Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Wredny napisał:

O kierwa :pawel:

Żenadometr wyjebał poza skalę :facepalm:

Tak sobie właśnie wyobrażam biura UBIsoftu, ale nie naszej ukochanej (do niedawna) perły w koronie światowej developerki.

Ja tam jestem pewien, że to tylko ściema na socjale. W kazamatach programistów pewnie same niemyjące się nerdy, żarty o martwych noworodkach, murzynach i cyckach. I obowiązkowe kalendarze z gołymi babkami.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał:

@balon ścieżka Nomada najciekawsza, bo zaczynasz poza miastem (do którego i tak trafiasz za chwilę, więc po co od razu tam zaczynać), a pustkowia mają mega klimacik i zajebiście wyglądają.

Polecam w ten sposób, bo później w grze to i tak znaczenie marginalne.

Później będą jeszcze misje po za miastem i jakieś aktywności?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, dee napisał:

Ja tam jestem pewien, że to tylko ściema na socjale. W kazamatach programistów pewnie same niemyjące się nerdy, żarty o martwych noworodkach, murzynach i cyckach. I obowiązkowe kalendarze z gołymi babkami.

 

Nie ma opcji - to typowe sojowe korpo, inclusive-black lives matter-LPG.

Tam takie rzeczy nie przejdą.

 

1 minutę temu, balon napisał:

Później będą jeszcze misje po za miastem i jakieś aktywności?

 

Tak, ale mimo wszystko polecam zacząć właśnie na pustkowiach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Misja bunraku jak była spieprzona tak dalej jest. Muszę ubić napastników, a nikogo już nie ma na mapie pomimo znacznika. Quest niemożliwy do ukończenia, więc 100% nigdy nie zrobię.

 

63bb6957-07b3-4302-82b7-ef486c0a7cb3.png

 

Z radarem to jakiś żart, nie widzę wyznaczonej trasy i jazda samochodem stała się już niepraktyczna.

 

Zmieniłem tryb z powrotem na Wydajność tak jak ograłem to miesiące temu i wygląda to bardzo ładnie, o wiele lepiej niż przed patchem. Tylko co z tego jak kurde nie wiem gdzie jechać samochodem...

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, łom napisał:

 

No jest duża różnica po patchu, a jak jeszcze zestawi się to z 60ks to bym rzekł, że nawet bardzo duża. 
 

3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Z radarem to jakiś żart, nie widzę wyznaczonej trasy i jazda samochodem stała się już niepraktyczna.

U mnie radar (wyznaczona trasa) działa ok. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, balon napisał:

No jest duża różnica po patchu, a jak jeszcze zestawi się to z 60ks to bym rzekł, że nawet bardzo duża. 
 

U mnie radar (wyznaczona trasa) działa ok. 

Nagle widzisz różnice? Na ustawieniach max medium i totalnie bez RT? I to nawet "bardzo dużą"?

 

Wybacz, nie mogłem się powstrzymać ;) Bez kitu, widzisz to, co jest Tobie na rękę.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, tjery napisał:

Nagle widzisz różnice? Na ustawieniach max medium i totalnie bez RT?

 

Wybacz, nie mogłem się powstrzymać ;)

Przepraszam ale nie rozumiem co do mnie piszesz, ale tak naprawdę :) 

 

No 30ks vs 60ks to tzw różnica generacji. 

5 minut temu, Bartg napisał:

Ehh a mogli premierę na konsole zrobić rok po PC

A mogli. Chociaż dla mnie w sumie tak jest. Nie odpaliłem i kupiłem tamtej wersji, wezmę nówkę w sklepie. Niech tylko tego Wiedźmina nowego zapowiadają :)

