Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Bartg napisał:

 

To tez, ale podstawa poprzestawiac zaawansowane opcje.

A fakt. U nie wisi tak :

16450064798631980163934819489150.jpg

 

@Jakim w opcjach sterowania pod czułością masz przycisk "Pokaż opcje zaawansowane", widoczne na zdjęciu wyżej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak zrobisz netrunnera z dobrymi skillami i ekwipunkiem to nawet broni nie potrzebujesz wyciągać, bo zanim postawisz nogę w pomieszczeniu wszyscy będą martwi od hacków. Nie ma tu takiej swobody jak w DE i pif-paf to raczej podstawa tej gry, ale da się też pokombinować ze stealthem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak kąsoluchy zatwardziałe pisały, że 30 klatek jest w pytkę i 60 to pececiarze zawszeni se wymyślili, a żadnej różnicy w ogóle nie widać.

Minął rok z hakiem, gdy dostaliśmy w konsolach względnie domyślne 60 klatek i nagle nikt nie może już patrzeć na te 30.

 

:sapek:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, l33t napisał:

Pamiętam jak kąsoluchy zatwardziałe pisały, że 30 klatek jest w pytkę i 60 to pececiarze zawszeni se wymyślili, a żadnej różnicy w ogóle nie widać.

Minął rok z hakiem, gdy dostaliśmy w konsolach względnie domyślne 60 klatek i nagle nikt nie może już patrzeć na te 30.

"ludzkie oko nie rozroznia 60 klatek" czy jak to tam szlo xD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

60 klatek to gejmczendżer od zawsze na zawsze, dlatego z obawą czekam co to będzie w grach robionych już tylko pod obecną generację. Obawiam się, że twórcy dalej będą woleli dodawać jakieś graficzne pierdoły kosztem klatkarzu. Taka gierka wygląda ładnie tylko do momentu, aż się nie ruszy kamerą - potem wszystko robi się jak rozmazane gówno i to co niby ma wyglądać lepiej, to i tak wygląda gorzej w stosunku do 60 klatek. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

U mnie chyba nie klika ta gra. Nie podoba mi się interfejs, polski dubbing ssie. Niby AAA a ja czuję że to takie koślawe jakieś wszystko. Początkowa scena jak widzimy swoje odbicie w lustrze, barman nad nami się pochyla i w tym momencie odbicie niknie bo już trzeba dwie postacie renderować. Włączyłem wieczorkiem, pobawiłem się ze dwie 2h i usnąłem z padem w ręku :( chyba już po trialu xD

 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Michał102 napisał:

Obawiam się, że twórcy dalej będą woleli dodawać jakieś graficzne pierdoły kosztem klatkarzu.

Niestety tego oczekuja gracze, ma byc najwieksza rozdzielczosc i 7 trybow podbijania wizualiow bo to wazne zeby kwiatek w doniczce, ktorego pewnie nawet nie zauwazymy rzucal realistyczny cien a swiatlo idealnie rozkladalo sie miedzy platkami. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...