Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Kosmos napisał:

Coral Island – na pierwszy rzut oka bardzo fajny klon Stardew Valley. Pograłem chwilę i jest potencjał.

Klon, wręcz plagiat. Żona odpaliła, no i nawet układ farmy jest podobny, te same nasiona, nawet postaci i wydarzenia. Nie wiem, aż się odechciewa w to grać. Nie ma ani kapki duszy, jaką ma Stardew Valley.

 

W ogóle beka, że mamy teraz natłok gier o prowadzeniu farmy i nikomu nie udaje się przebić opus magnum Erica Barone'a, który zawstydził nawet serię Harvest Moon.

Odnośnik do komentarza

No w tym Coral jest to samo xd Jest para stolarzy, skrzynka na listy, skrzynia do sprzedawania przedmiotów, nawet totem i droga na północy farmy jest xddddd Dostajemy na początku nasiona ziemniaka i kalafiora, a na południu farmy jest, uwaga, dróżka i stawik :) Co za kurwa ludzie jebani.

12 minut temu, Pupcio napisał:

Jeszcze większy klon dali teraz jakieś spirittea. Chłop skopiował początek sw i elo nawet nie udaje że robi zrzyne tylko wprost kradnie. Byle się podpiąć pod trend i liczyć że może jakiś frajer zagra

I graficzka widzę jak w Earthbound.

 

Niestety, nikt nie podskoczy do Stardew Valley. Chyba, że przebije sam siebie w Nawiedzonym Czekoladziarzu.

Odnośnik do komentarza

Jak na game awards nie będzie jakiegoś dobre shadowdropu to nie spodziewam się. W sumie to i tak był potężny rok i nie wiem czy cokolwiek da się wcisnąć żeby był czas to dokładnie ograć. Pierwszy raz od kiedy opłacam GP nie mam takiego uczucia ze fanie by było zobaczyć co tam dorzucą bo i tak nie bedzie czasu dokładnie sprawdzić. Wczoraj włączyłem Rollerdrome - spoko ale nie wiem czy nie zacznie mnie wykurzać ze progres zależny jest od objectivów (tak jak w klasycznych Tony Hawkach co już dla mnie nie działa i kupiony remake niestety nie zaskoczył jak myślałem). Dodatkowo Diuna i ta niby krotka Yakuza bo dawno nie grałem w chodzoną bijatykę 3D.

 

Jak dowalą w grudniu coś jeszcze to ja nie wiem jak rozciągnę dobe żeby to wszystko posprawdzać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...