Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, SpacierShark123 napisał:

Przecież nawet w pełnym RT 3090 średnio wyrabia w 2k a co dopiero w 4k. Chyba okrojony RT w 30fps/dynamic 4k to bardzo dobra opcja .

Tzn. Local shadows to opcja na PC, którą 99% graczy odznacza, bo niewiele zmienia. To co tam w RT jest mocne to refleksy i oświetlenie. Więc to nie jest nawet 20%. 

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie, czekałem na patch jak na zbawianie od premiery. Ale skoro to co dziś pokazali to jest ten nextgen patch to raz ze to trochę śmieszne (chociażby ray tracing, liczyłem, ze zbliżą się jakością do wersji PC), a dwa, że raczej nie ma już co więcej oczekiwać i czas odfoliować swój egzemplarz. Mogli tym pokazem pokazać się z dużo lepszej strony, polepszyć swoją reputację, a tak to ten stream to wyszedł trochę festiwal cringu. Jedynie zostaje jeszcze czekać na DLC. 
 

Natomiast podejrzewam, że i tak będę się świetnie bawił.

Edytowane przez A_Bogush
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Homelander napisał:

Ciekawe jak to instalować z płyty na PS5. Jak wkładam płytkę to instaluje się wersja PS4. A jak klikam PS5 to instaluje się trial. Komedia

Z Reddita:

Cytat

I had to put the disc in, manually search for the PS5 version, "purchase" the freebie and then start the download.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, A_Bogush napisał:

Natomiast podejrzewam, że i tak będę się świetnie bawił.

Pewnie tak, bo sama gra jest bardzo dobra. 

Ale Redzi to ku.rwa xd tak to jest jak myślisz że nagle stałeś się Mesjaszem branży i zrobisz grę jakiej nikt nie zrobił (co w pewnym sensie im się udało:) 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Homelander napisał:

Ciekawe jak to instalować z płyty na PS5. Jak wkładam płytkę to instaluje się wersja PS4. A jak klikam PS5 to instaluje się trial. Komedia

 

Włożyłem płytę z danymi, najechałem na kafelek w menu głównym i pojawiła się informacja, że jest darmowa aktualizacja do PS5. Teraz instaluje się bez płyty, będzie musiała być w napędzie w trakcie gry.

Odnośnik do komentarza

W ogóle czytam, że wersja pierdstejszyn ma dałna z trofikami XD

 

  • Zaimplementowano natywną obsługę osiągnięć na konsolach nowej generacji. Należy zwrócić uwagę, że wersja następnej generacji to odrębna jednostka magazynowa, a więc trofea na PlayStation zdobyte w trybie wstecznej zgodności nie zostaną przeniesione. Osiągnięcia na Xbox automatycznie pojawią się w nowej wersji dzięki funkcji Smart Delivery.
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Paolo de Vesir said:

 

Włożyłem płytę z danymi, najechałem na kafelek w menu głównym i pojawiła się informacja, że jest darmowa aktualizacja do PS5. Teraz instaluje się bez płyty, będzie musiała być w napędzie w trakcie gry.

Już mi Bzduras pomógł, dzięki

 

Swoja droga, ciekawe czemu ta wersja zajmuje 55gb, a wersja na PS4 dwa razy więcej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...