Odnośnik do komentarza

Dobrze że zagrałem w tego triala na XSX. Nigdy wcześniej nie odpalałem Cp2077 na żadnej innej konsoli czy komputerze, ale byłem na bieżąco z łatkami i walką CDPREd z samymi sobą. Czekałem na tego patcha z mysla ze moze sie zrehabilitują  i jeśli to jest ten next gen upgrade to ja już nie wiem jak to musiało działać rok wcześniej. Niby nie jest jakoś źle, gra działa i przez te 4h ogrywana triala nie napotkałem bugów o którym wcześniej pisały internety. Ale mimo wszystko jak na next gen patch gra wygląda mocno średnio, i wiem że grafika "nikogo" ale też sam gameplay jakoś nie porywa. Takie6/10 jako po prostu fun z obcowania z tytułem. I dam se jajca obciąć że 70% ludzi którzy tworzyli Wieśka 3 czy nawet 2 juz przy CP2077 nie pracowali, bo to jest niemożliwe żeby z takiej ekipy pozostało w sumie takie rzemieślnicze niby nic, i to czuć mniej więcej już po godzinie czy dwóch ogrywania CP.

Nawet nie ma co liczyć na Witchera 4 , ekipa nie istnieje , coś się stało , coś nie działa. No chyba ze tylko po prostu klimaty ceberpunka mocno im nie weszły! I obym miał rację a ludzie CDPred skupili się na tym co potrafią najlepiej, zamiast eksperymentować ze sci-fi.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@balon Wiesz, chodzi mi tylko o to, że jak ja piszę o różnicach w grach na PC kilkunastokrotnie mocniejszym niż PS 4 to mi się wielce dziwisz, że takowe są, a tu nagle widzisz "duże różnice", gdzie mówimy o Cp 2077 na maksymalnie ustawieniach medium bez RT z okrojoną ilością npc i ruchu, który przy wersji PC max wygląda co najmniej generację do tyłu, w sumie nawet nie ma co tu porównywać.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Przecież nawet w pełnym RT 3090 średnio wyrabia w 2k a co dopiero w 4k. Chyba okrojony RT w 30fps/dynamic 4k to bardzo dobra opcja .

:yao:

35 minut temu, Figuś napisał:

nie wiem jak teraz ale na premierę przed patchami 1.2 i 1.3 HDR był spierdolony na konsolach

dalej zjebany, sprawdzałem jeszcze DV wróciłem do normalnego trybu

16 minut temu, Michał102 napisał:

Pojawiające się czasem dziwne kolorowe kreski na teksturach podłoża to coś normalnego w tej grze, czy moja konsola się powoli wykrzacza? Nigdy wczesniej w żadnej grze tego nie mialem, a wygląda to jak przegrzewające się GPU. 

 

glitche graficzne, ta gra tak ma, możesz też dać namiary na lokalizacje i tryb w jakim grasz

 

Po 1h...no ta gra wcześniej wyglądała dobrze na XSX, teraz jest jeszcze lepiej, obraz żyleta, legandzzzko 60fps/4K, wszystko szybko działa, poprawione oświetlenie i cieniowanie, NPCów i samochodów sporo na ulicach, miasto żyje, wygląda to bardzo ładnie i klimat wylewa się z ekranu. Szkoda tylko że doczytywanie obiektów/cieni dalej daje po oczach, nie wiem może jest trochę lepiej niż rok temu.

 

Tryb RT, dla mnie marginalne różnice i to lata w 30fps z dużym lagiem, kompletnie zbędny tryb.

 

btw. oczywiście już spotkałem sporo NPCów którzy chodzili w powietrzu :potter:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Daddy napisał:

:yao:

dalej zjebany, sprawdzałem jeszcze DV wróciłem do normalnego trybu

glitche graficzne, ta gra tak ma, możesz też dać namiary na lokalizacje i tryb w jakim grasz

 

Po 1h...no ta gra wcześniej wyglądała dobrze na XSX, teraz jest jeszcze lepiej, obraz żyleta, legandzzzko 60fps/4K, wszystko szybko działa, poprawione oświetlenie i cieniowanie, NPCów i samochodów sporo na ulicach, miasto żyje, wygląda to bardzo ładnie i klimat wylewa się z ekranu. Szkoda tylko że doczytywanie obiektów/cieni dalej daje po oczach, nie wiem może jest trochę lepiej niż rok temu.

 

Tryb RT, dla mnie marginalne różnice i to lata w 30fps z dużym lagiem, kompletnie zbędny tryb.

