Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Działała dobrze jak na warunki konsolowe (też grałem na One wówczas TV FHD), ale jak zobaczyłem u Czezky'ego jak rusza się to na jego potężnej gamingowej bestii to mi się troszkę smutno zrobiło po powrocie do domu. :(

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Nemesis napisał:

Ja biorę na PS4 Pro. Nie będę czekać aż mi PS5 przyjdzie po Nowym Roku. Na drugi playtrough najwyżej zostawię. Coś dają w pre-orderze? 

 

To powiem Ci, że heroizm z twojej strony. Ray traycing w tej grze to must on musi być jak pan papież powiedział o 21:37. 

 

 

A co dopiero na amatorze w to grać. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Nemesis napisał:

Cyberpunk na PS4 Pro dostanie chociaż szachownicę. XoX pewnie w natywnej rozdziałce. REdzi nie bez powodu pokazują gameplay z Xboxa. Coś czuję, że PS4 będzie najsłabszym portem. 

Pokazywanie gameplayu z Xboxa wiąże się z tym, że Redzi mają deala reklamowego z Microsoftem. Choć pewnie też jest też tak, że są to najlepsze wersje konsolowe. Jednak patrząc na problemy multiplatform na XSX względem PS5, może to jednak wersja na nową Sonkę będzie najlepsza?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, oFi napisał:

Tzw. Komputer z mainstreamu:

 

 Palit GeForce GTX 1660 Dual OC 6GB GDDR5. :obama: 

 

 

 

 

Te 144Hz jak w końcu włączyłem po wielu latach na tym monitorze, mocny uczuć PCMR  -> :master:

 

3 minuty temu, oFi napisał:

 

To powiem Ci, że heroizm z twojej strony. Ray traycing w tej grze to must on musi być jak pan papież powiedział o 21:37. 

 

 

A co dopiero na amatorze w to grać. 

Z tą grafika na pokładzie to zobaczysz RT jak świnia niebo XD

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Pokazywanie gameplayu z Xboxa wiąże się z tym, że Redzi mają deala reklamowego z Microsoftem. Choć pewnie też jest też tak, że są to najlepsze wersje konsolowe. Jednak patrząc na problemy multiplatform na XSX względem PS5, może to jednak wersja na nową Sonkę będzie najlepsza?

 

Nie sądzę bo XSX będzie odpalał wersję z Xbox One X, a ten jest lepszy od PS4 Pro.

 

Podejrzewam że na XSX będzie 4k i 30fps i będzie to wyglądać lepiej dzięki surowej mocy, a na One X i Pro pływająca rozdziałka, wyższa na One X.

 

2 minuty temu, Nemesis napisał:

No tutaj nie ma się nawet co spierać. Konsolowcy dostaną ochłapy wersji pecetowej. 

 

ale po co tak pierdolić?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, BieŃ napisał:

Patrząc na to waszymi kategoriami to wstyd to ogrywać na konsolach ogólnie....tylko Pc xD

 

No ale taka prawda, konsole dostaną pół produkt. W ogóle mam beke z tego hype'u wygenerowanego przez trailer ostatni, który jest zaje.bisty ale ta gra nawet w połowie nie będzie tak dobrze wygladać na konsolach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...