Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, SnoD napisał:

Pobiorę z czystej ciekawości żeby zobaczyć jak to ogarnęli.

Są ekrany skrótów po LT i RT wiadomo, że myszka jest lepsza, ale można normalnie pograć 

12 minut temu, SnoD napisał:

Pobiorę z czystej ciekawości żeby zobaczyć jak to ogarnęli.

Są ekrany skrótów po LT i RT wiadomo, że myszka jest lepsza, ale można normalnie pograć 

17 minut temu, SnoD napisał:

Pobiorę z czystej ciekawości żeby zobaczyć jak to ogarnęli.

Są ekrany skrótów po LT i RT wiadomo, że myszka jest lepsza, ale można normalnie pograć 

Odnośnik do komentarza
32 minutes ago, Hubert249 said:

Są ekrany skrótów po LT i RT wiadomo, że myszka jest lepsza, ale można normalnie pograć 

Są ekrany skrótów po LT i RT wiadomo, że myszka jest lepsza, ale można normalnie pograć 

Są ekrany skrótów po LT i RT wiadomo, że myszka jest lepsza, ale można normalnie pograć 

Są ekrany skrótów po LT i RT wiadomo, że myszka jest lepsza, ale można normalnie pograć 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Zagrałem chwile w Hot Wheelsy (te dedykowane a nie dodatek do FH5). Bardzo przyjemne. Swietnie się prezentują te samochodziki, które odtworzono jako zabawki. Bardzo bym chciał, żeby ktoś zrobił na tym silniku Micro Machines. Najlepiej remake wersji z NESa albo dwójki z Segi MD (w taką grałem i zajebiscie mi się podobało).

Odnośnik do komentarza

a jakiego modelu jazdy chcesz w gierce o dosłownie resorakach? też ogrywam i przyznam że jest zaskakująco dobrze. grafika ok, modele samochodzików naprawdę ładnie zrobione. fizyka też nie przeszkadza jak się potrafi jeździć :kaz:

parę czasówek ponoć potrafi sfrustrować ale będę celował w calaka. 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wygasa mi subskrypcja i nie przedłużam na ten moment. Decyzja o zakupie Xbox Series X na premierę wraz z Gamepassem (wydałem 400zł na niecałe 30 miesięcy) i przesiadka z PS4 z którą ekskluzywnie spędziłem całą zeszłą generację była najlepszą gejmingową decyzją jaką tylko mogłem podjąć. W tym czasie ograłem ponad 150 tytułów z abonamentu co przełozyło się prawie na 100k GS i bawiłem się przednio z grami, których normalnie bym nie kupił lub zastanowił się dwa razy przed zakupem w pudełku. Radość do grania i odkrywania powróciła, w zeszłym roku po zakupie nowego laptopa też korzystałem z gamepassa by ogrywać gierki w pięknym, ultrapanoramicznym trybie. Dlaczego nie przedłużam? Gamepass ma jedną ogromną wadę, uzależnia. Mnie uzależnił, mógłbym grać non stop i sięgać po kolejne tytuły z biblioteki. Kończy się zima i chcę czas spędzać trochę inaczej, a do grania mam jeszcze kilka gier w pudełkach. Na pewno w tym roku wykupię dostęp, mam też do odebrania gratisowe 3 miesiące za zakup laptopa ale poczekam na premierę Ghostwire: Tokyo i innych gier, na które mam ochotę. 

 

Jakie gry najlepiej wspominam, poza oczywistościami typu GoW i Forza? Na pewno Hitman Trilogy, Control, Quantum Break, setki godzin w Football Managera, Doom Eternal, co-op z żoną w A Way Out i fantastyczne It Takes Two, Psychonauts 2, A Plague Tale (obie), Prodeus, Narita Boy, Chorus, Metal: Hellsinger, Gunk, The Medium, Yakuza: Like a Dragon, Katana Zero, Prey i mnóstwo innych gier. Katalog jest o g r o m n y. 

 

Dzięki Gamepass.