 

btw. oczywiście już spotkałem sporo NPCów którzy chodzili w powietrzu :potter:

Jako najbardziej znamienity rycerz i obrońca RT melduję po raz chyba czwarty, że na next genach nie ma RT, redzi wrzucili tylko cienie w RT, żeby ludzie myśleli, że jest RT.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co Ty masz z tym RT. Zgoda w cyberze jest on super zaimplementowany ale ogólnie to na palcach jednej ręki można policzyć gry, w których RT jest na takim poziomie, że robi mile wrażenie. Co ciekawe są to gry generalnie z Europy Środkowo Wschodniej. Większość dużych devow tego nie robi, bo to sie nie opłaca i jakoś gry nie tracą bez tego, przykładem może być chociażby nowy Horizon, który wygląda bajecznie dobrze a RT nie ma, takich przykładów jest masa, bo większość gier nie ma RT. No i dla kogo mają to robić.. Dla kilku procent graczy, którzy mają sprzęt, na którym to pójdzie..no to tak nie działa. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Qbon napisał:

Nie wiem co Ty masz z tym RT. Zgoda w cyberze jest on super zaimplementowany ale ogólnie to na palcach jednej ręki można policzyć gry, w których RT jest na takim poziomie, że robi mile wrażenie. Co ciekawe są to gry generalnie z Europy Środkowo Wschodniej. Większość dużych devow tego nie robi, bo to sie nie opłaca i jakoś gry nie tracą bez tego, przykładem może być chociażby nowy Horizon, który wygląda bajecznie dobrze a RT nie ma, takich przykładów jest masa, bo większość gier nie ma RT. No i dla kogo mają to robić.. Dla kilku procent graczy, którzy mają sprzęt, na którym to pójdzie..no to tak nie działa. 

 

Po prostu lubię temat grafiki w gierkach komputerowych i tyle, zobacz sobie ten kanał to będziesz wiedział o co chodzi z RT, to jest przyszłość gier https://www.youtube.com/channel/UCPG-BnS2sLOfQnoaU7y7ApA

 

Cp 2077, DL2, Control itd. to zupełnie inny wymiar grafiki z RT. Plus większość devów tego nie robi tylko na konsolach, bo są za słabe, a nie że się nie opłaca (przypomnę, że w next genach siedzi  gpu AMD).

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, tjery napisał:

 

Po prostu lubię temat grafiki w gierkach komputerowych i tyle, zobacz sobie ten kanał to będziesz wiedział o co chodzi z RT, to jest przyszłość gier https://www.youtube.com/channel/UCPG-BnS2sLOfQnoaU7y7ApA

 

Cp 2077, DL2, Control itd. to zupełnie inny wymiar grafiki z RT. Plus większość devów tego nie robi tylko na konsolach, bo są za słabe, a nie że się nie opłaca (przypomnę, że w next genach siedzi  gpu AMD).

Ja też lubię temat grafiki w grach ale nie do przesady, no sorry. I nie ze na konsolach nie robi, bo w większości gier tego nie ma, niezależnie od tego czy to gra na PC czy konsole, nie mów, że się opłaca, bo się nie opłaca, taki RT jaki jest w cyberze czy Dl2 mało który sprzęt pociągnie w 60 klatkach a nie każdy ma ochotę marnowac ponad 10k plna na peceta do grania, to jest zwyczajnie za drogie, zbyt mało ludzi to ma i dlatego to się nie będzie opłacać. Przypomnę, że to głównie konsole ciągną sprzedaż gier a nie drogie pecety więc zawsze w dużej większości gry będą robione głównie pod nie poza wyjątkami jak te kilka gier, które faktycznie wykorzystuja te moc. To są pojedyncze przypadki gdzie RT jest tak zaimplemwntowany, że rtxy 3090 mają co robic, no niestety. 

Edytowane przez Qbon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem na XSX, obadałem tryby performance/RT. Jak na next geny pewnie jest spoko, ale żałuje że kilka miesiecy temu widziałem tą gierke u kolesia na RTX 3080Ti z odpalonymi ustawieniami na max/dlss i modami graficznymi. Co sie raz zobaczy to sie niestety już nie odzobaczy. To chyba typowo pecetowa gra, bo tam wygląda to nadal co najmniej generacje lepiej. Niestety, ale taka prawda. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...