ma lepszy model walki czy nie, bo zdania ekspertów są podzielone :we_need_to_go_deeper:

To zależy :)

Pierwsza część to klasyczny jRPG z pokemonami jako dodatek. Ja po graniu w Personę5 to czułem się, że gram w takiego muła, że szkoda gadać. Dwójka to aRPG bardziej w stylu nowych FF czy Tales of... Mi bardziej drugi model rozgrywki w tym wypadku podszedł, ale fabularnie jedynka jest ciekawsza 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

 

Exoprimal, czyli ta kooperacyjna strzelanka capcomu w której mechami strzelamy do dinazurowo w przyszłości wyjdzie w Game Passie 14 lipca.

 

Capcom chyba przeczuwa porażkę i próbuje ratować się wrzucając to do GP, ale nie wiem czy abonament jest w stanie to uratować.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...