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Radość do grania i odkrywania powróciła, w zeszłym roku po zakupie nowego laptopa też korzystałem z gamepassa by ogrywać gierki w pięknym, ultrapanoramicznym trybie. Dlaczego nie przedłużam? Gamepass ma jedną ogromną wadę, uzależnia. Mnie uzależnił, mógłbym grać non stop i sięgać po kolejne tytuły z biblioteki.

 

Super! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę. W moim przypadku pomimo ogromnej ilości dostępnych gier w abonamentach (z GP, PS Plus Premium, Amazon Prime, Epic) czy dokupowania nowych na promocjach nie mogę niestety powiedzieć, że mam tak samo. Ciężko jest mi się przekonać do niektórych gier, w które nigdy bym nie zagrał, a na pewno ich nie kupił, a jak już się coś takiego przytrafi to niestety często utwierdzam się w przekonaniu, że to nie dla mnie. Oczekuję dużych konkretnych tytułów, a o nowe w które nie grałem obecnie trudno w abo. Dopiero teraz zmienia to oferta na luty PS+ (gdzie jest The Quarry, nowy Horizon, a dodatkowo udostępnili trial nowego GoW). Czasem czuję, że jest tego wszystkiego aż za dużo, a przez to ulatuje gdzieś chęć grania. Albo robi się trochę jak przy wyborze filmów na różnych platformach, gdzie wybranie czegoś zajmuje czasem tyle czasu, że aż odechciewa się oglądać. Albo w trakcie oglądania okazuje się, że to słabe jednak jest.  

 

Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Kończy się zima i chcę czas spędzać trochę inaczej, a do grania mam jeszcze kilka gier w pudełkach. Na pewno w tym roku wykupię dostęp, mam też do odebrania gratisowe 3 miesiące za zakup laptopa ale poczekam na premierę Ghostwire: Tokyo i innych gier, na które mam ochotę.

 

To chyba zbyt długo nie poczekasz, bo roczna ekskluzywność na ten tytuł powinna się skończyć jakoś w marcu tego roku ;P Ja pociągnąłem sobie kablem internet do altany do ogrodu na wszelki wypadek gdybym miał pracę zdalną na wiosnę i lato. Nie ma u mnie jeszcze 5G dlatego myślę aby podłączyć tam jakieś urządzenie do nadawania internetu po wi-fi i może w taki sposób mógłbym grać w chmurze na laptopie albo telefonie w te mniejsze gierki z GP.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Elitesse said:

 

Super! Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę. W moim przypadku pomimo ogromnej ilości dostępnych gier w abonamentach (z GP, PS Plus Premium, Amazon Prime, Epic) czy dokupowania nowych na promocjach nie mogę niestety powiedzieć, że mam tak samo. Ciężko jest mi się przekonać do niektórych gier, w które nigdy bym nie zagrał, a na pewno ich nie kupił, a jak już się coś takiego przytrafi to niestety często utwierdzam się w przekonaniu, że to nie dla mnie. Oczekuję dużych konkretnych tytułów, a o nowe w które nie grałem obecnie trudno w abo. Dopiero teraz zmienia to oferta na luty PS+ (gdzie jest The Quarry, nowy Horizon, a dodatkowo udostępnili trial nowego GoW). Czasem czuję, że jest tego wszystkiego aż za dużo, a przez to ulatuje gdzieś chęć grania. Albo robi się trochę jak przy wyborze filmów na różnych platformach, gdzie wybranie czegoś zajmuje czasem tyle czasu, że aż odechciewa się oglądać. Albo w trakcie oglądania okazuje się, że to słabe jednak jest.  

 

 

To chyba zbyt długo nie poczekasz, bo roczna ekskluzywność na ten tytuł powinna się skończyć jakoś w marcu tego roku ;P Ja pociągnąłem sobie kablem internet do altany do ogrodu na wszelki wypadek gdybym miał pracę zdalną na wiosnę i lato. Nie ma u mnie jeszcze 5G dlatego myślę aby podłączyć tam jakieś urządzenie do nadawania internetu po wi-fi i może w taki sposób mógłbym grać w chmurze na laptopie albo telefonie w te mniejsze gierki z GP.

 

Ghostwire z abonamentu nie zniknie więc poczeka :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...