Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Cedric napisał:

Nie wiem co akurat takiego wyjątkowego w tej ofercie - Remnant 2 się wybija, ale jedyneczka, Far Cry 6, World War Z, Spirit of The North i Tomb Raider były już w Plusie. :reggie:

No tombik też był w GP, tak samo jak zwykle World War Z, a teraz wpadł wersja Aftermath która zawiera dodatkowe kampanię i chyba tryb FPP więc jest to coś więcej niż to co było w plusie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Remnant II cieszy, gra kontrowersyjna i dla jednych super, dla innych cienka, żal było mi kupować a chciałoby się więcej pograć.

 

Against the Storm ma bardzo dobre opinie z wczesnych wersji i ich rozwijania na PC, wiele osób mówi że jest teraz bardzo wciągająca mimo prostoty, może być mały hicior. 

 

Clone Drone stara gierka i w sumie za mała żeby jakoś polecać do zakupu za 80 zł, a tak w passie to w sam raz żeby była dobra. 

 

Steamworld według recenzji rozczarowanko, ale w ich gry zawsze gładko popykać nawet jak nie wnoszą nic specjalnego.

 

 

 

Nic wielkiego, z wielkich to mam jakąś nadzieję że może znowu będzie na premierę Yakuza, albo może Prince of Persia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, ASX napisał:

20231216_100530.thumb.jpg.56b69b5a7fb79d3d07769fd0a0ab92ca.jpg

 

Wszystkie gry jakie wyszły w tym roku na premierę w Game Passie. Co by nie mówić to nie ma drugiej takiej oferty na rynku 

Bardzo fajna i co najlepsze różnorodna oferta. Ja jestem bardzo zadowolony  choćby z takiej perełki jak Against the Storm, które bym pewnie przeoczył bez Game Pass. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie widzę tego na konsoli. To raczej jest tylko na PC. Na słabym kompie działa tak sobie, ale da się przeżyć, najwyżej wyłączę 120 FPS w tej klikaneczce hehe.

 

 

Wartales też fajna gierka do poklikania, to jest na Xboksie, ale na padzie nie polecam, gierka mocno pod myszkę również, jak ktoś lubi takie luźniejsze RPG że rozwijasz ekipę i błądzisz dokoła to bardzo fajna giereczka z masą systemów i statsów. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
17 minut temu, Faka napisał:

Gdzie są gierki z ab do chuja wafla? Ciekawe, co im tak długo schodzi z tymi grami. 

 

Gierki AB są robione przy udziale wielu podwykonawców, których tantiemy pewnie są powiązane ze sprzedażą, na którą będzie miał wpływ GP, więc teraz pewnie do większości umów MS musi negocjować aneksy i wypłacać jakąś rekompensatę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...